BogutynMlyn.pl - Logo - Opinie

BogutynMlyn.pl

Opinie (324) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (541)

Zamówienie złożone 25-go stycznia było u mnie już 26-go stycznia, czyli przesyłka wręcz ekspresowa. Każda mieszanka chlebowa zapakowana z dołączonym woreczkiem z odpowiednią ilością drożdży. Na każdej torebce mieszanki podany jest przepis na wypiek w automacie i na wypiek ręczny, to bardzo ułatwia pracę. Dziś upieklam chleb orkisz 50% w automacie. Jest przepyszny🥰 Polecam ten sklep i te mieszanki, bo obsługa i produkty na najwyższym poziomie.

23 mar 2024
Zamówienie złożone 19.03. termin realizacji 1-2 dni. 22.03 wysłałem maila z prośbą o podanie przewidywanego terminu realizacji. Mamy 23.03 g. 14 brak reakcji.

Opinie nt. sklepu BogutynMlyn.pl

12 maj 2024
Szybką dostawą.
28 kwi 2024
Super dostawa
27 sty 2024
żadnych uwag
17 mar 2024
Dziękujemy za poświęcenie czasu na pozostawienie opinii! Doceniamy to i cieszymy się, że masz wspaniałe doświadczenia z naszymi produktami!
16 gru 2023
Wszystko Ok.
27 maj 2024
polecem!
Wszystko
17 mar 2024
Wow, dzięki za świetną recenzję! Cieszymy się, że podobają Ci się nasze mieszanki chlebowe i staramy się zapewnić tylko najlepszą jakość. Dziękujemy za nieustające wsparcie i miłe słowa!
17 mar 2024
Wielkie dzięki za recenzję! Cieszymy się, że doceniasz nasze opcje zdrowej żywności. Prowadź zdrowe życie!
30 mar 2024
17 mar 2024
Witaj! Wielkie dzięki za miłe słowa! W Młynie Gospodarczym Paweł Bogutyn staramy się dostarczać klientom najlepsze, najświeższe i najzdrowsze produkty z indywidualnym podejściem. Cieszymy się, że mogliśmy to dla Ciebie zrobić!
27 sty 2024
polecam
17 mar 2024
Dziękujemy za twoją wspaniałą recenzję! Doceniamy to i cieszymy się, że nasze produkty przypadły Ci do gustu. Miej oko na nas, aby uzyskać więcej pyszności :)
Ok
12 lis 2023