Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1562) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4662)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Jeśli chcą Państwo podzielić się z nami doświadczeniem z zakupów w naszym sklepie zapraszamy do kontaktu :)
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy, jeśli chcieliby się Państwo podzielić z nami swoim doświadczeniem, co możemy naprawić, zachęcamy do kontaktu :)
24 gru 2023
9 sty 2024
25 lis 2023
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
Dziękujemy za wystawioną ocenę :)
15 paź 2023
17 paź 2023
Dziękujemy, co możemy zrobić aby podnieść jakość naszych usług? Prosimy o informację zwrotną na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl
3 paź 2023
5 paź 2023
Dziękujemy za wystawioną ocenę. Bardzo prosimy o kontakt na skrzynkę e-sklep@abraonline.pl z informacją co możemy poprawić :) Pozdrawiamy!
17 wrz 2023
18 wrz 2023
Dziękujemy za przesłanie opinii. Przypominamy, że w przypadku otrzymania wadliwego towaru macie Państwo możliwość zgłoszenia reklamacji, W tym celu prosimy o kontakt w wiadomości email na adres e-sklep@abraonline.pl.