nakrywamy.pl- Logo - Opinie

nakrywamy.pl

Opinie (2613) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (10 704)

30 maj 2024
Naczynia były bardzo porządnie zabezpieczone. Niestety brakowało części zamówienia. Takie sytuacje mogą się zdarzyć, jednak oczekiwałabym szybkiej reakcji po zgłoszeniu problemu. Tymczasem ja czekałam dwa dni na odpowiedź. Można byłoby chociaż odesłać informację: przyjęliśmy zgłoszenie, weryfikujemy reklamację, po potwierdzeniu doślemy brakujący towar (lub zwrócimy równowartość brakującego towaru). Próba kontaktu telefonicznego też nie była lepsza. Dowiedziałam się, że inna pani odpowiada i trwa to 2, 3 dni. Nawet nie sprawdziła jaki jest status mojej

19 wrz 2024
Dzień dobry Sprzedawanie porcelany bez sygnatury to jest jakiś marketingowy strzał w kolano. To tak jak bym kupował oryginalne ubrania bez metek. Nie wiem co to ma na celu. Produkt jest drugiej kategorii czy coś w tym stylu. W takim razie nie zamieszczajcie zdjęcia na którym widać spodek filiżanki na którym jest sygnatura. Dla mnie jest ważne żebym wiedział ze ta filiżanka jest wyprodukowana w Polsce a nie w Chinach. To ze jest tam ta sygnatura to jest tego gwarancja dla mnie

Opinie nt. sklepu nakrywamy.pl

Nic wszystko ok
Odpowiedź ze sklepu nakrywamy.pl
Dziękujemy za poświęcenie czasu na recenzję Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z nami. W Nakrywamy.pl naszym celem jest zapewnienie naszym klientom doskonałej obsługi i wysokiej jakości produktów. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkim, co robimy. Dziękujemy za wybranie nas jako opcji dla wszystkich Twoich potrzeb. Z niecierpliwością czekamy, aby służyć Ci ponownie w przyszłości.
4 paź 2024
4 paź 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z "Nakrywamy.pl". Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twojej wizycie. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal dążyć do doskonałości. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości.
30 wrz 2024
1 paź 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi doświadczeniami z "Nakrywamy.pl". Cieszymy się, że masz pozytywne ogólne doświadczenia z nami! Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twojej wizycie. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal dążyć do doskonałości. Jeszcze raz dziękujemy i mamy nadzieję, że wkrótce powitamy Cię ponownie!
16 wrz 2024
17 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się swoimi przemyśleniami na temat doświadczeń z nami. Cieszymy się, że podobały Ci się nasze usługi i naprawdę doceniamy Twoją pozytywną ocenę. Staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i cieszymy się, że spełniliśmy Twoje oczekiwania. Cenimy Twoją opinię, ponieważ pomaga nam ona ulepszać i oferować jeszcze lepsze doświadczenia w przyszłości. Mamy nadzieję, że wkrótce znów będziemy mieli przyjemność Ci służyć.
13 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam opinii na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z naszymi usługami. To wiele dla nas znaczy, że doceniasz nasze wysiłki. Nieustannie staramy się zapewnić naszym klientom najlepszą możliwą obsługę. Dziękujemy za wybranie nas i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie! Życzymy Ci wspaniałego dnia.
9 wrz 2024
12 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszymi usługami. Nasz zespół w Nakrywamy.pl dąży do zapewnienia wysokiej jakości i wydajnych usług wszystkim naszym klientom. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal ciężko pracować, aby utrzymać nasze standardy. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że będziemy mogli ponownie służyć Ci pomocą w przyszłości.
8 wrz 2024
12 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że ogólnie masz pozytywne doświadczenia z Nakrywamy.pl. Doceniamy Twoje wsparcie i będziemy nadal dążyć do doskonałości we wszystkich aspektach naszych usług. Twoja opinia jest dla nas cenna i wykorzystamy ją do dalszego ulepszania naszych usług. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
2 wrz 2024
6 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że masz ogólnie pozytywne doświadczenia z naszymi usługami. Twoja opinia jest dla nas ważna, ponieważ nieustannie staramy się ulepszać naszą ofertę. Przykro nam, jeśli podczas Twojej wizyty wystąpiły jakiekolwiek problemy, ale doceniamy Twoją wyrozumiałość i cierpliwość. W Nakrywamy.pl zawsze staramy się zapewnić najlepszą możliwą obsługę i stworzyć niezapomniane wrażenia dla naszych klientów. Mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości.
1 wrz 2024
6 wrz 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Doceniamy Twoją pozytywną opinię i cieszymy się, że miałeś dobre doświadczenia z naszymi usługami w "Nakrywamy.pl".
28 lip 2024

