bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (772) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1596)

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

11 wrz 2024
6 wrz 2024
2 sie 2024

Sprzedawca marzenie, pełna profesja

Potrzebowałam małego jaska z zamkiem w poszewce. Znalałam na stronie tego sprzedawcy. Postanowiłam dokupić od razu poszewkę i okazało się ze można dokupić usługę naszywki, świetny pomysł, w dodatku zrealizowany z prędkością światła i cudnym dodatkiem - drobnym gratisikiem. Dziękuje i pozdrawiam serdecznie. Mała rzecz a cieszy 🤗
17 sie 2024

Polecam!!!

Od samego początku składania zamówienia aż do dostawy masz wrażenie że współpracujesz z profesjonalistami. Towar doskonałej jakości, ekspresowa wysyłka. Czego chcieć więcej?
22 sie 2024

Bajkowa obsługa.!!!!

Kupiłam prześcieradła, białe i błękitne. Ładnie uszyte, kolor błękitny jest bardzo przyjemny. W imieniu swoim i Kacperka dziękujemy za prezent.
8 sie 2024
Bardzo miłe zaskoczenie co do jakości jak i wykonania 🙂 BAAAARDZO POLECAM i dziękujemy za miły dodatek ,,prezent,, 🌻 Synek zadowolony 😊
25 sie 2024
Bardzo dobra i profesjonalna obsługa, Śliczne, bawełniane poszewki na poduszkę z ładnie wyhaftowanym imieniem. Bardzo polecam
5 sie 2024

Rewelacja

Zamówienie w bajkowym pokoiku, to zawsze ekspresowa realizacja i cudowne produkty. 🙂 Synek zakochany w pościeli z kotkami. 🥰
14 sie 2024
Towar zgodny z opisem na stronie. Grawer również. Wysyłka towaru błyskawiczna, jeszcze tego samego dnia co zakup. Polecam
24 sie 2024
Ręczniki są przepiękne. Bardzo szybka realizacja . Kupiłam na prezenty dla moich gości i są również zachwyceni.
9 sie 2024
Baaaaardzo szybka realizacja, świetna jakość i wykonanie. To nasze kolejne zamówienie i na pewno nie ostatnie!
8 sie 2024
Super jakosc, indywidualne podejscie do klienta, w prezencie gratis, co bylo bardzo mile, polecam bardzo
10 sie 2024
Obsługa bardzo dobra! Kołdra bambusowa przyjemna i świetnie się sprawdza nawet w cieplejsze noce.
16 sie 2024
Wszystko bardzo profesjonalnie, produkt świetnej jakości, szybka wysyłka. Polecam!
15 sie 2024
Ekspresowa wysyłka, produkt bardzo dobrej jakości ;) Dziękujemy za miły gratis 🫶🏻
26 sie 2024

Polecam w 100%

Mega szybka wysyłka, pięknie spakowane zamówienie. Świetny kontakt. Polecam!
25 sie 2024
Bardzo szybka przesyłka, produkty dobrej jakości, miły upominek dla dzieci.
21 sie 2024

Szybka realizacja zamówienia, a ręczniczki dla synka wyglądają przepięknie.
AK
Anna K.
Wolomin
13 sie 2024
Szybka wysyłka, drobny prezencik dla córki, towar zgodny w opisem, polecam.
8 sie 2024
Serdecznie polecam, pościel bardzo dobrej jakości. Ekspresową wysyłka