zdrowapaczucha.pl- Logo - Opinie

zdrowapaczucha.pl

Opinie (1512) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2156)

8 maj 2024
Moje kolejne zamówienie, świetny program rabatowy na kolejne zamówienia, ceny w sklepie bardzo konkurencyjne, a towar bezsprzecznie 100 % oryginalny, opakowania, świetnie zamykające się (a wiem co mówię, bo tego typu asortyment często kupuję) Paczucha dobrze zabezpieczona, a szybkość dostawy niemalże na drugi dzień mam w domu, ostatnio dostałam paczkę przypraw gratis, za co wielkie dziękuję, bo używam więc skorzystam. Juz myślę o kolejnym zamówieniu, koleżanki z pracy popróbowały np masła Shea, czy oleju z pestek malin albo kokosowego surowego, już chcą też, więc sklep nie pędzi się ode mnie lub koleżanek 😁🤩

18 paź 2023
Jakość obsługi pozostawia wiele do życzenia. Mój email został omyłkowo wprowadzony na jakimś etapie transakcji -to nie ja byłam klientką, nie ja zamówiłam i nie ja zapłaciłam. Zaczęłam natomiast dostawać wszystkie maile, faktury, wiadomości z InPost, włącznie z tą ankietą! Mimo wielokrotnych próśb o niespamowanie mnie i kontakt z właściwą klientką (na pewno mieli Państwo nr tel., co sugerowałam), spamowanie mnie nie zostało zakończone, a klientką nie odebrała przesyłki, przez brak reakcji z Państwa strony (o czym również powiadomił mnie inpost). Żądam usunięcia mojego adresu email z Państwa bazy.

Opinie nt. sklepu zdrowapaczucha.pl

29 lip 2024
25 lip 2024
10 lip 2024
8 lip 2024
5 lip 2024
6 cze 2024
Trochę kiepsko zapakowane z zewnątrz. Dostęp do paczki był łatwy, taśma się podklejala. Jeden z zamówionych olejków latał łyżeczka, wypadł z oryginalnego opakowania, cud, że nie skończył rozbity
24 cze 2024

Sprawne i przyjemne zakupy

Wszystko poszło sprawnie, szybka dostawa, atrakcyjne ceny, produkty świetnie zapakowane i zabezpieczone. Będę robiła zakupy regularnie!
5 cze 2024
Szybka obsługa, ekspresowa wysyłka, produkty świetne, zapakowane profesjonalnie tak aby nic nie uległo uszkodzeniu, polecam
8 cze 2024
Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami, trochę dłuższy czas realizacji niż w opisie ale generalnie wszystko ok
27 cze 2024
Idealny prezent. Myślałam że będzie to mniejsze a wielkość zestawu mnie zaskoczyła bardzo pozytywnie.
20 cze 2024

Szybka dostawa. Produkt zgodny z opiseml

Szybka dostawa. Produkt zgodny z opisem. Świeca o zapachu proszę o cudownie pachnie.
25 cze 2024
W mojej ocenie produkty najwyższej jakości. Obsługa i doradztwo primo. Polecam.
24 cze 2024
Zakup przesłany szybko, wszystko jest w porządku. Polecam sprzedawcę
17 cze 2024
Szybka realizacja wszystko w porządku towar najwyższej klasy
6 cze 2024
Super firma. Wszystko załatwione szybko i sprawnie. Polecam.
15 cze 2024

Zadowolony

Szybko i na czas wszystko co potrzebowałem zrealizowane.
1 cze 2024
Szybka dostawa, towar zgodny z zamówieniem. Wszystko ok.
31 maj 2024
Wszystko super jestem zadowolona polecam zakupy u was.
15 cze 2024
Szybka przesyłka, dobry kontakt mailowy. Polecam :-)
7 cze 2024
Zakupiony błonnik, pierwsza klasa. Szczerze polecam.