Opakowanie

Sposób zapakowania jest ok do transportu. Ale przydałoby się jakieś ładne pudełko a nie tylko stretch. Akurat zamawiałam na prezent.
30 lip 2024
Drogi kliencie, Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoją opinią. Cieszymy się, że opakowanie było odpowiednie do transportu. Rozumiemy jednak Twoje pragnienie posiadania bardziej atrakcyjnego wizualnie pudełka na prezent. W "Nakrywamy.pl" staramy się zrównoważyć praktyczność i estetykę naszych opakowań. Twoja sugestia zostanie wzięta pod uwagę przy przyszłych ulepszeniach. Jeszcze raz dziękujemy za wybranie naszych usług. Z wyrazami szacunku, Nakrywamy.pl
8 sie 2024
Długi okres oczekiwania na wysyłkę towaru w porównaniu z innymi dostawcami
27 sie 2024
Szanowna Pani, Dziękujemy za wiadomość. Chciałabym uprzejmie poinformować, że większość naszych produktów jest wysyłana od razu po złożeniu zamówienia. W przypadku produktów marki Tescoma czas realizacji może być dłuższy, ponieważ są one zamawiane bezpośrednio na życzenie klienta. Dlatego też okres oczekiwania na wysyłkę tych konkretnych artykułów może być dłuższy niż w przypadku innych dostawców. Przepraszamy za wszelkie niedogodności i dziękujemy za wyrozumiałość. Jeśli ma Pani jakiekolwiek pytania, prosimy o kontakt.
15 sie 2024
27 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na napisanie recenzji o swoich doświadczeniach z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że Twoje ogólne doświadczenie było pozytywne. Nasz zespół ciężko pracuje, aby zapewnić najlepszą obsługę i cieszymy się, że znalazło to odzwierciedlenie w Twojej wizycie. Twoja opinia jest dla nas ważna, ponieważ dążymy do ciągłego doskonalenia. Doceniamy Twoje wsparcie i mamy nadzieję, że będziemy mieli przyjemność służyć Ci ponownie w przyszłości.
12 sie 2024
27 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na podzielenie się z nami swoimi doświadczeniami. Cieszymy się, że podobała Ci się wizyta i doceniamy Twoje pozytywne opinie. Nieustannie dążymy do poprawy i zapewnienia najlepszej możliwej obsługi. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
12 sie 2024
27 sie 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie nam recenzji. Cieszymy się, że masz pozytywne doświadczenia z naszym serwisem Nakrywamy.pl. Twoja satysfakcja jest naszym priorytetem i nieustannie dążymy do poprawy. Doceniamy Twoją opinię i weźmiemy ją pod uwagę, aby nadal zapewniać wyjątkowe doznania zakupowe. Dziękujemy za wybranie "Nakrywamy.pl" i mamy nadzieję, że wkrótce zobaczymy się ponownie!
11 sie 2024
27 sie 2024
Dziękujemy za pozostawienie opinii na temat Twoich doświadczeń z Nakrywamy.pl. Cieszymy się, że masz pozytywne ogólne doświadczenia z nami. Doceniamy Twoją opinię i będziemy nadal dążyć do zapewnienia doskonałej obsługi wszystkim naszym klientom. Jak zawsze powtarzamy, naszym celem jest uczynienie każdego posiłku wyjątkową okazją. Dziękujemy za wybranie Nakrywamy.pl i mamy nadzieję, że będziemy mogli służyć Ci ponownie w przyszłości.