dywanikisamochodowe.pl- Logo - Opinie

dywanikisamochodowe.pl

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

9 sty 2024
Szybko, sprawnie, dobry kontakt telefoniczny - udzielenie wskazówek. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Możliwość wyboru zestawu wycieraczek (od 2-5 sztuk) - na duży plus. Różnorodność oferty również na plus! Dodatkowy, miły bonus na kolejne zakupy. Niby nic wielkiego, ale miło że dbają o lojalność ;) Do ulepszenia - lepsze wyniki wyszukiwania dla konkretnego modelu samochodu. W moim przypadku musiałam przejrzeć kilka propozycji i sprawdzić podobne modele, okazało się, że ten wymiar jest w kilku modelach/wersjach samochodu.

15 lip 2024
Czytajmy , sprawdzajmy wymiary , nie kupujmy bo napisano np. do Audi 80 , gdyż jednak nie pasuje. A jak się okazuje przy próbie zwrotu , to nie można , bo towar "personalizowany". Smutne , szkoda , zakupiłem z polecenia ,jakościowo wygląda dobrze, ale odradzam i nie polecam . Będę pokazywał na wszystkich zlotach i wystawach jak te dywaniki "pasują " do auta)))

Opinie nt. sklepu dywanikisamochodowe.pl

Zmówienie zrealizowane szybko i profesjonalnie jakość produktu zgodna z opisem Dziękuję bardzo.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
24 lut 2024
Zgodnie z opisem bardzo dobrze wykonane dywaniki gruby materiał szybka wysyłka
11 lis 2023

Fajne dywaniki

Dostawa szybka, dywaniki zgodne z obrazkiem, jakość zgodna z ceną.
20 lis 2023
Szybko i zgodnie z opisem. Jakość bliska oryginałowi.
3 sty 2024
Dzień dobry, Dziękujemy za pozytywną opinię i docenienie naszej pracy ;) Życzymy dobrego dnia! Zespół DywanikiSamochodowe.pl
4 maj 2024
Bardzo szybka dostawa .. dywaniki w 2 dni.dziekuje
6 maj 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
9 mar 2024
Piękne dywaniki, świetna jakość. Polecam w 💯%
MO
Marcin O.
Jełowa
Wysoka jakość, szybka realizacja zamówienia.
12 maj 2024

Błyskawiczna dostawa i super jakość

Błyskawiczna dostawa, super jakość
13 maj 2024

Zgodne

Szybko, sprawnie i konkretnie
21 lis 2023
Najlepsze dywaniki na rynku.
30 paź 2023
Szybko i sprawnie polecam
Dobre gatunkowo, ale nie są dobrze dopasowane do Peugeot 206cc(przednie sa minimalnie za duże)
RW
Radek W.
Bielsko-Biała
3 mar 2024

Niesamowicie szybka i sprawna realizacja. Jakość dywaników bardzo dobra.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl

Jakosc ok, nie jest to jakość włókna oryginału, ale w tej cenie polecam
24 lut 2024
Dupy nie urywa. Dywanik kierowcy mógłby być trochę dłuższy.
Szybko i bez problemów. Samochód Renault Clio 2.
6 lut 2024
jest jak być powinno, co nie jest takie częste
24 mar 2024
dobra tkaninia, solidne wykonanie.
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Kontakt ze sprzedającą jest super!
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pozytywną opinię ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
19 maj 2024
Po prostu fajnie dopasowane.
20 maj 2024