winyle.pl- Logo - Opinie

winyle.pl

Opinie (326) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1193)

12 maj 2024
Koperty antystatyczne 12" PREMIUM Classic C110 są średniej klasy. Sprawiają wrażenie jakby tu i ówdzie brakowało im kilku milimetrów: 1. Po włożeniu płyty label jest nieznacznie przysłonięty ponieważ okno nie znajduje się doķładnie w centralnym miejscu. 2. Płyta wystaje 2-3 mm ponad krótszą krawędź koperty. Jest natomiast zrównana z krawędzią dłuższą. 3. Koperty są delikatnie pofalowane. Nie mam uwag do pozostałych produktów z zamówienia. Spełniają oczekiwania na 100%.

1 maj 2024
Niestety zamówienie nie dotarło do mnie. Pozdrawiam Jarek Sytniewski

Opinie nt. sklepu winyle.pl

24 maj 2024
13 sty 2024

Zakupy w winyle.pl

Kilkakrotnie robiłem zakupy i stwierdzam ,że obsługa klienta w firmie Winyle.pl była zawsze na najwyższym poziomie. Przesyłki dokładnie zapakowane, dostarczone terminowo. Zdarzyło się że jeden z zakupionych przedmiotów uległ w krótkim czasie uszkodzeniu, nie można było jednoznacznie stwierdzić że uszkodzenie nie nastąpiło z mojej winy, mimo tego firma uznała moją reklamację. Zdecydowanie polecam zakupy w firmie Winyle.pl .
Dziękujemy za wysoką ocenę, 5 ⭐️ to dodatkowa motywacja do dalszej pracy 👍👌

Rzetelny sklep dla zasłuchanych w winylowych płytach

Zaglądam tu systematycznie. Winyle.pl to profesjonalnie prowadzony i rzetelny sklep dla posiadaczy kolencji wpłyt winylowych, zasłuchanych, zakochanych i dbających o swoje zbiory. Przemyślana oferta pozwala wybierać spośród wartościowych pozycji. A obsługa wg moich doświadczeń bardzo sprawna. Więc serdecznie polecam !
3 paź 2023
winyle.pl to unikalny sklep, w którym można zakupić wyselekcjonowane urządzenia i akcesoria przydatne w słuchaniu winylu. Obsługa jest wzrorowa, a zakupy gwarantują satysfakcję klienta. Kupowałem tu wiele razy i nigdy się nie zawiodłem ani ze wzgledu na jakość oferty, ani rzetelność informacji i obsługi.
21 wrz 2023
Jeden z najlepszych sklepów dla pasjonatów winyli. Dobry kontakt telefoniczny. Fachowe doradztwo. Szybka wysyłka. Pakowanie mogłoby być bardziej pancerne, ale produkty nie uległy uszkodzeniu. Dziękuję za bardzo dobrą obsługę i polecam. Kolejny zakup u Państwa jest tylko kwestią czasu.
23 kwi 2024

Brawo Wy.

Jako nieliczni handlujecie towarem który jest na stanie firmy a gdy go nie ma, jest to wyraźnie zaznaczone. Na przesyłkę czeka się dwa dni. U konkurencji tydzień lub więcej aż go skądś sprowadzą. Co można zrobić lepiej ? A coś jeszcze można ?

Nic dodać, nic ująć.

To mój drugi zakup. Nie ma potrzeby niczego poprawiać. Bardzo dobry kontakt, szybka wysyłka, przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona. Dźwięk płynący z płyt fantastyczny. Oferta sklepu wszechstronna i znakomita.
25 wrz 2023
Świetny kontakt ze sprzedającym, towar znakomicie zapakowany, bardzo dokładna informacja od przewoźnika z możliwością śledzenia. Wszystko jak najbardziej profesjonalnie. Dziękuję i Polecam !
Błyskawiczna dostawa, bardzo dobrze zapakowana przesyłka, zgodnie z opisem świetna jakość płyt, bardzo ciekawa oferta. Wszystko ok. Powrócę do zakupów w tym sklepie.
25 kwi 2024
Rewelacyjna jakość płyt i materiałów do ich pielęgnacji, zgodność z opisem, znakomity kontakt i sposób pakowania. Bardzo szybka wysyłka. Dziękuję bardzo!
Szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem na stronie. Pełen profesjonalizm. Serdecznie polecam.

Sprzedawca doskonały

Osobiste i fachowe podejście do klienta. Błyskawiczną dostawa. Samorzutna pomoc. Lepszej firmy nis spotkałam
Odpowiedź ze sklepu winyle.pl
Ajajaj - tyle pochwał 😀 Dziękujemy za wysoką ocenę, 5 ⭐️ to dodatkowa motywacja do dalszej pracy 👍👌
28 wrz 2023

Super sklep

Towar zgodnie z opisem. Absolutnie nowy, fabrycznie zapakowany. Bardzo szybka wysyłka. Super sklep. Polecam!
20 kwi 2024

Szczerze polecam!

Szybki i świetny kontakt. Realizacja zamówienia na wysokim poziomie. Towar pierwsza klasa. Polecam
Dobry kontakt, właściwy opis produktów, solidna dostawa. Polecam sklep innym zainteresowanym.
23 lis 2023
Polecam :) Zamówienie zrealizowane bardzo szybko, a przesyłka spakowana solidnie. Dziękuję!

Kolejny raz pełna satysfakcja z zakupów.

Szybko i sprawnie bez najmniejszych problemów. Headshell wysokiej jakości zgodny z opisem.
Najważniejszy dla mnie był rzetelny i absolutnie zgodny z prawdą opis zakupionej płyty.
Odpowiedź ze sklepu winyle.pl
Dziękujemy za opinię - to nas dopinguje do dalszej pracy 👍👌
RG
ROBERT G.
KOSZALIN
28 sty 2024

Jak zawsze - super!

Sprawna transakcja, towar dobrze zabezpieczony, szybka wysyłka i doskonała komunikacja.
Dziękujemy za wysoką ocenę, 5 ⭐️ to dodatkowa motywacja do dalszej pracy 👍👌
Kontakt i czas realizacji zamówienia na bardzo wysokim poziomie. towar zgodny z opisem