Abra Meble- Logo - Opinie

Abra Meble

Opinie (1552) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (4728)

23 paź 2023
Narożnik berg przyszedł z uszkodzoną podłogą pojemnika na pościel. Po złożeniu reklamacji nr0000336720 29-09-2023 na podst art43d ust.1 ,odrzucona bez uzasadnienia! twierdzą za niezasadną -kpina konkretna z klienta. Na przyszłość nagrywać filmiki ,rozpakowywać przy dostawcy niech czeka i patrzy ,nie wierzyć w zapewnienie że jak coś będzie nie tak po rozpakowaniu to dopiero zgłaszać do sklepu.

Opinie nt. sklepu Abra Meble

31 sie 2024
Dekory do łazienki kupione taniej niż w Castorama czy Leroy, ale czas dostawy 29 dni. Do tego 6 sztuk, dość ciężkiej mozaiki przyszło bez żadnego opakowania. Znalezienie magazynu, z którego miał być odbiór graniczyło z cudem i zajęło dużo czasu, choć finalnie się udało.
W ofercie nie był wskazanym termin realizacji zamówienia - prawię miesiąc. Po drugie, odbiór był przez mnie zamówiony w sklepie, a nie na Pradze.
Czas realizacji,informacja o statusie zamówienia to kuleje.
28 sie 2024
termin realizacji, zaopatrzenie sklepu stcjonarnego
2 wrz 2024
Nie kłamać przy produkcie ze dostawa 5 10 dni roboczych jak trwa to dłużej
3 wrz 2024
29 sie 2024
20 sie 2024
2 sie 2024
Szybkość wysyłki. Na stronie przy zakupie widniała informacja o wysyłce w ciągu 24h natomiast operacja opóźniła się około 3 dni.
21 lip 2024
Kupiłam biurko. Szkoda, że w sklepie nie mogłam go najpierw obejrzeć dokładnie, bo pewnie bym nie zrobiła tego zakupu. Instrukcja obsługi kiepska, mało czytelna, trudno się połapać. Są oznaczenia - litery i cyfry, których praktycznie nie ma. Prawie wszędzie kołki a śrub bardzo niewiele. Przez to mebel nie jest zbyt mocny. Dalej , na trzy kleje w tubach, jeden wyschnięty, praktycznie nie do użytku - co pokazuje zdjęcie, a każą kleić. Jest 6 szuflad ale nie wiadomo jak je odsuwać bo nie ma za co chwycić. No cóż, nie jestem zadowolona z zakupu.
Odpowiedź ze sklepu Abra Meble
23 lip 2024
W zamówieniu była półka, nie biurko. Jeśli coś nie jest czytelne w dalszym ciągu - zapraszamy do kontaktu, pomożemy jak tylko umiemy :) Instrukcje tworzone są przez producentów mebli. Skoro mebel zawiera dużo kołków należy go skleić. Prosimy złożyć reklamację na zaschnięty klej, z pewnością zostanie rozpatrzona. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Jeśli ma Pani pytania prosimy o kontakt w wiadomości prywatnej.
31 lip 2024
Terminowość realizacji zamówień - tydzień opóźnienia, bez własnej interwencji pewnie byłoby jeszcze później.
15 sie 2024
Załatwienie reklamacji jest bardzo słabą stroną.
28 lip 2024
Długi czas oczekiwania