teamnet-software.pl- Logo - Opinie

teamnet-software.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (440)

Opinie nt. sklepu teamnet-software.pl

Gorąco polecam!

Jestem bardzo zadowolona z zakupu oprogramowania (klucz otrzymałam od razu po zakupie) i jeszcze bardziej z obsługi. Na mój problem z instalacją i wysłaną e-mailowo prośbą o pomoc otrzymałam natychmiastową odpowiedź. Mimo godzin wieczornych Pan Marcin skontaktował się ze mną i rozwiązał mój problem za co serdecznie dziękuję. Jestem mega zaskoczona zaangażowaniem w dbałość o kupującego. Mogę tylko serdecznie i gorąco polecić innym kupującym. Pozdrawiam serdecznie
13 wrz 2024
Zawsze w przyszłości można zrobić lepiej... Na ten moment jestem mile i bardzo pozytywnie zaskoczona profesjonalizmem działania Państwa firmy (super organizacja, szybkość transparentność oraz wszelkie ułatwienia dla zadowolenia klienta. Dziękuję i życzę dalszego rozwoju. Z przyjemnością polecę Was innym osobom -potencjalnym klientom.

Gorąco polecam

Bardzo dobry kontakt, wszelkie formalności można załatwić od ręki, fachowa i rzeczowa obsługa klienta, wszystko bardzo dobrze wyjaśnione i załatwione.
6 wrz 2024

Pełna profeska !

Znakomita firma dbająca o klienta i jego zadowolenie. Świetny kontakt i obsługa pozakupowa, pomoc w rozwiązywaniu problemów. Polecam!
6 wrz 2024

ZAKUP AVG

SZYBKA I SPRAWNA TRANSAKCJA PRZESŁANIE KODU REJESTRACYJNEGO W KILKA MINUT. POLECAM. BO NA AVG brak możliwości wyboru zapłaty...
Zawsze możemy zrobić lepiej... Wysoki profesjonalizm zgodny z logo firmy i dużo pomocnych ułatwień dla klienta... Tak trzymać!
29 sie 2024
Rewelacja! POMOC szybka i bezproblemowa! NAPRAWDĘ POLECAM, od teraz zakupy oprogramowania to tylko w TEAMNET SOFTWARE!!!
14 wrz 2024

Polecam!

Jestem bardzo zadowolona z zakupu licencji Microsoft Office. Szybka wysyłka kodu na maila, łatwa instalacja. Polecam 😊
Pomoc techniczna bez zarzutu, na poziomie powyżej oczekiwań. Fachowo, bezproblemowo, super profesjonalnie.
3 wrz 2024
Super kontakt ze sprzedającym. Po 15 min od zakupu dostałam klucz do pakietu Office. Polecam w 100%
13 wrz 2024

Profesjonaliści w każdym calu

Jeżeli chodzi o programy Office to tylko w tej firmie. Bardzo rzetelna i uczciwa. Polecam.
Polecam wszystko jak najlepszym porządku obsługa klienta perfekcyjna
31 sie 2024
Szybkie i profesjonalne podejście do realizacji zamówienia. Polecam
11 wrz 2024
cena dobra, profesjonalna obsługa, błyskawicznie załatwienie sprawy
8 wrz 2024
Profesjonalne podejście do klienta. Polecam serdecznie.
30 sie 2024
Szybka realizacja. Porządna komunikacja i instrukcja.
29 sie 2024
Świetna obsługa. Realizacja zamówienia w kilka minut
7 wrz 2024

OK

Szybko, sprawnie i zgodnie z opisem. Polecam
11 wrz 2024
Bardzo profesjonalna i szybka obsługa.
8 wrz 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia.