zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1512) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2156)

8 maj 2024
Moje kolejne zamówienie, świetny program rabatowy na kolejne zamówienia, ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, a towar bezsprzecznie 100 % oryginalny, opakowania, świetnie zamykające się (a wiem co mówię, bo tego typu asortyment często kupuję) Paczucha dobrze zabezpieczona, a szybkość dostawy niemalże na drugi dzień mam w domu, ostatnio dostałam paczkę przypraw gratis, za co wielkie dziękuję, bo używam więc skorzystam. Juz myślę o kolejnym zamówieniu, koleżanki z pracy popróbowały np masła Shea, czy oleju z pestek malin albo kokosowego surowego, już chcą też, więc sklep nie pędzi się ode mnie lub koleżanek 😁🤩

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

18 maj 2024

Dobrze

Nie wiem o co chodzi, pierwsze dwa zamówienia miałam możliwość korzystania z kuponu rabatowego przy każdym kolejnym zamówieniu, ostatnio nie był przyznany takowy kupon, mimo iż każde kolejne zamówienia opiewały na coraz wyższe kwoty, no cóż, ale sklep naprawdę godny uwagi, asortyment świetnej jakości, dostawy błyskawica
9 maj 2024
Jestem po kolejnym zamówieniu, produkty 100% jakość i oryginalność. Bardzo pasują mi buteleczki, w których są olejki, dobre, kontakt ze sklepem telefoniczny oraz mailowy dobry (z obu korzystałam) system rabatowy, również bardzo mi odpowiada. Właśnie robię kolejne zamówienie, koleżanki moje bardzo się rozochociły
BR

Polecam zdrowapaczuche

Zamówiłem kwasek cytrynowy.Po dwóch dniach paczka przyszła. Wszystko było idealne szybka dostawa ,dobry towar cena bardzo przystępna. Możliwość kontaktu z dostawca w razie potrzeby. Zamierzam częściej korzystac i zamawiać produkty że zdrowejpaczuchy. Sebastian Rosada

Zestaw kosz prezentowy dla babci i dziadka

Dostawa była zgodnie z informacjami na stronie czyli w ciągu 48 godzin. Zamówione w poniedziałek, dostarczone w czwartek. Kosz super zapakowany i zabezpieczony przed uszkodzeniami. Wypełnienie zgodnie ze zdjęciem na stronie😊 Jestem bardzo zadowolona i polecam !
3 lis 2023

Perfekcyjna obsługa

Przez wiele lat lat kupowałem herbaty w różnych sklepach. Kilka lat temu znalazłem Wasz sklep i zamówiłem pierwszą przesyłkę. Od tego czasu kupuję tylko tutaj. Towar zawsze się zgadza z opisem. Obsługa perfekcyjna, dostawa ekspresowa. Światowa klasa!
29 wrz 2023
Paczka dotarła bez problemu, w środku był też upominek, ceny przystępne, sklep przejrzysty, intuicyjny. Nie widzę elementów do poprawy, gdyby się uprzeć to jedynie zwiększenie różnorodności asortymentu (ale obecny jest już jak dla mnie zadawalający)
MOzliwosc zapłaty gotówka lub kartą jest bardzo wygodna forma. Ponadto wasza szybka realizacja zamówienia jest godna pochwały i to robię. Dzięki oby wszyscy kontrahenci byli tak solidni to życie było by piękniejsze. Pozdrawiamy
30 maj 2024
Dzień dobry narazie 3 dzień moczyłam stopy ponieważ mam straszne skurcze w palec od stopy i ogulnie bolą mnie stopy ale jak moczę w tej soli to czuję ogromną ulgę mam nadzieje że mi pomoże ta te moje skurcze i obolałe stopy.
8 gru 2023
Paczka dotarła bardzo dobrym stanie starannie zapakowane produkty szybki kontakt w sprawie zamówienia jakoś produktu w bardzo dobra w bardzo dobrej cenie polecam korzystałam pierwszy raz na pewno wrócę do tego sklepu
Bezproblemowa obsługa,oceniam na 4,ponieważ karton kalendarza adwentowego był wgnieciony i okienka otworzyły się w tym miejscu.Powodem było położenie cięższego przedmiotu na kalendarzu.
10 sty 2024
Błyskawiczna dostawa paczki, towar doskonale zapakowany; bez najmniejszych uwag z mojej strony, polecam śmiało, zarówno sposób doręczenia, jak i samą oczekiwaną zawartość przesyłki.
10 lut 2024
Fantastycznie zabezpieczone i zapakowane produkty. Moje obawy o szklane opakowanie okazały się niepotrzebne. Przypomnienie o płatności, bez anulowania zamówienia to też duży plus.
28 gru 2023
Pięknie zapakowany zestaw herbat - gotowy do wręczenia na prezent. Ekspresowa dostawa. Zamówiłam około godziny 20 w środę, w piątek cieszyłam się pięknie pachnącą herbatą.
Wszystko zgodnie z opisem. Jednak słabe jest to, że produkty są kupowane w ciemno i dostajesz inne herbaty, niż chcesz. Dlatego więcej nie skorzystam z takich zestawów.
13 paź 2023
Szybka wysyłka. Paczuszka ślicznie zapakowana. Prezent kupiony na Dzień Nauczyciela okazał się strzałem w dziesiątkę. Obdarowany mile zaskoczony i zadowolony 😊. Polecam
10 paź 2023

Zakupy

To był drobny, ale potrzebny zakup, ciemne buteleczki z dyfuzorem, niedostępne w stacjonarnej sprzedaży. Olejek z zywokostu, zobaczę jak działa po zużyciu.
SC
Stanislawa C.
Zlocieniec
14 lut 2024
Jestem zadowolona z jakosci produktu,bezpiecznego zapakowania i szybkiej realizacji zamowienia oraz mozliwoscia placenia za pobraniem,polecam sklep
21 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia, produkt dobrze zabezpieczony przed przemieszczaniem się w kartonie, duża pojemność, atrakcyjna cena, zgodny z opisem.
21 maj 2024
Zamówienie i od razu wysyłķa, super. Zawsze na czas. Produkty spełniają moje oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z zakupów w zdrowapaczucha.pl
24 lis 2023
Szybka i sprawna realizacja zamówienia (całość ogarnięta w 48h). Zamówiony kalendarz adwentowy jak najbardziej spełnia oczekiwania. Polecam.