SuperButelki.pl- Logo - Opinie

SuperButelki.pl

Opinie (2310) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (6934)

9 cze 2024
Butelki z zamknięciem zapakowane bardzo dobrze w folię pęcherzykową i zabezpieczone.Niestety prawdopodobnie dostawca DHL źle się sprawdził, bo trzy butelki na 10 szt. były potłuczone. Szybko odjechał zanim sprawdziłam i za chwilę dzwoniłam do kuriera lecz już nie odbierał, chociaż robiłam to wiele razy, a info, że skrzynka pocztowa jest pełna.Moja uwaga,aby porozumieć się z dostawcą DHL, że napis na kartonie ,,Uwaga szkło,, coś jednak oznacza do zastosowania. Pozdrawiam Krystyna Plata Ps. Zdjęć nie dodam, bo mam komórkę nieodpowiednią do tego celu. Z butelek wyodrębniłam tylko zamknięcia, resztę szkła wyrzuciłam.

Zamówienie 14.12.2023r. do tej pory nie doszło! To już jest jakaś kpina. Dzwoniono do mnie raz, ze względu na brak wzoru, którego nie było, zgodziłam się na inny byle tylko jak najszybciej dostać zamówienie. Konsultant powiedział, że jutro zamówienie będzie u mnie - rozmowa odbyła się w poniedziałek, dzisiaj jest czwartek. Wysłałam maila z zapytaniem kiedy finalnie dostanę butelki, bo nie zostały nawet nadane, dostałam kolejną informację, że kurier nie odebrał paczki (telefon był w godzinach porannych i paczka miała być kompletowana od razu). W kolejnym dniu kurier odebrał paczkę dopiero po godzi 16. Nigdy więcej nie zamówię z tej strony. Ciekawa jestem co z zamówieniami, które złożone zostały np. wczoraj, bo jeszcze dostałam maila z reklamą i gwarancją dostawy przed świętami, skoro czas oczekiwania na zamówienie to ponad tydzień.

