conteshop.pl- Logo - Opinie

conteshop.pl

Opinie (240) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (541)

Polecam z czystym sumieniem. Kupiłam rajstopy przez przypadek w sklepie w mieście Gniew. Tak mi się spodobały że postanowiłam zamówić więcej ze strony. Wysyłka bardzo szybko i bez zarzutów. Rajstopy dopiero testuję

27 maj 2024
Niestety rozmiar 5 a rajstopy naluśkie, bez klinu

Opinie nt. sklepu conteshop.pl

26 sty 2024
Polecam, najlepszy rajstopy!!!
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za entuzjastyczną rekomendację! Cieszymy się, że nasze rajstopy są dla Pani najlepsze. Dziękujemy za Pani zaufanie i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
Szybka, bezproblemowa dostawa
12 gru 2023
Szanowna Pani, Cieszymy się, że proces dostawy spełnił Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
Fantastyczna obsługa klienta
29 kwi 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa! Cieszymy się, że nasza obsługa klienta została doceniona. Tworzenie pozytywnych doświadczeń dla naszych klientów jest dla nas priorytetem. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy ponownie.
10 gru 2023
Przesyłka b.szybko doreczona.
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Dziękujemy za informację! Cieszymy się, że przesyłka została błyskawicznie dostarczona. Dbamy o szybki i sprawny proces dostawy dla naszych Klientów. Dziękujemy zz wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów.
28 sty 2024
Najlepsze rajstopy. Polecam
29 kwi 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa i rekomendację! Cieszymy się, że nasze rajstopy spełniają Pani oczekiwania. Dziękujemy za zaufanie i wybór naszego sklepu. Zapraszamy ponownie i życzymy udanych zakupów.
7 wrz 2023

Wszystko ok

Szybko, sprawnie, polecam
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dziękujemy również za rekomendację. Zapraszamy do dalszych zakupów.
15 wrz 2023
Super szybka wysyłka
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za miłe słowa dotyczące naszej wysyłki. Staramy się zapewnić jak najszybsze dostarczenie zamówionych produktów, aby nasi Klienci mogli cieszyć się nimi w krótkim czasie. Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy do kolejnych udanych zakupów.
5 paź 2023
Super good and fast
12 paź 2023
We are glad to hear you had a good experience with the service and products. Thank you for choosing our store, and we invite you to further successful shopping.
24 lut 2024
Szybka realizacja
29 kwi 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z szybkiej realizacji zamówienia. Zapraszamy do ponownych zakupów do naszego sklepu.
14 wrz 2023
wszystko jest OK
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za pozytywną opinię. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
20 paź 2023
Best of best!
9 lis 2023
Dear Madam, Thank you for the accolade "Best of best!" We appreciate your choice of our store and look forward to serving you in future purchases.
26 lis 2023
Wszystko ok
12 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za informację, że wszystko było w porządku. Cieszymy się, że spełniliśmy Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
2 paź 2023
wszystko OK
Polecam 🤗
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! To dla nas ważne i cieszymy się, że mogliśmy sprostać Pani oczekiwaniom. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i serdecznie zapraszamy do kolejnych zakupów.
7 lut 2024
29 kwi 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! To dla nas wielka radość, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Doceniamy zaufanie i serdecznie zapraszamy do ponownych zakupów w naszym sklepie.
Pirfect
13 gru 2023
Dear Madam, Thank you for your kind words! We're thrilled to hear everything is perfect for you. We appreciate your trust and choosing our store. Feel free to reach out if you have any further needs or questions.
22 wrz 2023
12 paź 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! Cieszymy się, że była Pani zadowolona z naszych produktów i usług. Zapraszamy do dalszych zakupów.
27 sie 2023
9 lis 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za rekomendację! To dla nas ogromna satysfakcja. Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Pani oczekiwania. Zapraszamy do dalszych udanych zakupów.
13 gru 2023
Szanowna Pani, Dziękujemy za krótkie, ale bardzo pozytywne słowo! Jesteśmy zadowoleni, że nasze produkty spełniają Pani oczekiwania. Dziękujemy za wybór naszego sklepu i zapraszamy do kolejnych zakupów.
26 maj 2024
Odpowiedź ze sklepu conteshop.pl
Szanowna Pani, Cieszymy się, że wszystko spełniło Pani oczekiwania. Dziękujemy za zakupy w naszym sklepie i zapraszamy do ponownych odwiedzin.