ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (1313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 663)

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

29 paź 2023
Otrzymałem otwarty olej z zerwaną plombą. W dodatku brakowało około 100ml, a opakowanie było suche i czyste bez śladów oleju. Sklep nie poczuwa się do winy i twierdzi, że nie ma o co "kruszyć kopii". Dodam że olej kosztuje prawie 200zł/litr. Dla mnie porażka i brak profesjonalizmu. Edit po odp. ford.sklep.pl: zwykłe kłamstwo, że w pierwszej kolejności został zaproponowany mi zwrot i to bezkosztowy

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

9 lip 2024
9 lip 2024
27 lip 2024

Zapakowanie towaru to jakaś żenada

Zapakowanie towaru jak i dokumentów sprzedaży to jakieś nie porozumienie i żenada. Wszystko ufajdane i sklejone od taśmy klejące, oczywiście dokumenty sprzedaży również. Na 1szym zdjęciu załącz jak widać, że towar jest otwarty a w nim kolejny inny, bo jak by inaczej. Cóż za myśl techniczna… + szybka realizacja zamówienia
28 lip 2024
Jeżeli piszecie że paczka będzie np w sobotę to powinniście być tego pewni .Miała dotrzeć w sobotę nie sty nie dotarła a specjalnie wybrałem żeby była jak naj szybciej
Odpowiedź ze sklepu ford.sklep.pl
29 lip 2024
Jesteśmy tego pewni, tylko Pan wybrał w zamówieniu przesyłkę standardową, a nie z opcją dostawy w weekend. W takim wypadku może być Pan pewny, że w weekend paczki nie będzie...
25 lip 2024
27 cze 2024

Bardzo dobry klucz, solidny.

Bardzo dobry klucz, solidny z możliwością wkręcenia przedłużki. Kupiłem go do Opla Astry K bo ten oryginalny to niezbyt mi pasuje. Szybka przesyłka. Polecam zakupy w tym sklepie.
28 cze 2024

Pełen profesjonalizm.

Czytelna strona internetowa, konkurencyjne ceny oryginalnych części, bieżące informowanie o statusie przesyłki, ekspresowa realizacja zamówienia. Pełen profesjonalizm.
21 cze 2024
Wszystko jest w najlepszym porządku,, szybka przesyłka, część dokładnie taka jak oczekiwałem, jedynie cena mogłaby być niższa.
2 lip 2024
Jedyne miejsce gdzie znalazłem potrzebną część. Mega szybka wysyłka i towar zgodny z opisem. Serdecznie polecam.
2 lip 2024

Excelentes profissionais

Comprei uma peça importante para o meu carro que não existia em Portugal, muito bom atendimento rápido e eficaz.
27 cze 2024

Godny polecenia.

Szybka wysyłka. Dobry kontakt z dostawcą i oczywiście towar zgodny z opisem. Serdecznie polecam.
30 cze 2024

Wszystko ok, szybka wysyłka. Części dobrze zapakowane z oryginalnymi plombami producenta.
28 cze 2024
Szybka pomoc w dobraniu części i rownież szybka realizacja zamówienia. Dziękuję za pomoc.
25 cze 2024
Szybka realizacja, bardzo dobry kontakt. Niestety byłem zmuszony zwrócić produkt.