liviaclue.pl- Logo - Opinie

liviaclue.pl

Opinie (565) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1417)

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

4 lut 2024

Bardzo dobry zakup

Sukienka pięknie uszyta, materiał dosyć gruby, przyjemny w dotyku ładnie się układa. Rozmiar idealny (noszę 36-38, zamówiłam 38 i pasuje idealnie). Przesyłka błyskawiczna. To moja pierwsza sukienka tej firmy, ale z pewnością nie ostatnia.
23 lis 2023

Kupiłam piękną sukienkę. Polecam.

Kupiłam sukienkę, która w rzeczywistości okazała się piękniejsza niż na zdjęciach, rozmiar idealny, bardzo szybka dostawa. Korzystałam też z kontaktu telefonicznego gdzie uzyskałam wyczerpującą informację. Polecam tę firmę.
DS
Dorota S.
Szczecinek
8 lut 2024

Polecam!!!!

Szybko, sprawnie, bardzo profesjonalnie. Wszystkie produkty wykonane bardzo starannie. Wykończenia dopracowane, tkaniny w dobrej jakości. Kupuję sukienki już od kilku lat i jakość zawsze na wysokim poziomie. Polecam!!!
2 gru 2023
Jestem zadowolona z zakupów w sklepie Livia Clue. Zamówiona paczka dotarła do mnie bardzo szybko. Widać było, że ktoś dołożył wszelkich starań, aby zabezpieczyć zakupione ubrania podczas transportu. Polecam.

Doskonała jakość sukienki

Jakość sukienki - materiał, wykonanie, dbałość o szczegóły. Sukienka uszyta jest bardzo starannie, ma podszewkę, uszyta jest dla kobiety z biustem i biodrami. Świetnie leży. Na pewno zamówię kolejne sztuki.
10 lis 2023
Bardzo piękne sukienki. Zamówiłam już dwie sukienki i jestem bardzo zadowolona. Pięknie uszyte, materiał piękny i nie gniecie się, rozmiar idealny. Firma solidna i godna zaufania. Serdecznie polecam.
Bardzo ładne sukienki, wykończenie na najwyższym poziomie i do tego pięknie zapakowane. Dostawa też szybka. Czego chcieć więcej... serdecznie polecam sklep, sama zostanę stałą klientką :-)

Świetne wrażenie

Kupiłam sukienki trochę w ciemno, z reklamy w internecie, ze względu na wzory materiałów, i dostałam produkt bardzo dobrej jakości, wykonany z dbałością o szczegóły. Zdecydowanie polecam!
10 paź 2023
Świetny kontakt telefoniczny i porada jak złożyć zamówienie by otrzymać go jak najszybciej. Profesjonalna i miła obsługa, szybka odpowiedz mailowa. Jestem bardzo zadowolona z obsługi :)
13 kwi 2024
Ja wymieniałam sukienkę na inny rozmiar. Obsługa trwała 3 dni. Jeszcze w żadnym sklepie tak mnie nie obsłużono! Dziewczyny jesteście super! Na pewno skorzystam z Waszych usług.
12 maj 2024
Szeroki asortyment produktów który zadowoli klientów, którzy stawiają na jakość ❤️ jeżeli chodzi o zwrot produktów czy wymianę to komunikacja że sklepem wzorowa, polecam ☺️
8 paź 2023
Świetna marka.Doskonała jakość.Piękne materiały, wzory, kolory i fasony.Pięknie szyte sukienki.To mój kolejny zakup.Zdecydowanie warte swojej ceny sukienki i spódnice.
27 sty 2024
Piękna sukienka, w rzeczywistości nawet piękniejsza niż na zdjęciu (na modelce). Jestem bardzo zadowolona. To już mój drugi udany zakup, więc będę dalej zamawiać.
Sukienka jest przepiękna. Starannie wykonana. Jednak w ramionach pozostawia bardzo mało miejsca na manewry, jeśli faktycznie biorą Państwo sugestie pod uwagę.
26 kwi 2024

Wszystko na najwyższym poziomie...

Jakość i wykonanie sukienek jest niesamowita. Z czystym sumieniem poleciłam tę firmę już kilku koleżankom. Jest to mój drugi i na pewno nie ostatni zakup...

Sukienka beżowa w grochy

Kolejna piękna, ładnie odszyta, z dobrze układającego się materiału sukienka. Towar dostarczony w nienagannym stanie. Dobry kontakt ze sprzedającym. Polecam
6 paź 2023
Sukienka bardzo ładna, ładny materiał, ładnie uszyta. Niestety u mnie talia sukienki była zbyt wysoko co poszerzyło mi bardzo biodra, musiałam zwrócić
14 paź 2023
Piękna sukienka, dobrze wykonana. Na moją prośbę przyspieszony czas realizacji zamówienia, pełna otwartość na potrzeby klienta. Gorąco polecam
10 gru 2023
Sukienka rewelacyjna - materiał delikatny, miękki. Rozmiar idealny. Szybka realizacja zamówienia. Jestem zachwycona - wrócę i będę polecać :)
16 maj 2024

dobra marka

Zamówienie szybko dotarło, było dobrze zapakowane. Sukienki bardzo ładne i dobrze uszyte. Generalnie jestem zadowolona z jakości obsługi.