teamnet-software.pl- Logo - Opinie

teamnet-software.pl

Opinie (269) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (441)

Opinie nt. sklepu teamnet-software.pl

20 lis 2023
Zakupy w tym sklepie z oprogramowaniem były niesamowicie udane! Przede wszystkim, szeroki wybór dostępnych produktów pozwolił mi znaleźć dokładnie to, czego potrzebowałem. Dodatkowo, obsługa klienta była bardzo pomocna i profesjonalna, co sprawiło, że cały proces zakupowy przebiegł bezproblemowo. Na pewno wrócę tutaj w przyszłości, aby dokonać kolejnych zakupów
27 maj 2024

Kupiłam w tej firmie- Microsoft Office…

Kupiłam w tej firmie- Microsoft Office 2019- zainstalowałam , popełniłam włoski błąd . Dziękuję bardzo właścicielowi za rozwiązanie mojego problemu , poświęcił mi około 4 godz , będąc przy tym uprzejmy , miły i bardzo pomocny. Wszystko to w ramach zakupu w ich firmie . Polecam gorąco . Pozdrawiam właściciela , który tak mi pomógł.Jola
Jestem mile zaskoczony udzieloną mi telefonicznie fachową pomocą przez przedstawiciela firmy podczas konfiguracji zakupionego oprogramowania. Polecam serdecznie firmę Teamnet Software.
8 sty 2024

programy Microsoft

Jeżeli chodzi o oprogramowanie Microsoft to kupuję tylko na tej stronie. Jest to firma rzetelna i uczciwa. Nie ma najmniejszego problemu z kontaktem. Działają bardzo szybko.
4 paź 2023

Polecam ten sklep

Zakupy oprogramowania w tym sklepie robię od kilku dobrych lat. Nigdy nie było problemów z zakupem czy przedłużeniem licencji na oprogramowanie, mogę polecić.
Pełen profesjonalizm. Obsługa i pomoc udzielona na najwyższym poziomie. Klient nie zostaje z problemem sam, serdecznie polecam. Pozdrawiam dział techniczny.
18 sty 2024
Współpracuje z tą firmą już kilka lat i jestem bardzo zadowolona. Szybki kontakt, szybkie załatwienie problemów (które i tak rzadko się zdarzają). Polecam.

Super ;-)

Robiłam tu zakupy pierwszy raz, ale z całą pewnością mogę polecić ten sklep. Pomoc techniczna jest na 6, super i tak trzymać. Pozdrawiam i dziękuje.
20 paź 2023
Wszystko w najlepszym porządku. Kontakt telefoniczny i nieocenione wsparcie techniczne. Całość załatwiona w miłej atmosferze
29 sie 2024
Rewelacja! POMOC szybka i bezproblemowa! NAPRAWDĘ POLECAM, od teraz zakupy oprogramowania to tylko w TEAMNET SOFTWARE!!!
7 gru 2023
Kontakt z klientem oceniam na 5!...chciałbym aby każdy konsultant był taki profesjonalny jak ten, który mnie obsługiwał!
10 maj 2024

100% zgodność

Wszystko w jak najlepszym porządku. Instrukcja prowadzi za rękę. Klucz wysyłany jest mailem -błyskawicznie. Polecam.
28 gru 2023
Wszystko OK, był mały kłopot z zarejestrowaniem klucza, ale wsparcie techniczne zadziałało błyskawicznie. Polecam
Wsparcie użytkownika. Kontakt ze strony Teamnet czy potrzebuję wsparcia przy rozwiązaniu problemu. Brawo!
szybka obsługa transakcji
Odpowiedź ze sklepu teamnet-software.pl
25 kwi 2024
Dziękujemy!
10 lut 2024

Klucz aktywacyjny do Office

Klucz aktywacyjny do pakietu Office działa. Szybka wysyłka i miły kontakt. Polecam tego sprzedawcę.
dobry kontakt ze sprzedającym , bezproblemowa pomoc i doradzenie podczas instalacji . Polecam
10 lis 2023
Szybko i sprawnie! Wszystko odbyło się zgodnie z informacjami na stronie sklepu. Polecam!
2 lis 2023
Bardzo szybka dostawa zamówienia. Przejrzyste informacje o postępie realizacji zamówienia.
Faktycznie zamówienie zrealizowane w 10 minut. Klucze oprogramowania nowy nie z odzysku.