Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4728)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

26 sie 2024
Nawet nie dostałam jeszcze swojego zamówienia. W sklepie umawialiśmy się że na łóżko będę musiała poczekać od pięciu do 7 tygodni. W tej chwili mija 9 tydzień a zamówienia i kontaktu brak. Jak dzwoniłam do sklepu z pytaniem kiedy otrzymam zamówienie tłumaczyła się tak samo jak wcześniej że przysłali złą część i muszą ja odesłać i przysłać nową. Na pytanie kiedy mogę spodziewać się zamówienia Pani odpowiedziała że nie wie... A zaplacic trzeba bylo od razu . MASAKRA. Ostatni zakup w waszym sklepie
23 sie 2024

Masakra!

Witam, w dniu 23 lipca 2024 roku zostało złożone zamówienie. Zgodnie z regulaminem powinno być dostarczone wcześniej bo jest na to 10 dni roboczych (informacja pod produktem) mija miesiąc i nadal nie otrzymałem zamówienia, wczoraj tj. 22 sierpnia zamówienie miało być dostarczone po rozmowie telefonicznej ze sklepem w Ciechanow, pojechałem na miejsce i od godziny 10:00 do 20:00 czekałem na transport i nikt nie przyjechał po czym pojechałem do domu tj. 20km oddalone od miejsca dostarczenia, o godzinie 22:10 zadzwonił kierowca, że ma dla mnie paczkę a więc pojechałem na miejsce i znowu czekam, dostawca zadzwonił, że jednak dziś nie da rady bo ktoś kazał mu już nigdzie nie jechać... straciłem cały dzień, nerwy i paliwo. Najgorsza firma z jaką miałem do czynienia.

Kompromitacja

Kupiłem u Państwa pompę basenową. Na stronie sklepu gdy kupowałem, wg informacji wysyłka miała być w ciągu 24h. Po kilku dniach, gdy dalej status brzmiał "przygotowanie do wysyłki", wykonałem telefon telefon, gdzie zostałem poinformowany, iż Pani nie wie dla czego paczka jeszcze nie wyszła, ale zapewne dzisiaj wyjdzie. Po dwóch dnia identyczna sytuacja. W rzeczywistości przesyłka dotarła po prawie 2 tygodniach. W międzyczasie musiałem kupić inną pompę, aby móc korzystać z basenu. Jednym słowem kompromitacja ...
Kadra zatrudniona w sklepie do wymiany. 3 osoby siedzące przy komputerze, które nie raczyły nawet odpowiedzieć na dzień dobry. Zero zainteresowania klientem, chodziłam z mężem po sklepie, sprzedających jakby nie było. Wizerunek jednej Pani przy kasie to jakaś pomyłka.Koszulka biała ale szara ze starości, goły brzuch, stare spodnie dresowe, tłuste włosy z miną pracownika, który pracuje za karę. Zero pomocy przy pakowaniu towaru, ani dziękuję ani do widzenia. Obsługa najgorsza na jaką trafiłam kiedykolwiek.
31 sie 2024
Niemiła obsługa, brak podstawowych informacji, zamowienie niezrealizowane w całości o czym dowiedziałem się od pana magazyniera (pan magazynier bardzo miły - jedyny plus wizyty) 2 wizyty w sklepie i niestety jeszcze raz musze zawitać odebrać resztę zamówienia juz zalpaconego. Ostatnie zakupy i nikomu nie polecam .
Długi termin realizacji. Musiałam dopominać się o wysyłkę zamówionych mebli. Termin realizacji wynosił max 20 dni roboczych w praktyce wyszło jeszcze dłużej. Sama jakość mebli przeciętna, ale to żeby uchwyty i nogi były plastikowe to już przesada

Dramatyczna jakość, czas dostawy wydłużony do maximum

Jakość zamówionych mebli jest tragiczna - oparcie od łóżka praktycznie wyrwało się ze wszystkimi śrubami, w biurku też przebitka... Do tego strasznie długi czas realizacji.Będę odradzać innym!
Zamówiłam meble miesiąc temu do dziś nie przyszły. Wykonując telefon raz w miesiącu nikt nie potrafi mi udzielić informacji kiedy wkoncu można się ich spodziewać i czy wogole jeszcze można...

Czas

Witam, czekam ponad miesiąc na zamówienie. Na stronie gdy zamawiałam było kilka dni, w sklepie powiedzieli że max 4 tygodnie. Czekam ponad miesiąc i zero odzewu.
Nigdy więcej nic tam nie kupie. Sprzedaja towar którego nie mają a potem czeka się miesiąc na jakąkolwiek informację. Nie polecam i nigdy nikomu nie polecę.
2 wrz 2024

Trzeba najpierw wysłać zamówienie później pytać o opinię

Zamówienie od miesiąca nie zostało zrealizowane, deklarowany termin 20 dni nijak się ma do rzeczywistości, ale czekam zobaczymy co się dalej będzie działo
Jedna gwiazdką za szybki zwrot pieniędzy, jeżeli chodzi o zamówienie dramat czekałam przeszlo miesiąc i zero informacji co dzieje się z zamówieniem.
22 sie 2024
Przesyłka opóźniona o 1.5 tyg wysłana po pisaniu wielu meilow .Zerowy kontakt telefoniczny nikt nie odbiera a czeka się na połączenie prawie godzinę.

Brak rzetelności oraz komunikacji z klientem

Zamówienie po miesiącu oczekiwania nadal nie zostało zrealizowane, pomimo informacji na stronie i internetowej, że czas wynosi 5-10 dni roboczych.
Czas oczekiwania podany na stronie i w utrzymanych wiadomościach e-mail moja się z rzeczywistością. Niestety na niekorzyść.

Nie polecam!

Czas realizacji dłuższy niż wskazany w regulaminie. Kontakt telefoniczny niemożliwy. Obsługa magazynu bardzo nieprzyjemna.
Podany termin dostawy 5-10 dni roboczych, a ja czekam już miesiąc na zamówienie i nadal nie ma zamówionego narożnika.

ŻENADA KPINA SYF

40 DNI CZEKAM NA REALIZACJIE ZAMÓWIENIA.ODPOWIEDZI NA TELEFONY O TERMIN DOSTAWY: C Z E K A Ć !!!!!!!!!!!
Szybsze terminy dostawy
27 sie 2024
W szafie brakowało rączki , narożnik przyszedł podarty. Szuflady na komodzie porysowane