SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2309) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6932)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

3 wrz 2024
Sklep wzorowy,aby było takich więcej. Pani z obsługi miła,pomocną w razie kłopotu doradzi.Super obsługa .Polecam i pozdrawiam.
Wszystko w porządku, zamówione towary bardzo dobrze zapakowane, wszystko dotarło w całości. Polecam
Dobrze wykonana. Jest mała obawa że butelka spadnie ze stojaka ale po nalaniu płynu jest ok...
2 wrz 2024
Bardzo szybka dostawa, produkty bardzo dobrze zapakowane, funkcjonalne i o pięknym wyglądzie
28 sie 2024

Świetny produkt

Szybka wysyłka, dobry produkt, dobrze zapakowane i zabezpieczone.
Państwa opinia sprawia, że nasza praca ma sens ! Zespół SuperButelki
Jak zawsze szybko i sprawnie polecam sklep wszystkim
super zabezpieczony towar przed uszkodzeniem
Super zapakowane butelki,przetrwały podróż
30 sie 2024
Błyskawiczna wysyłka. Szybciej się nie da.
22 sie 2024
Dobrze opakowane butelik i szybka dostawa.
To wspaniale wiedzieć, że są Państwo zadowoleni z zakupu ! Zespół SuperButelki
Super produkt i bardzo dobra obsługa.

Bardzo szybko elegancko tak trzmać.
22 sie 2024

Super firmą,polecam,szybka wysyłka

Super firma,polecam,szybka wysyłka
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Jesteśmy zachwyceni, że tak wysoko oceniają Państwo naszą pracę ! Zespół SuperButelki
Solidna wyciskarka do owoców.
28 sie 2024
fajny wygląd i funkcjonalność.
30 sie 2024
Jest nam bardzo miło otrzymać od Państwa najwyższą ocenę. Dziękujemy! Zespół SuperButelki
Bardzo dobra jskosc i wyglad.
terminowość, towar super,
Bardzo dbają o klientów.