ford.sklep.pl- Logo - Opinie

ford.sklep.pl

Opinie (1313) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (14 663)

31 paź 2023
Produkt wyglądał jak ze zwrotu Był ewidentnie rozpakowany przetargana naklejka oryginalna Forda Należało zapytać czy taki produkt można wysłać Zamawiany był nowy …

29 paź 2023
Otrzymałem otwarty olej z zerwaną plombą. W dodatku brakowało około 100ml, a opakowanie było suche i czyste bez śladów oleju. Sklep nie poczuwa się do winy i twierdzi, że nie ma o co "kruszyć kopii". Dodam że olej kosztuje prawie 200zł/litr. Dla mnie porażka i brak profesjonalizmu. Edit po odp. ford.sklep.pl: zwykłe kłamstwo, że w pierwszej kolejności został zaproponowany mi zwrot i to bezkosztowy

Opinie nt. sklepu ford.sklep.pl

lejek do forda

Produkt sprawdził się Byłam mile zaskoczona , że przesyłka przyszła już następnego dnia po zamówieniu. Firma godna polecenia
26 maj 2024
Super profesjonalną obsługa. Szybkie terminy realizacji. Szkoda że nie ma zniżki za lojalność na kartę stałego klienta.
Kupiłem oryginalne lampki podświetlenia tablicy rejestracyjnej do focusa w bardzo dobrej cenie, szybka wysyłka, super :)
7 lut 2024
Sprawdzono czy część na pewno pasuje do tego modelu, dopiero wtedy przysłano szybko i dokładnie to czego potrzebowałem
Profesjonalizm i szybka dostawa, nie pierwszy raz korzystam z zakupów w sklepie i za każdym razem jestem zadowolony
Szybko i sprawnie. Mata do bagażnika idealna, dopasowana, nie śmierdzi gumą. Warta swojej ceny na tle zamienników.

Będę wracał do tego sklepu

Bardzo dobra cena i szybka wysyłka. Produkt oryginalny i pełnowartościowy. Na pewno będę wracał szukając części
ZG
6 sty 2024
Strona internetowa ułatwia zakupy. Sama dostawa b. szybka. Robię tu zakupy od wielu lat. Polecam sprzedającego
Od wielu lat zaopatruje się w części eksploatacyjne. Wszystko zgodne z opisem, sprawnie i szybko dostarczane

Bardzo dobre ceny, profesjonalna obsługa klienta.

Bardzo dobre ceny. Profesjonalna obsługa. Blyskawiczna wysyłka. Tak trzymać. Pozdrawiam serdecznie Mariusz
Oryginalne podzespoły Forda w dobrej cenie. Szybka wysyłka, bardzo dobre zabezpieczenie na czas transportu.
26 lis 2023
Szybka realizacja zamówienia, towar dobrze opisany na stronie szybki do dobrania do konkretnego modelu.
Szybka obsługa, mimo braku w zamówieniu (nie z winy sklepu) bardzo szybko udało się rozwiać problem.
23 maj 2024
Pełna profeska, szybka wysyłka, wycieraczki pracują idealnie, warte swojej ceny Polecam sklep
17 paź 2023
Duży asortyment części oryginalnych i tańszych zamienników. Ceny w porządku. Sprawna realizacja.
PK
28 lis 2023
Kupuję w tym sklepie od wielu lat. Nigdy nie było problemów. Szybka wysyłaka, ceny OK. POLECAM

Polecam sklep w 100% 💯

Przesyłka już na drugi dzień po złożeniu zamówienia. Towar zgodny z opisem. Polecam w 100% 👍🏻
Szybka i rzetelna obsługa. Wszystko co zamówiłem zgodne z autem. Polecam i niedługo wracam
SH
sławomir h.
chocianów
13 paź 2023
Super szybko i bardzo sprawnie, aby więcej takich sklepów i oczywiście obsługi. 10 gwiazdek
9 lis 2023
Wspaniała jakość , szybka dostawa , idealnie pasują do auta , łatwy montaż bezproblemowy