SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

26 sie 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Jesteśmy wdzięczni za przyznanie nam 4 gwiazdek ! Czy możemy zapytać, co moglibyśmy poprawić, aby dostać ich pięć? :) Zespół SuperButelki
26 sie 2024
Państwa 5-gwiazdkowa opinia wiele dla nas znaczy! Zespół SuperButelki
Dziękujemy za docenienie naszego produktu ! Zespół SuperButelki
Dziękujemy za fantastyczną ocenę! Zespół SuperButelki
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie są godne polecenia :) Zespół SuperButelki
22 sie 2024
Dziękujemy, że polegają Państwo na naszej jakości ! Zespół SuperButelki
22 sie 2024
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Cieszymy się, że tak wysoko nas Państwo ocenili ! Co jednak moglibyśmy ulepszyć, aby zasłużyć na najwyższą ocenę? :) Zespół SuperButelki
29 sie 2024
W zamawianej przesyłce jedna z butelek została zbita
30 sie 2024
Dzień dobry, bardzo prosimy przesłać nam zdjęcia uszkodzeń na adres reklamacje@superbutelki.pl Inaczej nie będziemy mieli, jak Państwu pomóc. Reklamacje są rozpatrywane na bieżąco, zachęcamy do kontaktu. Czekamy na Państwa wiadomość ! Zespół SuperButelki
29 sie 2024
Zamówiłem 10 butelek z czego 4 były zbite
30 sie 2024
Dzień dobry, bierzemy odpowiedzialność za nasze produkty również w czasie transportu. Prosimy o przesłanie zdjęć na nasz adres reklamacje@superbutelki.pl Reklamacje są rozpatrywane na bieżąco, więc zachęcamy do przesłania zdjęć uszkodzeń, abyśmy mogli pomóc. Pozostajemy w kontakcie Zespół SuperButelki
Wolna wysyłka
26 lip 2024
Drodzy państwo bardzo dziękuję za urocze buteleczki ale z przykrością stwierdzam że na 50 sztuk zakrętek 9 przeskakuje i są luźne . Z poważaniem M. Mordyl
30 lip 2024
Dzień dobry, dziękujemy, że podzielili się Państwa swoją opinią. Proszę pamiętać jednak, że mogą Państwo zgłosić reklamację na zakupione zakrętki, wówczas będziemy mogli pomóc :) reklamacje składa się u nas za pośrednictwem e-mail'a na adres reklamacje@superbutelki.pl Zachęcamy do kontaktu ! Zespół SuperButelki
27 lip 2024

Świetna jakość produktów

Świetna jakość, dobra cena, przesyłka w doskonałym stanie, szkło perfekcyjnie zabezpieczone, dostarczone bez uszkodzeń. Polecam sklep.
30 lip 2024
Dziękujemy za wspaniałą opinię i 5 gwiazdek ! :) Zachęcamy do ponownego odwiedzenia naszego sklepu ! Zespół SuperButelki