marbo-sport.pl- Logo - Opinie

marbo-sport.pl

Opinie (478) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1668)

Należy zauważyć i wyeksponować ze drabinka jest mocniejszą niż konkucji Przede wszystkim nie ruszają się szczeble jak u konkurencji co jest znacząca zaletą Materiały dobre, grube wszystko bardzo dobre i ciasno spasowane Powinna być możliwość zakupienia osobnego układu drazka do podciągania... będę go musiał dorobić a szkoda... wolałbym kupić oryginał Nie pomyśleli państwo tez o tym aby wysłać kapy na Śruby i nkaretki.. . Sprawiłoby to że sprzęt jeszcze bardziej zyskał by na atrakcyjności ale też na bezpieczeństwie, pewnie Noe jeden klient zahaczył o wystający ostry gwint Śruby, dziwi mnie to bo te kapy kosztują grosze i na pewne je dokupię Ale jestem i tak zadowolony.... mocny sprzęt Pozdrawiam

30 sie 2024
Sprzęt fajny, ale jakość wykonania niektórych elementów mogłaby być lepsza. Powierzchnia drążka do podciągania wyglądała jak cera nastolatka z zaburzeniami hormonalnymi. Było na niej tyle strupów i zadziorów po malowaniu proszkowym, że można było sobie ręce pokaleczyć, nie wiem jak to przeszło jakąkolwiek kontrolę jakości, o ile taka się w ogóle odbywa. Musiałem piłować to wszystko pilnikiem i zamalować fragmenty gołej stali. Prawdopodobnie reklamacja by to uwzględniła, ale nie miałem zamiaru czekać kolejnych tygodni na sprzęt, więc zająłem się tym sam. W każdym razie duży minus dla marbo-sport za wypuszczenie takiej sztuki do sprzedaży. Spawy gdzieniegdzie też mogłyby być lepsze. Nie jest to co prawda sprzęt za 10k, ale jako estetę razi mnie takie małe partactwo. Z pozytywów to maszyna działa jak należy, ogółem wygląda na solidną i stabilną, poza tymi małymi niedoróbkami wymienionymi powyżej.

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

5 sie 2024
19 lip 2024

Na razie jest dobrze

Ciężko coś powiedzieć po trzech treningach, na razie jest dobrze. 55kg obciążenia i nie bujało wyciągiem na boki, co więcej - nie miał ochoty się przestawiać i nie trzeba było go przytrzymywać nogą, czyli póki co stabilny, zobaczymy co będzie jak siły przybędzie :) Brakuje dwóch zaślepek, jeden z dwóch pierścieni dystansowych środkowego kółka (po jednym na stronę) składał się z dwóch części, co utrudniło montaż, także tyle z wad estetyczno-montażowych.
17 lip 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupu materaca. Jest idealny do asekuracji podczas ćwiczeń na szarfie córki. Dodatkowo z chęcią dzieci wykonują na nim inne akrobacje gimnastyczne. Samo wykonanie konkretne i profesjonalne, zgodne z opisem umieszczonym na stronie. Przesyłka ekspresowa. Polecam
29 lip 2024

Kompleksowa jakość usługi na "4+"

Szybkość realizacji, kompletność towaru oraz miły dostawca. Jedynym minusem był brak dokumentów co do ilości materiałów szkieletowych (rurki, przęsła, stelaże). Uniemożliwiło to szybkie sprawdzenie kompletności całego zamówienia, jednakże finalnie nie zabrakło żadnego elementu.
27 lip 2024
Bardzo solidnie wykonana ławeczka, bardzo dobre spasowanie elementów, jedyne do czego mógłbym mieć zastrzeżenia to długość siedziska, dla mnie jest delikatnie za krótka, mogło by być z 5 centymetrów dłuższe, ale poza tym wszystko spoko.
11 lip 2024
Rewelacyjny kontakt telefoniczny, szczegółowa odpowiedź na nurtujące pytania, szybka wysyłka, rzetelność. Gryf spełniający oczekiwania i zgodny z opisem oraz udzieloną informacją przez obsługę klienta. Polecam
23 lip 2024

Dobry sprzęt i szybka dostawa… miałem…

Dobry sprzęt i szybka dostawa… miałem problem natomiast z montażem… dwa gwinty trafiły mi się słabo nagwintowane przez co ledwo dałem radę śruby wkręcić i było blisko reklamacji wyciągu.
9 lip 2024

Sprzęt super

Wszystko ok sprzęt super , nie pierwszy w moim domu od Margo sport. Brakowało kilku małych śrubek i wymiary inne niż w instrukcji ale i tak warto 💪
23 lip 2024
Świetna marka, bardzo dobra jakość i błyskawiczna dostawa. ostatnio kupowałem sprzęt z innej firmy i konkurencja szczerze może sie schować.
19 lip 2024

Ławka do wyciskania

Transport przebiegł bardzo szybko i sprawnie, ławka czeka na chwilę wolną aby ją skręcić, kupiona na promocji -15% ♥️
17 lip 2024

Ocena

Zamowienie zostało szybko zrealizowane, sprzęt solidny, profesjonalna obsługa, polecam zakupy w tym sklepie
10 lip 2024
Bardzo szybka przesyłka, wszystko odbyło się w 24 godz . Sprzęt bardzo solidny ,stabilny . Polecam
28 lip 2024

Szczerze polecam

Bardzo dobra jakość sprzętu i zaskakująco szybka realizacja zamówienia. Produkty zgodne z opisem.
7 lip 2024
Szeroki wybór produktów, które mnie interesowały, system rabatowy i szybka wysyłka.
2 lip 2024
Polecam zakupy w tym sklepie. Błyskawiczna wysylka bez żadnych problemów.
30 lip 2024
Wszystko ok, szybka realizacja, sprzęt nieuszkodzony, solidny, służy.
5 lip 2024
Bardzo szybka reakcja i pomoc. Dział supportu na najwyższym poziomie.
3 lip 2024
Zgodnie z oczekiwaniami. Jak zwykle Marbo Sport mnie nie zawiodło.
16 lip 2024

Super sprzęt.

Szybka realizacja zamówienia, towar wysokiej jakości, polecam.
11 lip 2024
Szybka wysyłka, ciężarki pierwsza klasa. Nic dodać nic ująć.