luksura.pl- Logo - Opinie

luksura.pl

Opinie (304) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (304)

Kontakt z Państwem na linii emailowej jest kiepski. Napisałam do Was w kwestii pewnych kolczyków i jak do tej pory nie było odzewu. Niby to mała sprawa a jednak wpływa na ocenę i to czy warto jest się o Was coś pytać, by zrobić zamówienie....

9 lip 2024
Ogólnie wygląda ok, ale niestety nie widziałem informacji ze jest łańcuszek krótszy ponieważ posiada możliwość regulacji i wygląda to trochę słabo. Jak narazie nic nie czarnieje, ale zauważyłem od odebrania przeesylki ze ma ciemne odcienie na zapince. Niejest to oryginał, ale na te cene cos tam wygląda..

Opinie nt. sklepu luksura.pl

Odpowiedź ze sklepu luksura.pl
Prawdopodobnie zwykłe przeoczenie spamu zapytań w weekend :-) Zadała Pani pytanie o kolczyki długie koła w niedziele, gdzie w weekendy nie pracujemy. Postaramy się następnym razem uważniej pilnować zapytań, a w sprawach pilnych zachęcamy do kontaktu telefonicznego :)
2 wrz 2024
Fantastyczna i bardzo miła obsługa,kolejny raz zrobiłam zakup i jestem mega zadowolona. Zamówiona bizuteria spełnia moje oczekiwania i państwo pomogli wybrac odpowiednie pudełka prezentowe i spakowali elegancko😁😁😁
8 wrz 2024
Super .Jestem bardzo zadowolona z przesyłki .Pięknie zapakowane w pudełeczka .
2 wrz 2024

super sklep

Fajna biżuteria, świetny kontakt zw sklepem;-)

Ładne słońca

Ładne kolczyki, choć dla mnie za duże, ale nie zwracam. Będę nosić na specjalne okazje.
28 sie 2024
Jestem zadowolona z zakupu. Szybka i sprawna komunikacja. Szybko przyszło zamówienie
4 wrz 2024
Dobrze wykonana biżuteria, szybko dostarczone zamówienie w idealnym stanie
Bardzo szybka wysyłka, szczegółowy opis przedmiotu, wygodne płatności.
8 wrz 2024
Szybka wysyłka, wszystko zgodne z opisem, bardzo ładny wyrób
30 sie 2024
Zawsze jestem zadowolona z waszych produktów są rewelacyjne
7 wrz 2024
Piękne i lekkie kolczyki, bardzo dobrze wykonane.
Artykuły w stu procentach zgodne z opisem.
4 wrz 2024
Dobra jakość, piękna biżuteria;)
Jestem zadowolna w 100%
7 wrz 2024