mefemi.pl- Logo - Opinie

mefemi.pl

Opinie (439) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (537)

Szybka realizacja zamówienia,produkt najwyższej jakości- za każdym razem jestem w 100% zadowolona. W bieliźnie tej firmy chodzę od lat. Do każdej przesyłki dorzucacie słodki upominek- to miłe:)

Nie miałam możliwości złożenia zwrotu przez stronę, musiałam dokonać wysyłki na własny koszt. Nie mam możliwości podglądu zwrotu na swoim profilu, co jest kłopotliwe bo nie wiem na jakim jest etapie. Jeśli dokonujecie jakiś zmian które mają wpływ na obsługę klienta na stronie głównej powinna pojawić się o tym informacja. Zrobiłam u was dwa zakupy, bielizna jest super ale ta zmiana z nipplex na mefemi i problemy na stronie.... nagrałam ostrożności.

Opinie nt. sklepu mefemi.pl

10 mar 2024
10 mar 2024
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za cenne uwagi. Niestety wszelkie zmiany wiążą się z jakimiś perturbacjami i przejście na nowy sklep w niektórych przypadkach nie nastąpiło tak płynnie , jak miało to wyglądać stąd te chwilowe zawirowania. Obecnie wszelkie usterki zostały rozwiązane i mamy nadzieję, że przy kolejnych Pani zamówieniach zyskamy w Pani oczach ;-) bo o to nam głównie chodzi, aby klientki były zadowolone z pełnej obsługi, gdyż zmieniamy się dla Was.
18 wrz 2023
Obsługa klienta super. Bardzo dobry kontakt. Szybka dostawa, a jesli trzeba opóźnić dostawę (klient na wakacjach, poza domem etc) też nie ma problemu. Wskazanie typu konstrukcji biustonosza w opcjach na stronie co gwarantuje satysfakcję jeśli pani wie jaka konstrukcja jej najbardziej pasuje. Jeśli nie wie to polecam się dowiedzieć, bo można wtedy kupować "w ciemno" i zawsze będzie biustonosz pasować.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Piękny komplecik bielizny, śliczny kolor i rozmiar zgodny. szybka dostawa. Jestem zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Cieszymy się, że mogliśmy spełnić oczekiwania i dostarczyć pozytywne doświadczenia zakupowe. Entuzjazm i wsparcie są dla nas inspiracją do dalszej doskonalenia naszych usług. Każda pozytywna opinia jest dla nas jak kropla motywacji, która napędza nas do pracy nad tym, aby nasz sklep był jeszcze lepszy. Dziękujemy za zaufanie, i za to, że jesteś częścią naszej sklepowej społeczności. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność obsługiwać Cię ponownie i dostarczać równie pozytywne doświadczenia w przyszłości.

Zadowolona Klientka

Wysoka jakość wykonania i tkaniny,wspaniałe dopasowanie😊
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Świetna jakość. Firmę znam nie od dziś, ale zawsze dokonywałam zakupów w sklepach, gdzie można była dostać biustonosze tej firmy. Postanowiłam zaryzykować i zamówić bezpośrednio od firmy. Idealnie trafiłam z rozmiarem. Biustonosze są staranie uszyte i są mega wygodne. Polecam i już szukam kolejnych modeli :)
28 sty 2024
Będąc 10 lat w braffiterką, bardzo lubiłam pracować na produktach nipplex, najlepszy model dla mnie Anna Big, którą uwielbiam bez względu na rozmiar, który w danym momencie noszę Przesyłka błyskawiczna, dobry kontakt z obsługą klienta serdecznie polecam.
23 paź 2023
Koszulka, jest rewelacyjna, przyjemny mięciutki materiał. Nie zbyt płytkie wycięcie, koronka na ramionach przepiękna, w bardzo nietypowym kolorze, a do tego ogoniasta! Polecam każdej kobiecie! Koszulka dopracowana w każdym calu.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, to dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy, gdy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Doceniamy Pani czas i zaangażowanie w podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z zakupów. Takie opinie są dla nas niezwykle cenne i stanowią potwierdzenie, że nasze starania w kierunku świadczenia wysokiej jakości usług są zauważane i doceniane przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli przyjemność obsługiwać Panią ponownie. Reply to antosia.67@wp.PL, 30.11.2023, 13:56
6 lip 2023
Błyskawiczna wysyłka Bardzo ładne modele Jedyny minusik mały za to, że nie widzę na stronie sklepu ofert, które dostaję w mailingu. Jest mowa o jakiejś dodatkowej przecenie, ale nie znajduję w sklepie takiej sekcji.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Bardzo dziękujemy za wyrażenie swojej opinii, to dla nas ogromna radość i motywacja do dalszej pracy, gdy widzimy, że nasze wysiłki przynoszą zadowolenie naszym klientom. Doceniamy Pani czas i zaangażowanie w podzielenie się pozytywnymi doświadczeniami z zakupów. Takie opinie są dla nas niezwykle cenne i stanowią potwierdzenie, że nasze starania w kierunku świadczenia wysokiej jakości usług są zauważane i doceniane przez naszych klientów. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mieli przyjemność obsługiwać Panią ponownie. Ps. Klikając na grafikę w mailingu zawsze przekierowuje na stronę promocji.
8 wrz 2023

Kolejne udane zakupy

Mam już pełne zaufanie do firmy i jej produktów. Będzie jeszcze fajniej gdy wielkość opakowań w sklepie online będzie dostosowana do zakupów (3 pudełeczka w wielkim kartonie) ale to "grzech" wielu firm.
16 lis 2023
Bieliznę z NIPPLEX kupuję od lat. Jest bardzo dobrej jakości i bardzo dobrze leży. Sprzedaż bardzo dobrze zorganizowana. Zakup i płatność dla klienta bardzo prosta. Jednym słowem wszystko OK.

Piękny biustonosz

Bardzo udane zakupy w sklepie Nipplex, I piżama (dla mnie) i biustonosz (dla córki) są śliczne. Piękne kolory, materiały , koronki. :) Rozmiary zgodne z podanymi na stronie tabelami.
Odpowiedź ze sklepu mefemi.pl
Z głębi serca dziękujemy Ci za Twoją pozytywną opinię w naszym sklepie! Jesteśmy niezmiernie wdzięczni za Twój czas i zaufanie, które nam udzieliłeś. Twoje słowa są dla nas nie tylko źródłem dumy, ale także inspiracją do dalszej doskonałości w obsłudze naszych Klientów. Cieszymy się, że byłaś zadowolona z naszych produktów/usług i że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania.
27 lip 2023
Bardzo mi się spodobało że Pani zadzwonila do mnie poinformowała o braku. Zadzwoniła również z informacją że wybrany towar jest tańszy i będzie zwrot pieniędzy.

Wspaniała obsługa

Towar, jak zawsze bardzo dobrej jakości. A jeśli chodzi o realizację zamówienia, to była błyskawiczna, mimo okresu przedświątecznego!
8 wrz 2023

Super towar, dbałość o klienta

Towar wysokiej jakości, schludnie i estetycznie zapakowany, z drobnym upominkiem. Szybka i sprawna realizacja zamówienia. Polecam!
20 sty 2024
Bardzo sprawna wysyłka, proklienckie podejście. Biustonosz bez fiszbin amelia,l - bezkonkurencyjny w tej kategorii. Polecam