kludo.pl- Logo - Opinie

kludo.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (76)

Opinie nt. sklepu kludo.pl

22 sie 2024
Fajne meble, starannie wykonane. Bardzo łatwy kontakt z ludźmi tam pracującymi- pomogli w rozwiązaniu moich wątpliwości
14 sie 2024

Bardzo polecam. Produkt wysokiej jakości, czas wykonania zgody z ustaleniami. Sprawdziłam wiele stron i jestem zadowolona z wyboru. Duzy plus za poziom zabezpieczenie ławeczki do transportu.
14 sie 2024
Wieszak Gorm 50 cm. Pięknie się prezentuje, bardzo estetycznie wykonany. Jestem zadowolona z zakupu.
8 sie 2024
Świetny zestaw do przedpokoju, dostarczony bez uszkodzeń. Jestem bardzo zadowolona. Dziękuję.
8 sie 2024
Solidne wykonanie, solidne opakowanie, bez problemów. POLECAM
11 sie 2024
Profesjonalna obsługa, polecamy firmę Kludo.
8 sie 2024
Produkt zgodny z opisem, staranne wykonanie.
26 sie 2024
Zamówienie zrealizowano bez zastrzeżeń.
5 sie 2024
Bardzo fajne półki dobrej jakości !
24 sie 2024
23 sie 2024
23 sie 2024
13 sie 2024
13 sie 2024
11 sie 2024
13 lip 2024

Pasja i profesjonalim

Cała transakcja przeszła szybko, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Wieszaki stylowe, wykonane zgodnie z zamówieniem, bardzo starannie zapakowane... polecam KLUDO za pasję dzięki której powstają takie nietuzinkowe rzeczy i za profesjonalną obsługę klienta!!!
28 cze 2024

Solidna firma

Kontakt znikomy od razu po zamówieniu, ale gdy zbliżał się termin doręczenia wszystko się odmieniło, telefon z ustaleniem dokładnej daty dostawy, wszystko idealnie. Mebel dojechal cały, dobrze zapakowany. Będę na pewno wracać, mebel bardzo solidny. Polecam!
3 lip 2024

Idealna konsola do przedpokoju

Konsola zrobiła na mnie ogromne wrażenie.Była już złożona, co znacznie ułatwiło sprawę, a jej wygląd podkreśla wysoką jakość wykonania(każdy spaw jest starannie wyszlifowany). Gorąco polecam konsolę każdemu, kto ceni praktyczniś, jak i styl.
8 lip 2024
Produkt wysokiej jakości, możliwość personalizacji i błyskawiczna realizacja zamówienia.
9 lip 2024
Świetny produkt, piękny kolor, dobrze zapakowana półka. Polecam!