dywanikisamochodowe.pl- Logo - Opinie

dywanikisamochodowe.pl

Opinie (106) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (243)

9 sty 2024
Szybko, sprawnie, dobry kontakt telefoniczny - udzielenie wskazówek. Bardzo dobra jakość w stosunku do ceny. Możliwość wyboru zestawu wycieraczek (od 2-5 sztuk) - na duży plus. Różnorodność oferty również na plus! Dodatkowy, miły bonus na kolejne zakupy. Niby nic wielkiego, ale miło że dbają o lojalność ;) Do ulepszenia - lepsze wyniki wyszukiwania dla konkretnego modelu samochodu. W moim przypadku musiałam przejrzeć kilka propozycji i sprawdzić podobne modele, okazało się, że ten wymiar jest w kilku modelach/wersjach samochodu.

15 lip 2024
Czytajmy , sprawdzajmy wymiary , nie kupujmy bo napisano np. do Audi 80 , gdyż jednak nie pasuje. A jak się okazuje przy próbie zwrotu , to nie można , bo towar "personalizowany". Smutne , szkoda , zakupiłem z polecenia ,jakościowo wygląda dobrze, ale odradzam i nie polecam . Będę pokazywał na wszystkich zlotach i wystawach jak te dywaniki "pasują " do auta)))

Opinie nt. sklepu dywanikisamochodowe.pl

25 kwi 2024
29 kwi 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii 😊 Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
23 kwi 2024
25 kwi 2024
13 kwi 2024
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i wystawienie opinii ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
1 kwi 2024
30 mar 2024
9 lut 2024
26 sty 2024
21 sty 2024
Odpowiedź ze sklepu dywanikisamochodowe.pl
Dziękujemy za docenienie naszej pracy i pozytywną opinię ;) Pozdrawiamy Zespół DywanikiSamochodowe.pl
19 lis 2023
28 paź 2023