bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (770) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1596)

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

Bardzo dobry sklep, szybka wysyłka dokladna informacja o realizacji zamówienia. Dokładny opis towaru, zamówiona kołdra jest dokładnie opisana. Jestem zadowolona z towaru i z obsługi.
4 sty 2024

Super pościel.

To już jest nasza druga pościel i nie ostatnia, syn jest zachwycony grafiką. Z mojego punktu widzenia, super nasycenie kolorów, świetny kontakt, szybka wysyłka. Serdecznie polecam!
24 sty 2024
Jestem bardzo zadowolona z zakupionych produktów. Bardzo dobre jakościowo. Szybka realizacja zamówienia. Polecam. Dziękuję za uroczy upominek dla córeczki. Pozdrawiam serdecznie
29 lis 2023

Piękny prezent

Dziękuję za sprawne przygotowanie i dostarczenie zamówionego prezentu. Jakość na najwyższym poziomie. Dziękuję też za upominek, który Państwo dołączyli, sprawił dużo radości;)

Serdecznie polecam:)

Kocyk bardzo ładny, starannie wykonane obszycia i napis, wszystko zgodnie z zamówieniem. Szybka dostawa. No i załączona miła niespodzianka dla maluszka. Dziękujemy:)
Zamówienie zrealizowane bardzo szybko. Od wieczornego zamówienia do dostawy minęły niecałe 2 doby. Paczka była kompletna, a produkty spełniły moje oczekiwania.
Bardzo fajny pomysł z imiennym haftem. Dobra jakość wykonania. Szybka dostawa. Jedyne co bym zasugerowała to aby poszerzyć wybór kolorystyczny. Pozdrawiam
16 sty 2024
Fantastyczny kontakt z obsługą klienta, szybka wysyłka. Przemiły prezent dla dziecka :) To już kolejne nasze zamówienie i jak zawsze bardzo dobra jakość.
18 sty 2024
Wszystko super. Dobra jakość produktów. Jestem zadowolona z szybkości dostawy. Moje dziewczynki również zadowolone z prześcieradeł i pokryć kąpielowych.
Kołderka jak i poduszka bardzo przyjemna, po materiale już można stwierdzić że jakość jest bardzo dobra . Zapowiada się dużo dobrze przespanych nocy ❤️
17 lut 2024
Poduszka okazała się wspaniała, syn kładzie się i zasypia. Takiej jakości oczekiwałam i w końcu trafiliśmy. Dziękujemy za prezencik, to bardo miłe.!
23 kwi 2024
Bardzo milym gestem byl liścik recznie pisany do mojej corki😍 mega pomysł. Szybka dostawa, posciel piekne wzory ponpraniu nic sie z nimi nie dzieje.
12 maj 2024
Haft bardzo ładnie wykonany. Szybka realizacja zamówienia. Jedynie woreczek na prezent dla ręcznika o wymiarach 70×130 mógłby być większy. Polecam!
13 kwi 2024
Bardzo szybki termin dostawy, produkty przeze mnie zamówione ( kołdry , pościel ), zostały wykonane bardzo starannie i są dobrej jakości. Polecam!!
2 mar 2024
Bardzo polecam! Pościel bardzo dobrej jakości, realizacja szybka i przy okazji prezent personalizowany dla dziecka. Jestem zachwycona. Dziękuje ❤️
14 sty 2024

Wszystko super

Ekspresowa przesyłka. Jakoś kołderki i poszewek spełnia moje oczekiwania. Wzory poszewek na kołdrę bardzo podobają się córce. Wszyscy zadowoleni :)
Bardzo szybka realizacja zamówienia, zamówienie skompletowane bezbłędnie, bezproblemowa obsługa, miły gratis do zamówienia, serdecznie polecam
9 mar 2024
Młody człowiek jest bardzo zadowolony. Materiały i wykonanie super. Paczka przyszła z miłą niespodzianką - tu duuuuużyyyyy plus bardzo szybko.
26 sty 2024
Polecam :) bardzo dziękujemy za piękne naszywki i za przemiłą niespodziankę! Syn zachwycony 🙂 Szybka wysyłka, wszystko w najlepszym porządku.
18 lut 2024

Pierwszorzędna jakość obsługi

Błyskawicznie zrealizowane zamówienie, mimo personalizacji, dobry kontakt i produkt zgodny z zamówieniem. Z mojej strony najwyższa ocena.