zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1512) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2156)

8 maj 2024
Moje kolejne zamówienie, świetny program rabatowy na kolejne zamówienia, ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, a towar bezsprzecznie 100 % oryginalny, opakowania, świetnie zamykające się (a wiem co mówię, bo tego typu asortyment często kupuję) Paczucha dobrze zabezpieczona, a szybkość dostawy niemalże na drugi dzień mam w domu, ostatnio dostałam paczkę przypraw gratis, za co wielkie dziękuję, bo używam więc skorzystam. Juz myślę o kolejnym zamówieniu, koleżanki z pracy popróbowały np masła Shea, czy oleju z pestek malin albo kokosowego surowego, już chcą też, więc sklep nie pędzi się ode mnie lub koleżanek 😁🤩

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

25 kwi 2024
Dla mnie liczy się to że otrzymałem przesyłkę zgodnie zamówieniem i że dotarła do mnie w jednym kawałku Tak trzymać. Pozdrawiam serdecznie.
28 lis 2023
Bardzo fajny sklep. Korzystam już któryś raz i jestem bardzo zadowolona.Szybka wysyłka bez problemów.Towar zgodny z zamówieniem.Polecam.
12 maj 2024
Przesyłka na czas, solidnie zapakowana, towar zgodny z opisem, nawet gratis dorzucono. Jestem bardzo zadowolona i będę wracać nie raz

wszystko super

Niestety kupione w piątek a paczka przyszła dopiero w poniedziałek ale rozumie, że weekend więc nie mam zastrzeżeń. Wszystko super.
6 lut 2024
Szybka realizacja zamówienia. Herbatki super. Maslo do ciała nie odpowiada mi jego konsystencja i sposób wypełnienia słoiczka.
24 kwi 2024
Bardzo szybka obsługa, towar zgodny z zamówieniem.Już któryś raz robię zakupy i nigdy nie było żadnych problemów. Polecam.
19 paź 2023
Wysyłka ekspresowa, upominek bardzo fajny i ładnie zapakowany, tak aby wszystko doszło bez uszkodzeń. Bardzo polecam!
24 paź 2023

Proszek do prania

Kupuje składniki na proszek do prania, opakowania są szczelne i dobrej jakości. Wysyłka na następny dzień. Polecam
Wygląda efektownie, paczka dotarła bez żadnych uszkodzeń. Nie mogę ocenić produktów, bo jeszcze nie próbowałam.
14 kwi 2024
Przesyłka szybka, towar bardzo dobrze zapakowany, nieuszkodzony. Co do jakości przekonam się po użyciu. polecam.
polecam sprzedającego, szybko, sprawnie , informacja dostateczna , polecam produkty naturalne ,które zamówiłam
Paczka dotsrła Mam nadzieję że wszystko będzie smaczne i świeże. Na razie nic nir próbowałam. Pozdrawiam.
Ogólny wygląd paczki oraz samego produktu 10/10z Wielkie dziękuję za pomysł, takie prezenty są fantastyczne!
Bardzo dobra jakoś produktów, duży wybór i szybka dostawa, a w paczce nawet super dopasowany gratis. Polecam
11 maj 2024
Dzień dobry, polecam Państwu tego sprzedającego, wszystko szybko sprawie i rzetelnie, dziękuje i pozdrawiam
17 lut 2024
Zamówienie kompletne i szybko dostarczone ( kupuję ten asortyment nie pierwszy raz bo jestem zadowolona )
MP
Maria P.
Sosnowiec
30 sie 2024
Jest ok, ale nie znalazłam wszystkiego, czego szukałam, chciałabym więcej produktów z certyfikatem bio
21 paź 2023
Szybka realizacja zamówienia Różne możliwości płatności Profesjonalna informacja na wypadek reklamacji
Bardzo ładnie wygląda i pięknie zapakowane ale za te pieniądze mogłoby być więcej produktów w paczce
26 lis 2023
ekspresowa dostawa, opakowanie super, co można jeszcze, wytrwałości w wykonywanej pracy i pozdrawiam.