liviaclue.pl- Logo - Opinie

liviaclue.pl

Opinie (565) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1417)

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

AG
Ania G.
12 maj 2024

Dobra jakość

Sukienki są uszyte bardzo starannie, z dobrej jakości materiałów. Piękne kolory i printy, szczerze polecam niezdecydowanym :)
Bardzo polecam sukienkę Sukienka Midi Total IRENE świetnie skrojona, elegancka długość, piękna koronka szyk i elegancja ! :)
26 maj 2024
Mam od LC kilka sukienek, wszystkie starannie uszyte, piękne wzory i fajne fasony. Brakuje zakładki z "malymi czarnymi".
RP
9 paź 2023
Kroje sukienek, materiały, desenie i długość. Cena też jest dobra patrząc na jakość materiału i naprawdę dobrego szycie.
30 kwi 2024

Elegancka zwiewna sukienka polecam

Sukienka dotarła do mnie bardzo szybko. Dziekuję Sukiienka bardzo ładna i do tego przyjemny materiał. Polecam zakup.
Dla mnie wszystko jest ok. Wykonanie sukienki jest super. Nie ma problemu z niczym.Żadnych zastrzeżeń terz nie mam.
Produkty są wykonywane w bardzo dobrej jakości, obsługa telefoniczna na wysokim poziomie, jestem bardzo zadowolona.
29 lis 2023
Jestem bardzo zadowolona ze mogłam wymienić sukienkę na inną bo kolor mi nie pasował a rozmiar okazała się za duży
14 sty 2024

Elegancka i praktyczna.

Fason, materiał,rozmiar zgodne z oczekiwaniami.Dostawa szybka.Jestem bardzo zadowolona, na letnie dni jak znalazł.
6 maj 2024
Piękne sukienki i bardzo dobrze uszyte. Podoba mi się też, że materiał w większości sukienek się nie gniecie.

Zdecydowanie polecam

Szybka realizacja zamówienia i udzielania informacji. Kontakt ze strony sklepu. Miła obsługa. Gorąco polecam.
Piękne sukienki, super jakość. Rozmiar trafiony. Szybka wysyłka, bardzo polecam mam już od Państwa 4 sukienki
27 maj 2024
Bardzo profesjonalna obsługa. Sukienka piękna, dokładnie tak jak w opisie. Rozmiar zgodny z opisem. Polecam!
AK
30 gru 2023
Krój sukienek jest przepiękny i kobiecy. Gdyby jeszcze poprawić skład tkanin na naturalne, byłoby idealnie.
Śliczna sukienka, wykonana z ogromną starannością i wysokiej jakości materiału. Baaardzo polecam. Beata
10 gru 2023

Piękna sukienka

Produkt zgodny z opisem na stronie, kolory żywe jak na zdjęciu. Wysyłka według zadeklarowanego terminu.
Szybka dostawa, sukienka zgodna z opisem. Długość total midi na wzrost 178 mogłaby być trochę dłuższa.
9 maj 2024
materiał i wzór materiału, poprawiłabym marszczenie w pasie. Proszę zacząć szyć spódnice do trapezu.
3 lut 2024
Sukienki są śliczne, materiały porządne, rozmiar świetnie opisane, bo leżą jakby były na mnie szyte
Przepiękne suknie w wielu kolorach i wzorach. Kontakt ze sklepem doskonały. Polecam goraco zakupy.