malumag.pl- Logo - Opinie

malumag.pl

Opinie (75) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (75)

20 lip 2024
Jak tylko zobaczyłam reklamę na instagramie, o limitowanej nowości, w postaci multichromowych multipastele, momentalnie zaświeciły mi się oczy. Zamówiłam całą kolekcję i nie żałuję, ani jednej, wydanej złotówki. Po pierwsze kocham pastele, po drugie uwielbiam pigmenty, a jedno i drugie razem, w dodatku w wydaniu multichromowych, to jest jakaś magia🔮. Każdy pigment ma w sobie, różne kolory drobinki, które powodują, że pod różnymi kątami, padania światła, widzimy inny kolor🌈. Do tego przepięknie błyszczą i to, że są widziane z kosmosu "jest pewne, jak techno w Trendzie" 😋🎇🌌🌠 Co tu dużo mówić? Polecam z całego serca ❤️

11 lip 2024
Wybrałam opcje dostawy InPost a paczka została wysłana przez DPD.Paczka była w kiepskim stanie i trochę otwarta,na szczęście wszystkie produkty były.Cienie są super ale niestety jednego jest dużo mniej w opakowaniu niż drugiego.

Opinie nt. sklepu malumag.pl

Szybka wysyłka...pięknie zapakowane to…

Szybka wysyłka...pięknie zapakowane to mój 1 zakup.polecam
27 sie 2024
28 sie 2024
21 sie 2024
20 lip 2024

Przepiękne pigmenty

26 lip 2024

Mood przepiękny

Kolor mood który zamówiłam jest przepiękny. tylko szkoda że nie było odzewu w związku z moim poprzednim zamówieniem w związku z pigmentem Princess w którym było stanowczo mniej produktu niż w innych. Teraz też widać porównanie z nowym cieniem i wyraźnie w Princess jest dużo mniej a nie został jeszcze ani razu użyty ani otwarty
2 sie 2024
Dzień dobry, przepraszamy, że dopiero teraz odpowiadamy na pani wątpliwości związane z ilością pigmentu Princess. Objętość pigmentów w słoiczku zależy od formuły pigmentu, wielkości cząsteczki oraz jej gęstości mierzonej w gramach na centymetr sześcienny. Dlatego też niektóre pigmenty mają większą objętość a inne mniejszą. Jednak wszystkie zgodnie z normami ważą po 1g. Mamy nadzieję, że te informacje będą pomocne. Pozdrawiamy
11 sie 2024

Rewelacja!

Strona internetowa bardzo przejrzysta, zdjęcia wyraźne - to bardzo pomaga w podjęciu decyzji. Zamawiam po raz kolejny, bo produkty są rewelacyjnej jakości 🔥🔥
13 sie 2024
Bardzo nam miło, dziękujemy.
18 lip 2024
Paczka pięknie zapakowana i dokładnie zabezpieczona. Prasowane pigmenty cudowne - mięciutkie jak masełko i obłędnie przepiękne. 🖤
14 sie 2024
Zamówienie przyszło szybko a zakupione produkty są super.
27 lip 2024
Dziękuję za mega szybką dostawę! :) Piękne pigmenty <3