liviaclue.pl- Logo - Opinie

liviaclue.pl

Opinie (565) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1417)

Jakość sukienek bardzo dobra, żałuję że musiałam oddać bo rozmiar był dla mnie za mały w pasie. To co mogłoby być lepsze w Waszym sklepie to kwestia zwrotów. Jest z tym trochę zamieszania biorąc pod uwagę że założyłam sobie Wasze aplikację. Wysyłanie kwestionariusza "odstąpienie od umowy" i wysyłanie paragonu wydaje mi się zbędne. Można by w aplikacji zaznaczać co się zwraca. No i oczywiście odsyłanie zamówienia na mój koszt trochę mnie zniechęca to kupowania tak trochę w ciemno. Gdyby nie to, spróbowałabym z innym rozmiarem ale już mam niechęć do ewentualnego odsyłania. Na plus na pewno jest też kontakt z klientem drogą mailową- szybki o bezproblemowy. Zamówienie wysłane błyskawicznie.

14 paź 2023
Sukienki piękne, ładnie uszyte, ale po pierwszym wyjściu już jest zmechacenie na pasku...Jest mi b. przykro, bo byłabym bardzo zadowolona, ale jakość materiału...

Opinie nt. sklepu liviaclue.pl

Przepiękne suknie w wielu kolorach i wzorach. Kontakt ze sklepem doskonały. Polecam goraco zakupy.
MW
Magdalena W.
Nowe Skalmierzyce
Zamówienie zgodne z opisem. Długie oczekiwanie za zwrotem pieniędzy po odesłanym zamówieniu
IE
Iwona E.
Przytoczna
Sukienka pieknie uszyta, rozmiar idealny. Swietnie nadaje się na chlodne dni.
Sukienki przepiękne, szybko i sprawnie.Bardzo polecam👍
25 maj 2024
Sukienka jest piękna, lekka i zwiewna. Bardzo wygodna. Wygląda bardzo dobrze na sylwetce. Polecam.
31 sty 2024
Obsługa super, nastawiona na klienta, pomocna i sympatyczna. A sukienki prześliczne! Dziękuję!
9 gru 2023
materiał jest niskiej jakości w stosunku do ceny i obawiam się, że zacznie się wkrótce kulkować
31 mar 2024
Bardzo piękna sukienka. Rozmiar idealnie pasuje napewno będę korzystać z tej strony. Polecam.
14 lis 2023

Pełny profesjonalizm

Sukienki piękne....bardzo kobiece.....obsługa fachowa a współpraca na najwyższym poziomie.....
25 paź 2023
Sukienka bardzo ładna, zauważona i jak wszystkie, które mam z tej Firmy, pasuje idealnie.
Szybka realizacja zamówienia. Przepiękne wzory, kroje i idealne długości :) (na 178cm)

sukienka midi

sukienka wygląda jak na zdjeciu, dobry materiał, rozmiar zgadza się z danymi z tabeli
Wszystko zgodne z opisem i zdjęciami, bardzo dobra jakość ubrań i wykonania. Polecam!
IE
Iwona E.
Przytoczna
Zamawiam sukienki nie pierwszy raz i zawsze jestem mile zaskoczona jakością wykonania
TS
2 gru 2023
Jak zwykle sukienka cudna 🤩 super,że robicie obniżki i promocje, proszę częściej 🤓
Sukienka fajna. Dla mnie trochę za długa. Ale to nie problem. Leży bardzo dobrze.
24 lis 2023
Sukienka bardzo ładna, dobrze się układa. Szybka i sprawna realizacja zamowienia.
25 kwi 2024

Wszystko super

Szybka realizacja zamówienia, zgodne z zamówieniem, produkty wysokiej jakości.
szybka realizacja. Sukienka z przyjemnej tkaniny; kobiecy krój na wiele okazji.
Zamówienie przyszło bardzo szybko. Sukienka dobrej jakości, zgodna z rozmiarem.