marbo-sport.pl- Logo - Opinie

marbo-sport.pl

Opinie (450) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1635)

Należy zauważyć i wyeksponować ze drabinka jest mocniejszą niż konkucji Przede wszystkim nie ruszają się szczeble jak u konkurencji co jest znacząca zaletą Materiały dobre, grube wszystko bardzo dobre i ciasno spasowane Powinna być możliwość zakupienia osobnego układu drazka do podciągania... będę go musiał dorobić a szkoda... wolałbym kupić oryginał Nie pomyśleli państwo tez o tym aby wysłać kapy na Śruby i nkaretki.. . Sprawiłoby to że sprzęt jeszcze bardziej zyskał by na atrakcyjności ale też na bezpieczeństwie, pewnie Noe jeden klient zahaczył o wystający ostry gwint Śruby, dziwi mnie to bo te kapy kosztują grosze i na pewne je dokupię Ale jestem i tak zadowolony.... mocny sprzęt Pozdrawiam

30 sie 2024
Sprzęt fajny, ale jakość wykonania niektórych elementów mogłaby być lepsza. Powierzchnia drążka do podciągania wyglądała jak cera nastolatka z zaburzeniami hormonalnymi. Było na niej tyle strupów i zadziorów po malowaniu proszkowym, że można było sobie ręce pokaleczyć, nie wiem jak to przeszło jakąkolwiek kontrolę jakości, o ile taka się w ogóle odbywa. Musiałem piłować to wszystko pilnikiem i zamalować fragmenty gołej stali. Prawdopodobnie reklamacja by to uwzględniła, ale nie miałem zamiaru czekać kolejnych tygodni na sprzęt, więc zająłem się tym sam. W każdym razie duży minus dla marbo-sport za wypuszczenie takiej sztuki do sprzedaży. Spawy gdzieniegdzie też mogłyby być lepsze. Nie jest to co prawda sprzęt za 10k, ale jako estetę razi mnie takie małe partactwo. Z pozytywów to maszyna działa jak należy, ogółem wygląda na solidną i stabilną, poza tymi małymi niedoróbkami wymienionymi powyżej.

Opinie nt. sklepu marbo-sport.pl

5 sie 2024