MARDO- Logo - Opinie

MARDO

Opinie (42) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (42)

Opinie nt. sklepu MARDO

30 sie 2024
Miałem dopiero jedną przejażdżkę za sobą w spodenkach. To co zauważyłem że podczas upałów jest słaba wentylacja(nogawki od spodu są pokryte silikonem). Pampers jest ok przy jeździe 4 godziny nie odczuwałem dyskomfortu. Jakość do ceny ok.
3 wrz 2024
Dziękujemy za opinię :) nogawka spodni jest pokryta silikonem, żeby nie podnosiły się podczas jazdy. Życzymy miłego użytkowania!

Koszulki leżą idealnie!

Produkty świetnej jakości, super kroje, leżą jak druga skóra! Wysyłka bardzo szybka
9 wrz 2024
8 sie 2024
Dobra jakość materiału, dobrze zrobiona grafika, którą nie „zmywa” nie po kilku praniach.
2 sie 2024
Kontakt ze sprzedającym na duży plus, ekspresowa wysyłka. Wszystko super.
31 lip 2024
Lekka koszulka idealna na letnie upały, duże kieszonki
8 sie 2024
2 sie 2024
3 lip 2024
Bardzo dobra jakość polecam.
29 cze 2024
13 cze 2024
10 cze 2024

Perfekcyjni w każdym calu 😍

Chciałabym się podzielić opinią o odzieży Mardo: 1. Idealnie skrojone i uszyte koszulki z najlepszych materiałów. Wielokrotne wyciąganie rzeczy z kieszonek nie powoduje nawet rozciągnięcia szwów. 2. Kolory i wzory w pełni oddają to, co na stronie intenetowej. 3. Obsługa klienta na najwyższym poziomie, firma prowadzona z pasją! To cenię sobie bardzo. 4. Crashreplecament działa i polecam każdemu - ze sportem wiążą się kraksy i to doceniam, że Właściciel naprawia i daje rabaty na nową koszulkę czy spodenki. 5. Za koty +100 gwiazdek 😍
Odpowiedź ze sklepu MARDO
Super, że jesteś tak zadowolona z naszych produktów i marki :) Dziękujemy bardzo za opinię i zapraszamy ponownie
29 gru 2023
Profesjonalne wsparcie i doradztwo w zakresie doboru rozmiaru i nie tylko. Produkty najwyższej jakości. Gorąco polecam!
17 gru 2023
Bardzo dobre materiały - elastyczny materiał spodenek bardzo na plus, dopasowany krój koszulki, która jest przewiewna, co na plus w cieplejsze dni. Skarpetki cienkie i bardzo wygodne. Jedyny minus to cienka wkładka w spodenkach, ale idzie się przyzwyczaić
17 gru 2023
Dziękujemy bardzo za opinię. Już pracujemy nad następnymi spodenkami z grubszą wkładką przeznaczoną na dłuższe jazdy. Miłego dnia :)
Ekspresowa wysyłka! Paczka była starannie i estetycznie zapakowana. Taka dbałość o detale bardzo mi się podoba. Bluzę trzeba było wymienić na inny rozmiar i tutaj również wszystko przebiegło bardzo szybko. Oby jak najwięcej takich sklepów

Martyna

Polecam zakupy w MARDO! Skarpety kolarskie wysokiej jakości, wygodne i co najważniejsze stopy w nich "oddychają". Piękne żywe kolory. Jeżeli się zastanawiasz nad zakupem to się nie zastanawiaj, lepszych nie znajdziesz! 😺
Odpowiedź ze sklepu MARDO
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej marki. Zapraszamy ponownie :)
JŚ
Odzież kolarska wysokiej jakości, która posłuży przez wiele kilometrów. Wysycone kolory, minimalistyczny design i komfort noszenia to coś, co cenię najbardziej. Po prostu nie czuć, że ma się te ciuchy na sobie!
Odpowiedź ze sklepu MARDO
Bardzo dziękujemy za tak pozytywną opinię!
17 gru 2023

Polecam! Super produkty, super obsługa!

Bardzo dobrej jakość jakości materiały (w spodniach super wkładka), wygodne, ale też ładne! Produkty klasa! Podsumowując - jestem bardzo zadowolony i na pewno wrócę. Obsługa też na wielki plus!!
17 gru 2023
Dzięki Paweł za opinię i zapraszamy ponownie. Miłego dnia! :)
12 gru 2023
Swietna jakość ubrań. Po praniu nic się z nimi nie dzieje, wyglądają jak w dniu zakupu. Nogawki się nie podwijają i leżą podczas jazdy na miejscu. Polecam
17 gru 2023
Dziękujemy za opinię! Wróć do Nas jeszcze :)