marbo-sport.pl- Logo - Opinie

marbo-sport.pl

Opinie (471) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1659)

Należy zauważyć i wyeksponować ze drabinka jest mocniejszą niż konkucji Przede wszystkim nie ruszają się szczeble jak u konkurencji co jest znacząca zaletą Materiały dobre, grube wszystko bardzo dobre i ciasno spasowane Powinna być możliwość zakupienia osobnego układu drazka do podciągania... będę go musiał dorobić a szkoda... wolałbym kupić oryginał Nie pomyśleli państwo tez o tym aby wysłać kapy na Śruby i nkaretki.. . Sprawiłoby to że sprzęt jeszcze bardziej zyskał by na atrakcyjności ale też na bezpieczeństwie, pewnie Noe jeden klient zahaczył o wystający ostry gwint Śruby, dziwi mnie to bo te kapy kosztują grosze i na pewne je dokupię Ale jestem i tak zadowolony.... mocny sprzęt Pozdrawiam

30 sie 2024
Sprzęt fajny, ale jakość wykonania niektórych elementów mogłaby być lepsza. Powierzchnia drążka do podciągania wyglądała jak cera nastolatka z zaburzeniami hormonalnymi. Było na niej tyle strupów i zadziorów po malowaniu proszkowym, że można było sobie ręce pokaleczyć, nie wiem jak to przeszło jakąkolwiek kontrolę jakości, o ile taka się w ogóle odbywa. Musiałem piłować to wszystko pilnikiem i zamalować fragmenty gołej stali. Prawdopodobnie reklamacja by to uwzględniła, ale nie miałem zamiaru czekać kolejnych tygodni na sprzęt, więc zająłem się tym sam. W każdym razie duży minus dla marbo-sport za wypuszczenie takiej sztuki do sprzedaży. Spawy gdzieniegdzie też mogłyby być lepsze. Nie jest to co prawda sprzęt za 10k, ale jako estetę razi mnie takie małe partactwo. Z pozytywów to maszyna działa jak należy, ogółem wygląda na solidną i stabilną, poza tymi małymi niedoróbkami wymienionymi powyżej.

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

Mogłoby być lepiej

6 sie 2024
Super życzliwa obsługa w dziale sprzedaży ! rewelka! na najwyższym poziomie :) .Sprzęt warty tej kasy naprawdę POLECAM miło zaskoczony jestem, wykonaniem, montażem sprzętu spokojnie na wzrost 187cm. Duzo regulacji na nogi ,modlitewnik rowniez super Cała ławka przemyślana i można ja zawsze zdemontować na transport! toporna stabilna ławka z prawdziwego zdarzenia z regulacja do profesionalnych treningów polecam ! nie jest to żadna amatorka i w tej cenie wysyłka turbo! następnego dnia juz sprzęt był w domu + rabat !!!!:):) to było ogromne zaskoczenie!!! POLECAM POLECAM POLECAM ,dziękuje pozdrawiam :)
6 sie 2024
Zamówiłem w sklepie internetowym Marbo-Sport ławkę do ćwiczeń z serii Semi Pro i dwie hantelki w piątek, ale zamówienie opłaciłem we wtorek w następnym tygodniu przelewem tradycyjnym. Produkt dostarczył mi kurier już po dwóch dniach do domu. Sprzęt solidny - trzeba tylko trochę czasu na złożenie wg instrukcji. Kiedy miałem wątpliwości, co do długości śruby, bardzo szybko otrzymałem odpowiedź na maila z działu serwisowego. Także jestem zadowolony z zakupów i poziomu obsługi klienta.
25 sie 2024

Ok

Dobra jakość sprzętu, wszystko solidne, ale w oryginalnie zapakowanym worku na śruby brakowało kilku elementów, więc bez wizyty w Castoramie nie dało się skręcić aby ćwiczyć.
29 lip 2024

Kompleksowa jakość usługi na "4+"

Szybkość realizacji, kompletność towaru oraz miły dostawca. Jedynym minusem był brak dokumentów co do ilości materiałów szkieletowych (rurki, przęsła, stelaże). Uniemożliwiło to szybkie sprawdzenie kompletności całego zamówienia, jednakże finalnie nie zabrakło żadnego elementu.
23 sie 2024
Sprzęt zgodny z opisem, instrukcja natomiast była mało czytelna i dopiero podczas skręcania kolejnego elementu zrozumiałam jak ją czytać. Na plus było dodanie kluczy do skręcania dzięki którym nie potrzebowałam żadnych dodatkowych narzędzi.
17 sie 2024
Jestem zadowolony. Za tą cenę bardzo dobra jakość. Na plus możliwość regulowania kąta nachylenia i składania całości. Kupiłem go do studia treningowego i póki co się sprawdza. Zobaczymy z czasem jak wytrzymałość sprzętu
7 sie 2024
Bardzo solidnie wykonany sprzęt - jakość 5/5, jestem bardzo zadowolony z zakupu!! Jedyne zastrzeżenie dotyczy montażu - śrubki mogłyby być lepiej opisane i opakowane w oddzielnych paczkach (co usprawniłoby montaż).
11 sie 2024
Produkt zgodny z opisem. Doskonale przygotowany do samodzielnego złożenia. Jasna instrukcja. Subiektywnie. Robi wrażenie nieco chwiejnego ale wszystko działa. Bez obaw.