bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (770) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1592)

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

Szybka dostawa, łatwy i przejrzysty wybór produktów, których jest bardzo dużo. Z jakości produktów również jestem zadowolona. Bardzo duży plus w postaci gratisu do zamówienia oraz odręcznego liściku, dla kogoś to może niewiele a dla mnie gest, który sprawia, że klient czuje się doceniony.
1 wrz 2024
Polecam sklep. To już kolejna kołdra kupiona w tym sklepie. Jak zawsze ekspresowa wysyłka, wszystko zgodnie z opisem. Kołdra bardzo dobrej jakości, leciutka, starannie uszyta.
Bardzo polecam zakupy w tym sklepie! Bardzo szybka odpowiedź na moją wiadomość, rozwiązanie sprawy (z mojej winy) w błyskawicznym czasie. Naprawdę jestem pełna podziwu.
2 wrz 2024
Cała transakcja przebiegła szybko i bezproblemowo, towar zgodny z opisem, ręczniczki miękkie, ładne kolory. Mega plus za miły liścik do dziecka i drobny upominek👍
5 wrz 2024
Piękna posciel 100% wykonania oraz satysfakcji, podusią jak i kolderka bardzo miękka i wygodna napewno jeszcze skorzystam z państwa usług polecam
Zamówiona pościel jest zgodna z opisem. Na żywo wygląda jeszcze lepiej niż na zdjęciach . Najważniejsze że dziecko zadowolone . Polecam bardzo
Ręcznik szybkoschnący wysokiej jakości, ładnie wykonany haft, szybka realizacja zamówienia i bonusowa naszywka dla dziecka. Polecam :)
Towar zgodny z opisem, haft bardzo ładny, szybka wysyłka i miła dodatkowa niespodzianka do zamówienia.zdecydowanie polecam.
Super kołdra. Extra jakość. Pięknie zapakowana. No i najważniejsze, dziecko mówi, że śpi się pod nią super.
Kołdra i poduszka bardzo dobrej jakości. Nie jest sztywna tylko od razu fajnie się układa

Wszystko ok, dziękuję.

Jestem bardzo zadowolona, towar na wysokim poziomie, szybka dostawa.👍🏻
31 sie 2024
Sprawna realizacja , świetna jakość zamówionych produktów, polecam
Szybka dostawa, miły upominek dla córki w postaci naszywki:)
2 wrz 2024
Polecam :) ręcznik jak i haft są bardzo dobrze wykonane.
6 wrz 2024
Przepiękny kocyk i poduszeczka 🥰polecam jako prezent
3 wrz 2024
Bardzo dobry kontakt i super towar wysłany ekspresowo

Polecamy!!:)

Wszystko super, Przesyłka ekspresowa:) polecamy!
2 wrz 2024
Fajna, przyjemna kołdra, nie jest śliska 👍🏻
AM
Anna M.
Krakow
3 wrz 2024
Szybka realizacja. Produkt zgodny z opisem
29 sie 2024
Bardzo dobra jakość wykonania, polecam