A&A Dom Jubilerski- Logo - Opinie

A&A Dom Jubilerski

Opinie (137) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (271)

Opinie nt. sklepu A&A Dom Jubilerski

18 cze 2024
17 cze 2024
14 cze 2024
10 cze 2024
31 maj 2024
14 lis 2023
Bardzo dobry kontakt telefoniczny i mejlowy- szybkie odpowiedzi i szczegółowe dotyczące produktu i sposobu zwrotu. Zwrot pieniędzy błyskawiczny,bez ociągania. Firma godna zaufania z pięknymi wyrobami.Polecam
Przed chwilą otworzyłam przesyłkę i jestem zachwycona. Zamówiłam złoty drobiazg(prześliczną złotą zawieszkę) a czułam się jakbym otwierała brylanto wą kolię. Tak pięknie, estetycznie zapakowananą biżuterię rzadko się spotyka, a korzystałam z paru innych firm jubilerskich. Zasługuje na miano Domu Jubilerskiego,z którego uslug napewno jeszcze skorzystam. Pozdrawiam
Szybka dostawa, bezpieczne i atrakcyjne opakowanie, słodka niespodzianka :) sam pierścionek pięknie wykonany i niesamowicie się prezentuje.
30 gru 2023
Bardzo życzliwy i miły personel, schludny i zadbany oraz co najważniejsze bardzo profesjonalnie podchodzący do klienta
Pierścionek został zmniejszony,nic nie widać jest nadal piękny. Pan był bardzo uprzejmy,wszystko było bardzo szybko załatwione. Pierścionek w poniedziałek był zabrany a w czwartek był już u mnie w domu,zmniejszony. Dziękuję. Jestem bardzo zadowolona.
22 gru 2023
Szybko i bezpiecznie zerealizowane zamówienie, dodatkowe zabezpieczenia precjozów, a w szczególności bezpłatny odbiór przez kuriera, zmniejszenie pierścionka (bez dodatkowych kosztów) i odesłanie również na koszt sprzedającego. Gorąco polecam.
31 gru 2023
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie. Pierścionek dokładnie taki jak w opisie, wykonany ze szczególną starannością, z dbałością o detale, wygodny w noszeniu. Diamenty lśnią niepowtarzalnym blaskiem.
24 maj 2024
Łańcuszek bardzo ładny, na żywo jeszcze lepiej się prezentuje. Szybka sprawna dostawa, wszystko bez zarzutu. Polecam serdecznie.
22 gru 2023
Transakcja przebiegła sprawnie i bardzo szybko. Towar zgodny z opisem. Bransoletka jest piękna. Paczka zapakowana solidnie.
PS
28 gru 2023
Bardzo szybka wysyłka, dobrze zabezpieczony towar, który był oczywiście zgodny z opisem :) Polecam!!!
6 maj 2024

Pierścionek z cytrynem

Oczko prześliczne, takie jak chciałam. Pierścionek bardzo delikatny. Ładnie wygląda sam jak i pod obrączką czy inną bizuterią. Numer odpowiedni, taki jak noszę zawsze. Kontakt z Panią ze sklepu świetny. Polecam.

Najlepszy dom jubilerski

Niebywale szybka, profesjonalna i miła obsługa. Wszystkie informacje bardzo rzetelnie podane i nadal się zastanawiam jak pani która mnie obsługiwała wiedziała że akurat po ten pierścionek przyjechałem.
16 mar 2024
Świetny, wiarygodny sklep, z wysokim poziomem obsługi. Szafirek zawieszka to połączenie subtelnosci i elegancji, lśni uroczo.Salon godny polecenia każdemu klientowi. Dorota W.
17 maj 2024
Kolczyki piękne. Już dawno nie dostałam tak pięknego opakowania wraz z biżuterią. Inni powinni się od Was uczyć. Przesyłka ekspresowa, kontakt również. Polecam wszystkim.
18 maj 2024
Przesyłka bardzo dobrze zabezpieczona . Dotarła do mnie szybciej niż się spodziewałam . Piękny wyrób w Super eleganckim pudełeczku prezentowym. Dziękuję!