galeriazapachu24.pl- Logo - Opinie

galeriazapachu24.pl

Opinie (1581) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (2433)

6 lis 2023
Zamówienie przyszło bardzo szybko, aż byłam szczerze w szoku. Ładnie zapakowane, bezpiecznie dotarło do celu. Perfumy utrzymują się bardzo długo i nie ma różnicy względem oryginału, więc są idealne jako zamienniki w tak dobrej cenie.

14 lis 2023
Niestety zapach w najmniejszym stopniu nie przypomina tego, którego jest zamiennikiem. Po 5 min od psikniecia na nadgarstek zapachu nie było już czuć. Nie polecam.

Opinie nt. sklepu galeriazapachu24.pl

11 lip 2024
Codziennie mogę pachnieć inną topową marką. Piękne zapachy. Dzięki wielu wariantom pojemności, mam swój zapach zawsze przy sobie. Mój ulubiony to 112, polecam Monika
29 cze 2024

Bestronny uzytkownik.

Używałem naprawde dużo zamienników perfum, ale te z galerii zapachu są najtrwalsze. Na ubraniach utrzymują się nawet ok 2 dni oczywiście nie wszystkie ale większość ulubionych moich jest trwała i zapachy są odwzorowane 1 : 1. Polecam wszystkim niedowiarkom.
27 lip 2024

pół na pół

Przesyła szybk,bez problemu.Jednak zapachy nie są tak trwałe jak w zachęcających reklamach i opisie.Jeden zapach bardzo delikatny i znaczaco odbiegajacy od oryginału do tego trwałość zero. Natomiast drugi bardzo fajny,wrecz identyczny, dluga trwałość.
7 lip 2024
Piękny zapach od pierwszego pryśnięcia. Bez szpitalnych czy acetonowych nut jak w innych zamiennikach. Duży wybór pojemności. Ja uwielbiam perfumetki bo mogę je ze sobą wszędzie zabrać. Wysyłka nawet w dniu złożenia zamówienia. Polecam !
22 lip 2024
Najlepsze rozlewane perfumy! Ta firma nigdy nie zawodzi. Ratują mnie nawet w kryzysowej sytuacji , kiedy potrzebuje naglej wysyłki. Zapachy są fenomelane , i bardzo trwale! Polecam z czystym sumieniem!
12 lip 2024

Perfumy męskie jak najbardziej bardzo dobrej jakości

Perfumy męskie jak najbardziej odwzorowane z oryginałami. Utrzymują się długo na ciele . Z czystym sumieniem polecam. Dziękuję grupie Galeria zapachu za szybką wysyłkę . Pozdrawiam gorąco.
15 lip 2024
Ulubione zapachy w dobrej cenie, szybka dostawa, trwały zapach -kupuje już kolejne produkty, jednak wracam do sprawdzonych zapachów. Polecam

Naprawdę warto

Kupiłam pierwszy raz i jestem bardzo zadowolona.Już zamawiam następne.Piękne zapachy , które długo się utrzymują.Szybka dostawa.
17 lip 2024
Szybko sprawnie i profesjonalnie. Nigdy nie było problemów a jestem stałym klientem ponieważ perfumy bardziej dobrej jakości.
4 lip 2024
Perfumy pachną faktycznie jak oryginał. Bardzo eleganckie i trwałe opakowanie, szybka dostawa i super cena. Polecam

Słodszy niż Libre

Szybka i sprawna dostawa z opcją dostawy za 1 zł w promocji. Zapach podobny, jednak duuuużo słodszy niż Libre.
1 lip 2024
Piekne zapachy, dlugo się utrzymują i bardzo podobne do oryginału, zamówię napewno jeszcze nie jeden.
3 lip 2024
Bardzo ładne zapachy,zamawiam już długi czas i za każdym razem trafiają w moje gusta 😀.Polecam.
13 lip 2024
Cudowna bardzo szybka realizacja zamówienia, zapachy super bardzo trwałe. Polecam serdecznie.
16 lip 2024
Polecam. Zamawiam regularnie i jestem bardzo zadowolona. Pięknie pachną i są bardzo trwałe.
26 lip 2024
Kupuje od paru lat zamienniki, jestem bardzo zadowolona i na pewno będę dalej kupowała.
14 lip 2024
Perfumy super na pewno zakupię ponownie .Dostawa bardzo szybka i bez problemu . POLECAM
10 lip 2024
Bardzo dobry kontakt i szybka wysyłka. Wysoka jakość produktu. Nie ma co zrobić lepiej😉
5 lip 2024
Zapachy super, długo się utrzymują. I to co ja bardzo lubię to szybka wysyłka. Polecam
17 lip 2024
Polecam Galeria Zapachu wszystkim! Kupuję od lat i nigdy się nie zawiodłam NAJLEPSI♥️