dywanikisamochodowe.pl- Logo - Opinie

dywanikisamochodowe.pl

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

9 sty 2024
Szybko, sprawnie, dobry kontakt telefoniczny - udzielenie wskazówek. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Możliwość wyboru zestawu wycieraczek (od 2-5 sztuk) - na duży plus. Różnorodność oferty również na plus! Dodatkowy, miły bonus na kolejne zakupy. Niby nic wielkiego, ale miło że dbają o lojalność ;) Do ulepszenia - lepsze wyniki wyszukiwania dla konkretnego modelu samochodu. W moim przypadku musiałam przejrzeć kilka propozycji i sprawdzić podobne modele, okazało się, że ten wymiar jest w kilku modelach/wersjach samochodu.

15 lip 2024
Czytajmy , sprawdzajmy wymiary , nie kupujmy bo napisano np. do Audi 80 , gdyż jednak nie pasuje. A jak się okazuje przy próbie zwrotu , to nie można , bo towar "personalizowany". Smutne , szkoda , zakupiłem z polecenia ,jakościowo wygląda dobrze, ale odradzam i nie polecam . Będę pokazywał na wszystkich zlotach i wystawach jak te dywaniki "pasują " do auta)))

Opinie nt. sklepu dywanikisamochodowe.pl

9 wrz 2024
Dywaniki lepsze od oryginałów. Zaskoczeniem dla mnie były dodatkowe uchwyty do mocowania
9 wrz 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
Wszystko pasuje jak oryginał
1 wrz 2024
6 wrz 2024
29 sie 2024
6 wrz 2024
13 sie 2024
Dywaniki idealnie dopasowane. Polecam tę firmę.
26 sie 2024
4 lip 2024
Eleganckie wykonanie i szybka dostawa Utrzymywać standard w prowadzeniu działalności
9 lip 2024
Szybko i zgodnie z oczekiwaniami załatwiona spraw.
2 lip 2024
Wszystko Ok.
20 lip 2024
27 lip 2024
6 lip 2024
1 lip 2024
15 lip 2024

Czytajmy warunki o możliwości zwrotu

15 lip 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Jeśli czytasz i zastanawiasz się nad zakupem u nas naprawdę prosimy przeczytać króciutki artykuł na głównej stronie sklepu pod tytułem „Prosimy o przemyślane zakupy.” Naprawdę nie chcemy nikogo nabijać w butelkę czy oszukiwać ale na wiele zmiennych nie mamy wpływu ;( Co do aktualnej sytuacji, Zacytuję swoje ostatnie zdanie do Pana na które nie otrzymałem odpowiedzi. „Dodam tylko jeszcze raz z czasem wykładzina w samochodzie pracuje im starsze auto tym bardziej warto sprawdzić informacje Staramy się podać ich jak najwięcej , wymiarów dywaników tak dokładnych nie znajdzie Pan u nikogo u konkurencji. ( mówię o dywanikach pod inną marką niż Aldos ;) Dywaników do Audi 80 B4 z tego szablonu sprzedaliśmy setki, w sumie gdy zaczynałem pracę w dywanikach w 2003r to było jedno z głównych aut do których sprzedawały się dywaniki ;) Zatem proszę mi powiedzieć jak mamy lepiej Oflagować co klient powinien sprawdzić ?? „ Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
27 cze 2024
Zamówienie bardzo szybko zrealizowane. Produkt naprawdę warty swojej ceny. Dobrze dopasowany i wykonany, Bardzo dobry wybór kolorów i wykończeń. Taki wybór powinien zadowolić każdego. Szczerze polecam. A nawet nie wiedziałem, ze jest możliwość zamówienia dywaników na wymiar. I chętnie z tej opcji skorzystam.
1 lip 2024
22 cze 2024
Dywaniki spoko, pasują idealnie do Hondy Civic UFO. Jakościowo jeszcze nie wiem ponieważ użytkuje dopiero parę dni ale wyglądają dobrze
24 cze 2024
14 cze 2024
Zamówienie zrealizowane ultraszybko, a produkt godny polecenia
17 cze 2024