sportofino.com- Logo - Opinie

sportofino.com

Opinie (2737) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (8495)

7 lis 2023
Podoba mi się,że można zamawiać towar na sklep i , że opłata jest przy odbiorze w sklepie.A nie podoba mi się, że towar zakupiony w sklepie ma inne gorsze zasady zwrotu towaru.Uwazam ,że powinno być na tych samych zasadach jak zamawianie on-line.
BK
Barbara K.
Wrocław

11 paź 2023
Przyszłam po zarezerwowane przez internet buty. Były za małe. Ekspedientka nie interesowała się mną pomimo, iż powiedziałam, że potrzebny będzie większy rozmiar. Poczekałam aż obsłuży kilku kolejnych klientów, w końcu podeszłam i mówię że czekam na większy rozmiar. Pytam jej czy jest taki rozmiar, a ona ze nie wie czy ma większy rozmiar, bo nie ma internetu… nie poszła na zaplecze żeby sprawdzić tylko stwierdziła, że nie wie czy ma w sklepie większy rozmiar. A ja mogę sobie wrócić do domu i zarezerwować kolejny rozmiar przez internet po czym wrócić drugi raz do sklepu. Kpina po prostu. Pokolenie 20 plus nie potrafi funkcjonować bez internetu, za dużo zachodu, żeby pójść i poszukać.

Opinie nt. sklepu sportofino.com

Wrocław
24 lip 2023
Odpowiedź ze sklepu sportofino.com
10 sie 2023
Dzień dobry, bardzo nam miło mogąc czytać tak pozytywny komentarz. Dziękujemy i zapraszamy ponownie do odwiedzenia sklepu S’portofino. Pozdrawiamy Zespół S’portofino
23 lip 2023
22 lip 2023