BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami- Logo - Opinie

BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami

Opinie (691) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1182)

Witam Po pierwszym zakupie (śliwki suszone kalifornijskie), jestem mile zaskoczony wysoką jakością produktu. Jeżeli cena będzie nadal przystępna, zostanę stałym odbiorcą. Jeżeli chodzi o przesyłkę, to otrzymałem ją dobrze zabezpieczoną i długo nie musiałem na nią czekać. Polecam.

2 paź 2023
Zakupiłem z tej firmy produkty chlorellę i spiruline to produkt z chin ,gdy poprosiłem o certyfikat firma wysłała mi tylko skład ,twierdząc że to jest certyfikat w którym to zawartość metali ciężkich jest ogromna Arsen 2 mg/kg Ołów 2 mg/kg Kadm 2 mg/kg Rtęć 1 mg/kg Nie polecam tych produktów bo zamiast oczyszczać to zatoksyczia nas tymi metalami a dawki są ogromne,na dodatek niema żadnego certyfikatu

Opinie nt. sklepu BOSWENA.PL - sklep ze zdrową żywnością, witaminami, bakaliami

21 maj 2024
Firma o dużym zaufaniu i doświadczeniu na rynku.Terminowe dostawy.Polecam /nigdy nie zawiedli/ Tak trzymać!!!!

Jest dobrze

Łatwe zamawianie (przejrzysta strona internetowa), szybka dostawa, pyszne produkty. Na pewno jeszcze skorzystam.

opakowanie

moja przesyłka była dośc ciężka, a pudełko ledwo wytrzymało. bezcenne jest opakowanie słoików folią bąbelkową
Bardzo dziękuję, za szybkie naprawienie sprawy - doceniam, że paczka przyszła natychmiast następnego dnia!
AM
Anna M.
Wągniki
10 gru 2023
Spodobały mi się opakowania artykułów które zamówiłam. Szybka realizacja mojego zamówienia. Dziękuję.
MG
Marian G.
Głogów Młp
4 lut 2024
Dobre To co do tej pory zdążyłem posmakować jest dobrej jakości.Mieszanla studencka jest super.

ASIA

Wszystkie dotychczasowe moje zamówienia były kompletne i w miare dobrej jakości.
8 lut 2024
jestem zadowolona z jakości produktów i życzliwej obsługi:-)
Wszystko super. Będę w przyszłości zamawiać w tym sklepie.
Świetne produkty w dobrej cenie i szybka dostawa POLECAM
Produkty wysokiej jakości, dobre ceny ,szybka dostawa.
Polecam bardzo. Szybka wysyłka, solidnie zapakowana.

paczka była peknieta nic nie brakowało

paczka była pęknięta nic nie brakowało
2 mar 2024
DOBRA JAKOŚĆ PIĘKNE OPAKOWANIE.
28 paź 2023
Dziękuję za płyn. Jest bardzo super! Szybka wysyłka FEDEX - w cenie produktu. Polecam serdecznie.
Witam, Bardzo szybko zrealizowane zamówienie i doręczenie bez zarzutu. Firma godna polecenia
Wszystkie zamówione produkty dostarczone następnego dnia, ładnie zapakowane, świetnej jakości
3 paź 2023
Zamówione produkty otrzymałam szybko, zrobiłam proszek i piorę, zobaczymy czy skutecznie???
31 paź 2023
Szybkość realizacji , zgodność z oczekiwaniem . Poleciłam Waszą firmę rodzinie i znajomym.
Produkty świetnej jakości dobrej cenie. Szybka i profesjonalna obsługa. Bardzo poleczm👍