BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami- Logo - Opinie

BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami

Opinie (691) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1182)

Witam Po pierwszym zakupie (śliwki suszone kalifornijskie), jestem mile zaskoczony wysoką jakością produktu. Jeżeli cena będzie nadal przystępna, zostanę stałym odbiorcą. Jeżeli chodzi o przesyłkę, to otrzymałem ją dobrze zabezpieczoną i długo nie musiałem na nią czekać. Polecam.

2 paź 2023
Zakupiłem z tej firmy produkty chlorellę i spiruline to produkt z chin ,gdy poprosiłem o certyfikat firma wysłała mi tylko skład ,twierdząc że to jest certyfikat w którym to zawartość metali ciężkich jest ogromna Arsen 2 mg/kg Ołów 2 mg/kg Kadm 2 mg/kg Rtęć 1 mg/kg Nie polecam tych produktów bo zamiast oczyszczać to zatoksyczia nas tymi metalami a dawki są ogromne,na dodatek niema żadnego certyfikatu

Opinie nt. sklepu BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami

11 cze 2024
3 cze 2024

Śliwki suszone kalifornijskie

Tak trzymać.

Jestem zadowolony z zakupów - towar bardzo dobrej jakości, jak śliwki suszone z Chile, cukier kokosowy z Indonezji a ksylitol z Finlandii. Ponadto solidne opakowania, dostawa szybka - to prawdziwa przyjemność kupować u Takiego sprzedającego.
KK
28 sty 2024
Cyklicznie dokonuję zakupu i jestem bardzo zadowolony z jakości produktów, opakowania, szybkiej realizacji zamówienia oraz bogatej oferty sklepu.
2 paź 2023

Ok

Przyszło w tydzień. Ładnie zapakowane. Produktów nie oceniam po opakowaniu 😏 dopiero jak zużyję a to potrwa ...
5 sty 2024
Bardzo mi się podobało, ze gdy zadzwoniłam do firmy, Pani od razu odebrała i udzieliła mi wyjaśnień.Bardzo sympatyczny głos.Bardzo dziękuje za miłą rozmowę.
Wszystko super , szybka wysyłka ,b. dobra jakość , atrakcyjne ceny i zapakowane w śliczne torebki , bardzo polecam .
Wspaniała życzliwa obsługa, towar dobrej jakości zgodny z opisem Bardzo dobrze zabezpieczony towar. Dziekuje
Woda utleniona niby nic takiego.Ale kupiona w tym sklepie z takim troskliwym i uczciwym podejściem sprzedającego do klienta musi być wyjątkowa.Namaszczona pozytywną energia która było czuć .Życzę załodze sklepu Wszystkiego dobrego nie zmieniajcie swojego stanowiska .Swoim szlachetnym podejściem zapraszacie ponownie aby skorzystać z zakupów.Dzisłajcie tak dalej Powodzenia .Ania 😊
Wybaczcie, opinię, nawet z odrobiną fantazji już pisałem! Dałem też 5 gwiazdek za szybkość realizacji zamówienia. Czy mam się "pochlastać", abyście mi uwierzyli? A tak na poważnie, to po spożyciu tych 5 kg fruktozy, złożę kolejne - już trzecie - zamówienie. Pozdrawiam p. Anetę
22 lis 2023

Bardzo dobre produkty i siwtena obsługa klineta

Bardzo dobre produkty - obsługa klienta bardzo pomocna - w transporcie w zbił sie słoik napisalam mail i w krotkim czasie otrzymalam odpowiedz i propozycję iż w kolejne dostawie dołożą ten dodatkowy słoik :-) Dziekuje bardzo bardzo lubie robic i Was zakupy.
AG
Alicja G.
Siedlce
4 paź 2023
Juz chyba rok a moze dluzej kupuje oferowane produkty w sklepie Bioswena. Ciesze sie, ze ten sklep znalazlam. Zamowienie proste a dostawa bardzo szybka. Produkty starannie zapakowane. Wszystko dziala na najwyzszym poziomie.
Szybko i sprawnie,zgodnie z zamówieniem a do tego w promocji darmowa wysyłka Jestem zadowolona na pewno skorzystam jeszcze z usług waszego sklepu Hanna
29 lis 2023
Szybko, sprawnie zawartość dobrze zabezpieczona .Opakowanie produktów ładna i estetyczna. Będę zamawiać w waszym sklepie w najbliższym czasi
7 lis 2023
Najlepszy sklep najlepsza firma 👍Produkty świetne jakościowo z konkurencyjna ceną.Przesyłka następnego dnia .Tylko w BioSwena polecam .
19 lis 2023

Paczka przyszła szybko

Paczka przyszły szybko, ale Mam uwagi do produktów. Owoce poszatkowane bardzo grubo. Miejsce pochodzenia cynamonu nieprecyzyjne.