Opinie nt. sklepu SuperButelki.pl

13 sie 2024
Pomimo prośby o wystawieniu faktury imiennej w trakcie zamawiania towaru, nie dostaje faktur i muszę prosić się o je przesłanie.
14 sie 2024
Przepraszamy za opóźnienie w przesłaniu faktury. Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest terminowe dostarczenie dokumentów i już podjęliśmy działania, aby taka sytuacja się nie powtórzyła. Faktura została już wysłana, ale jeśli nadal jej Państwo nie otrzymali prosimy o kontakt. Dziękujemy za Państwa cierpliwość. Zespół SuperButelki
4 sie 2024
Szybka, fachową obsługa i dostawa. Towar super. To jest moje drugie zamówienie. Szczerze polecam. Tanio i szybka dostawa.
12 sie 2024
Dziękujemy ! Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie są godne polecenia :) Zespół SuperButelki
7 sie 2024
Butelki super, bardzo dobra jakość, mega szybka dostawa, porządnie zapakowane, bardzo polecam.
12 sie 2024
Jest nam bardzo miło otrzymać od Państwa najwyższą ocenę i tak miłe słowa. Dziękujemy ! :) Zespół SuperButelki
24 lip 2024
Szybka realizacja i wysylka. Butelki bardzo dobrze zabezpieczone przy transporcie. Polecam
24 lip 2024
Dziękujemy ! Państwa uznanie dla naszej pracy dużo dla nas znaczy. Codziennie staramy się pakować i wysyłać paczki jak najszybciej, nie zapominając przy tym o jakości :) Zespół SuperButelki
31 lip 2024
Super butelki. tylko do jednych nie dostałam zakrętek. A tak wszystko w porządku i super
1 sie 2024
Dzień dobry, bardzo cieszy nas Państwa wysoka ocena i wyrozumiałość ;) Bardzo przepraszamy za tę pomyłkę, jednak zachęcamy do wysłania nam maila na reklamacje@superbutelki.pl - tym sposobem będziemy mieć możliwość wysłać brakujące zakrętki. Czekamy ! Zespół SuperButelki
8 sie 2024
Towar zgodny z opisem,przesyłkę otrzymałam po 2 dniach. Z ręką na sercu mogę polecić.
Dziękujemy za zaufanie i zakupy w naszym sklepie ! Zespół SuperButelki
12 sie 2024
Realizacja zgodna z zamówienie. Szybka realizacja. Doskonałe zabezpieczenie dostawy.
14 sie 2024
Serdecznie dziękujemy za pozytywną opinię! Cieszymy się, że są Państwo zadowoleni z realizacji zamówienia. Zawsze staramy się zapewnić jak najwyższą jakość obsługi. Do następnego razu? :) Zespół SuperButelki
18 sie 2024
Zamówienie kompletne, szybko dostarczone, solidnie zapakowane i dobrze oznaczone.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie są godne polecenia ! Serdecznie dziękujemy :) Zespół SuperButelki
5 sie 2024
Bardzo duży wybór. Nic bym nie zmieniała - sklep i asortyment są fantastyczne.
Państwa opinia sprawia, że nasza praca ma sens ! :) Zespół SuperButelki
13 sie 2024
Butelki bardzo ładne tylko jedna z dziesięciu miała wyszczerbienie ale polecam
14 sie 2024
Dziękujemy, że poświęcili Państwo swój czas na podzielenie się swoją opinią. Proszę pamiętać, że jeśli produkt zostanie uszkodzony w czasie transportu to bierzemy za to odpowiedzialność. Wystarczy zrobić zdjęcie uszkodzeń i zgłosić się do nas za pomocą adresu mailowego reklamacje@superbutelki.pl, a pomożemy rozwiązać zaistniały problem :) Zespół SuperButelki
10 sie 2024
Bardzo polecam tego sprzedawcę, wszystko profesjonalnie przygotowane, super!!!!
14 sie 2024
Dziękujemy ! Każdego dnia staramy się pracować tak, aby zasłużyć na takie komentarze :) Zespół SuperButelki
2 sie 2024
Butelki ok. Jednak zakrętki długie niektóre puszczają albo były uszkodzone.
10 sie 2024
Dziękujemy za podzielenie się z nami swoją opinią. Pragniemy od razu przypomnieć, że można śmiało kontaktować się z nami, jeśli produkt nie spełnia Państwa oczekiwań lub jest uszkodzony. Reklamacje rozpatrujemy na bieżąco. Dział reklamacyjny dokłada wszelkich starań, aby proces reklamacyjny przebiegał szybko i sprawnie. Zachęcamy do kontaktu na adres mailowy reklamacje@superbutelki.pl Zespół SuperButelki
BARDZO DOBRY TOWAR ODPOWIEDNIO ZABEZPIECZONY DO WYSYLKI SZYBKA DOSTAWA
13 sie 2024
Cieszymy się, że zakupy w naszym sklepie są godne polecenia ! Staramy się każdego dnia, aby nasi klienci byli zadowoleni :) Zespół SuperButelki
2 sie 2024
Szybki termin realizacji zamówienia. Fachowa obsługa.Polecam
10 sie 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy ! To dla nas ogromna satysfakcja i motywacja do dalszych działań :) Zachęcamy do kolejnych odwiedzin w naszym sklepie ! Zespół SuperButelki
BS
Barbara S.
Twardogóra
21 sie 2024
Dobry kontakt,produkty dobrej jakości,szybka wysyłka.
Odpowiedź ze sklepu SuperButelki.pl
Ogromnie dziękujemy za uznanie ! Staramy się każdego dnia, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie :) Zespół SuperButelki
10 sie 2024
dostałem to co zamówiłem szybko i w całości, dziękuję
10 sie 2024
To my dziękujemy, że są Państwo z nami ! Staramy się każdego dnia, aby nasi klienci byli zadowoleni z zakupów w naszym sklepie. Zespół SuperButelki
31 lip 2024
Towar został dostarczony szybko I bez uszkodzeń
31 lip 2024
To wspaniale wiedzieć, że są Państwo zadowoleni z zakupów w naszym sklepie :) Zespół SuperButelki
12 sie 2024
Produkty super, trochę długi czas oczekiwania
13 sie 2024
Dziękujemy, że podzielili się Państwo z nami swoja opinią i ocenili nas tak wysoko :) Zdarza się, że czas oczekiwania trochę się wydłuża, jest to zależne od ilości zamówień. Jednak zapewniamy, że staramy się pakować paczki możliwie jak najszybciej, aby nasi klienci nie musieli czekać ! Zespół SuperButelki
5 sie 2024
Polecam serdecznie. Wszystko zgodnie z opisem
12 sie 2024
To wspaniale, że ocenili Państwo nasz produkt na 5 gwiazdek ! Dziękujemy :) Zespół SuperButelki
26 lip 2024
Dobry kontakt z klientem plus szybka dostawa
6 sie 2024
Dziękujemy za miłe słowa i docenienie naszej pracy :) Zespół SuperButelki