niciasplatane.pl- Logo - Opinie

niciasplatane.pl

Opinie (103) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (200)

26 gru 2023
Zamówienie zapakowane schludnie, z dbałością o detale, naprawdę cieszy oko i aż żal otwierać bo rzadko kiedy zdarzają się tak pięknie zapakowane zamówienia. Wszystko było zgodnie z opisem zamówienia. Ogromnym minusem jest kontakt przez portal społecznościowy, na którym byłam poproszona o szczegółowy opis. Wiadomości były zbywane, odczytywane i brak odpowiedzi. Na moich 20 wiadomości, dostałam 3 odpowiedzi w tym jedną powitalną. Finalnie zamówiłam po prostu przez stronę internetową gdzie wystarczyło wrzucić do koszyka produkty (notabene inne niż chciałam zamówić).

9 paź 2023
Zamówiłam świece półtora tygodnia temu, a nadal ani nie została nadana, ani nawet nie ma informacji kiedy planują zrealizować zamówienie.

Opinie nt. sklepu niciasplatane.pl

OP
Ola P.
Mlawa
Pięknie zapakowana przesyłka. 🤎🤍 Przepiękne wykonanie, szatka prezentowała się cudnie… Uroczy wieszaczek z imieniem dziecka. Expresowa realizacja zamówienia, przemiły i sprawny ( otrzymałam odpowiedź w weekend na instagramie) kontakt ze sprzedawcą. Szczerze polecam ☺️☺️
AK
11 wrz 2024
Produkt zgodny z opisem. Bardzo dokładnie wykonane szatki oraz świece. Serdecznie polecam.
JW
Joanna W.
Poznań
9 wrz 2024
Szybka wysyłka! Pięknie zapakowana świeca!
12 wrz 2024
Świetna obsługa cudowne wyroby
AL
Anna L.
30 sie 2024
14 wrz 2024
Zamówienie nie dotarło wcale,nie dostałam żadnej informacji ani o tym kiedy ma przyjść,natomiast przyszła prośba o wystawienie opinii
10 sie 2024
Przepięknie wszystko wykonane oraz starannie zapakowane. Na żywo wyglądają produkty jeszcze piękniej! Polecam z całego serca. Dobry kontakt ze sprzedającym oraz szybka wysyłka.
21 sie 2024

Polecamy! ♥️

Dwoje dzieci :) Dwa razy Chrzest :) Drugi raz tylko i wyłącznie nicią splątane. Cudowna jakość, niepowtarzalny wygląd, piękne wspomnienia! Polecamy z całego serca ♥️
1 sie 2024
Super kontakt , przemiły Pan który pomógł rozwiązać problem . Polecam i napewno jeszcze nie raz tutaj zawitam ♥️
31 lip 2024
Przepiękny zestaw. Dopracowane w każdy szczegół i szybki czas realizacji. Polecam
27 sie 2024
15 sie 2024