bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (770) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1596)

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

Bardzo polecam

Szybka wysyłka ,produkt zgodny z opisem i świetny gratis w formie termonaszywki z imionami dzieci ! Polecam i dziękuje
13 paź 2023
Wszystko od złożenia zamówienia po przesyłkę i doręczenie było na wysokim poziomie. Tak trzymać! Dziękuję serdecznie.
5 maj 2024
Bardzo szybka realizacja i wysyłka. Indywidualne podejście do klienta:) A liścik i niespodzianka dla dziecka słodkie.
Bardzo dobry kontakt ze sprzedawcą, szybka realizacja, produkt zgodny z ofertą.Bardzo dziękuję i polecam serdecznie 🤗
Towar opisany szczegółowo, dostawa zrealizowana w terminie, paczka zabezpieczona, dotarła w stanie idealnym. Polecam
21 paź 2023

Piękny ręczniczek ,starannie wykonany napis

Bardzo dziękujemy za ręczniczek,nadruk z imieniem i nazwiskiem synka jest pięknie wykonany , dziękujemy za gratisik
Wspaniała pościel dla dziecka. Miła mięciutka w dotyku. Antyalergiczna na najwyższym poziomie. Serdecznie polecam.
13 gru 2023

Szybka wysyłka

Szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem i ta dbałość o klienta... List napisany ręcznie z upominkiem zrobił wrażenie!
22 lis 2023
Szybka realizacja. Moje dzieci otrzymały upominki z specjalną dedykacją ( byli przeszczęsliwi) Mała rzecz a cieszy😊
30 mar 2024
Bardzo szybka dostawa; zakupione pościel, ręczniki oraz kołdra bambusowa również wyglądają bardzo dobrze. Polecam!
19 paź 2023
Szybka wysyłka, wspaniały kontakt i miły gratis z odręcznym listem w środku- bardzo doceniam i polecam serdecznie!
Fartuszek bardzo piekny. Corka napewno bedzie przeszczesliwa jak dostanie go na zajaca. Bardzo szybka wysylka.
3 sty 2024

Szybka wysyłka. Ręcznik z super przyjemnego w dotyku materiału. Haft szachowy z imieniem rewelacyjny. Polecam
Ekspresowa realizacja zamówienia Specjalne podziękowania za prezencik i list odręcznie napisany do mojej wnusi
28 maj 2024

Kolejny raz robiłam zakupy w bajkowym pokoiku i kolejny raz jestem zadowolona. Super jakość i szybka dostawa.
MS
MAGDALENA S.
SZCZECINEK
25 kwi 2024

Prześcieradło super jakość.

Bardzo dobrej jakości prześcieradło. To jest mój kolejny zakup. Na pewno nie ostatni. Polecam z całego serca.

Gorąco polecam!!!

Gorąco polecam! Dokładnie opakowane, szybka wysyłka oraz piękny gratis w postaci personalizowanej naklejki! ♥
7 lut 2024
Bardzo szybka dostawa, świetnie zapakowane, kołdra lekka, ciepła, trochę zbyt duże poduszki ale i tak fajne.
17 maj 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Dostawa bez zbędnej zwłoki. Ładnie i estetycznie zapakowane. Polecam
10 gru 2023
szybka realizacja zamówienia, mimo że trzeba było jeszcze wykonać haft z imieniem na zamówionej pościeli.