bajkowypokoik.pl- Logo - Opinie

bajkowypokoik.pl

Opinie (770) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (1596)

Jakbym mogła to dałabym 100 gwiazdek niestety mogę dać tylko 5. Dziękuję za ekspresową wysyłkę, produkt który kupiłam wykonanie perfekcyjne. Oraz dziękuję za przepiękną naszywkę z imieniem mojego synka którą dostałam w gratisie i do tego odręcznie napisany list :) Zakup za kwotę poniżej 20 zł nie spodziewałam się gratisu. Będę polecać sklep nie tyle, że za gratis, ale za niespotykane podejście do klienta i produkty. Pozdrawiam serdecznie :)

Bardzo ładny haft. Ręczniczek niestety jak ścierka za kilka złotych z "Biedronki". Może to moja wina bo nie doczytałam, ale nie zakładałam nawet że materiał nie będzie tkaniną bawełnianą skoro ma być to ręcznik dla dziecka. Poliestrowe scierki sprawdzają się może do wycierania kurzu ( choc według mnie nawet do tego nie ) ,a co dopiero jako ręczniczek. Niestety zakup nie jest absolutnie wart ceny.

Opinie nt. sklepu bajkowypokoik.pl

Bardzo dobra jakość produktu, estetyczne logo, bonus dla dziecka, miła obsługa i szybka dostawa. Polecam
Bardzo szybka wysyłka, wszystko ok, mały prezencik dla córki. Córka zachwycona i kazała podziękować :)
TG
Tomasz G.
Tarnów
14 kwi 2024

Ręcznik

Wykonanie, szybkość realizacji 😀 Super ! No może opakowanie powinno być wieksze (woreczek prezentowy )
Kołdry super lekkie i cieplutkie, porządnie wykonane i ładnie zapakowane. Wysyłka ekspresowa. Polecam 🤗
29 wrz 2023
Towar zgodny z opisem, dobrze zapakowany. Rezentuje się bardzo dobrze. Przesyłka doszła beżz opóźnień.
Super sprzedawca. Ręcznik i haft super jakość. Miła niespodzianka dołączona do przesyłki. Polecam
Szybka wysyłka nie było żadnych problemów jestem bardzo zadowolona i na pewno coś tu jeszcze kupię .

Ręcznik

Jestem MEGA ZADOWOLONA !!! Super szybko i bezproblemowo :) Wszystko jak w opisie :) 100% POLECAM !!!
odręcznie napisany liścik plus naszywka ekspresowa realizacja zamówienia b ładny haft ! dziękuję !
ręczniczek super:) dostawa błyskawiczna:) nadruk zgodny z zamówieniem:) jestem bardzo zadowolona:)
24 lut 2024
Polecam !!! Jakość produktów ( kołdra i poduszka dla dwulatki ) świetna ! Wszystko na duży plus :)
12 maj 2024
Szybka dostawa i bezproblemowy kontakt z obsługą. Naszywki chomiki super jakości, bardzo polecam!
21 kwi 2024
Perfekcyjna i szybka obsługa. Termin dostawy przerósł moje oczekiwania. Bardzo szybko. Polecam☀️
14 kwi 2024
Super obsługa, produkty dostarczone, pięknie zapakowane, moja wnuczka otrzymała nawet list, SUPER
20 maj 2024
Produkty zgodne z opisem, dobrej jakości, szybka dostawa i dobra komunikacja ze sklepem. Polecam

Zadowolone

Szybko, dobrze zapakowane i miła niespodzianka dla dziecka - na pewno przyda się w przedszkolu😊
Szybka realizacja, pościel ładna, zgodna z opisem. Bardzo dobry kontakt ze sklepem. Polecam :)
23 maj 2024
Niezwykła obsługa klienta-nawet własnoręcznie pisaną wiadomość do klienta została dołączona.
Bardzo dziękujemy, wszystko w porządku, jesteśmy zadowoleni, dziękujemy również za upominek 😊
27 sty 2024
Wszystko przebiegło sprawnie. A kosze na zabawki rewelacja. Kupię drugi dla drugiej córeczki.