Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1556) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4745)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

30 wrz 2023
Brak jakiegokolwiek kontaktu po złożeniu zamówienia internetowego.
2 paź 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Została ona przekazana do oddziału realizującego zamówienie. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować. Prosimy oczekiwać na kontakt.
19 maj 2024
Nie otrzymałam towaru mimo zapłaty . Czekam już prawie miesiąc .
31 maj 2024
Dzień dobry, w dniu 28-05-2024 towar został przez Panią odebrany. Dziękujemy za zakupy.
Nie dostałam odpowiedniej informacji na temat swojego zamówienia.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jaką informację uważają Państwo za odpowiednią? Zapraszamy do dialogu na e-sklep@abraonine.pl podając numer zamówienia.
Czekam na przesyłkę już ponad miesiąc, a miała być w ciągu 5 dni.
7 gru 2023
Dziękujemy za kontakt, przepraszamy za opóźnienie. Wrócimy z informacją jak najszybciej.
14 maj 2024
od 10 kwietnia wciąż czekam na zamówienie i dalej go nie mam !!!
16 maj 2024
Bardzo przepraszamy za opóźnienie. Informowaliśmy już w zeszłym tygodniu o opóźnieniu. Jak tylko towar dojedzie do sklepu i będzie gotowy do odbioru skontaktujemy się telefonicznie. Przepraszamy za powstałe niedogodności.
21 wrz 2023
Na drugi raz proponuję mieć towar na stanie a nie wirtualnie
22 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przepraszamy za opóźnienie w realizacji. Opinia oczywiści zostanie przekazana do odpowiedniego oddziału celem wyjaśnienia. Mamy nadzieje, że kolejne zakupy będą w pełni satysfakcjonujące.
23 lis 2023
nie terminowo a odbiór tylko w wybrane dni i godzinach
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 23.10 z terminem realizacji "Od 5 do 10 dni roboczych" odebrane 7.11 - wszystko w terminie.
Termin dostawy zamówionej lampy dłuższy o 7 dni
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za wydłużony czas realizacji zamówienia. Mamy nadzieję, że są Państwo zadowoleni z zakupionego produktu.

ocena

Dotrzymywać wskazanych przez obsługę terminów.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie jest w trakcie przygotowania. Nasi pracownicy będą się z Państwem kontaktować w tej sprawie. Przepraszamy za niedogodności.
Baaardzo długi czas oczekiwania nie polecam
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za opóźnienie w realizacji zamówienia. Dziękujemy za odbiór towaru, mamy nadzieję, że są Państwo z niego zadowoleni :)
Zbyt długa obsługa reklamacji - zwrotu
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Przepraszamy za powstałe niedogodności w procesowaniu Państwa zamówienia. Poniżej szczegółowy opis całej sytuacji: Zamówienie złożone 01.03.2024 z terminem realizacji do 5dni roboczych, dotarło do Klienta 07.03.2024 (w podanym przez nas terminie). Reklamacja została zgłoszona przez Klienta w dniu 11.03.2024 - na rozpatrzenie reklamacji zgodnie z prawem jest 14dni. Rozpatrzenie reklamacji nie jest równoznaczne z realizacją reklamacji. Interwencja w sprawie uszkodzonego towaru została przez nas podjęta natychmiastowo i zleciliśmy podjazd kuriera na dzień 13.03.2024r. w celu spisania protokołu szkody, ponieważ nie zrobili tego Państwo przy odbiorze towaru. Kurier niestety podjechał dopiero 18.03.2024r. mimo naszych wcześniejszych interwencji. Odbiór uszkodzonego produktu od Państwa nastąpił w dniu 20.03.2024r., do nas dotarł w dniu 21.03.2024r. i w ten sam dzień wysłaliśmy nowy produkt, który dotarł do Państwa w dniu 22.03.2024r. ". Dziękujemy za zakupy.
16 maj 2024
Zamówienie nie zostało zrealizowane.
6 cze 2024
Zamówienie zostało zrealizowane w dniu 5-06-2024. Dziękujemy za finalizację zamówienia.
31 gru 2023
Od 30 dni nie otrzymalam zamówienia
9 sty 2024
Dziękujemy za przesłanie opinii. Czas realizacji podany na stronie produktu wynosił od 21 do 30 dni roboczych. Z informacji do tego zamówienia wynika, że termin został zachowany.
15 maj 2024
Przysłać zamówiony towar
16 maj 2024
Zrezygnowali Państwo z części towaru, zwrot środków został wykonany na konto bankowe, z którego otrzymaliśmy płatność.
13 kwi 2024
Długi czas oczekiwania
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jeśli się wybiera się produkt z czasem oczekiwania "Do 33 dni roboczych" trzeba się z tym liczyć. W naszej ofercie mamy również produkty szybciej dostępne - zachęcamy do ich zakupu :)
Brak kompletności
9 sty 2024
Prosimy o przesłanie zgłoszenia na adres e-sklep@abraonline.pl. Zgłoszenie zostanie przesłane do odpowiedniego oddziału i zgłoszona zostanie reklamacja.
16 gru 2023
Termin dostawy
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie złożone 14.11 i anulowane przez Państwa 16.11. W dniu składania zamówienia termin wynosił do 15 dni roboczych.
Brak zamówienia
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Zamówienie zostało anulowane ze względu na Pani decyzję. Dokonała Pani innego wyboru.
Brak produktu
17 maj 2024
Zamówiony towar nie dojechał od producenta w związku z czym musieliśmy anulować zamówienie. Wszystkie poniesione koszty zostały zwrócone. Bardzo przepraszamy za powstałe niedogodności.
20 sie 2024