kludo.pl- Logo - Opinie

kludo.pl

Opinie (76) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (76)

Opinie nt. sklepu kludo.pl

3 lip 2024
3 lip 2024
1 lip 2024
1 lip 2024
27 cze 2024
Na stronie meble wyglądały dobrze, ale w rzeczywistości jest jeszcze lepiej. Doskonała jakość. Bardzo mnie ujęło to, że mogłam zamówić specjalny wymiar regału. Bardzo profesjonalna obsługa w sklepie. Zdecydowanie polecam!
27 cze 2024

Ławeczka i wieszak bardzo ładnie wykończone. Przesyłka bard,o dobrze zabezpieczona i jeszcze drobny słodki upominek wraz z podziękowaniami - bardzo miły gest od firmy.
27 cze 2024
Piękna szafka RTV wykonana terminowo i w rewelacyjnej jakości. Firma otwarta na możliwość indywidualnej modyfikacji, polecam gorąco
27 cze 2024
Wykonanie zgodne z opisem, ładne i solidne wykonanie.
26 cze 2024
Bardzo miła obsługa. Produkt wysokiej jakości. Polecam
27 cze 2024
Krótszy czas realizacji byłby mile widziany
26 cze 2024
27 sie 2024
Jestem bardzo zadowolony z Loftowej ławki tapicerowanej firmy Kludo . Przede wszystkim ławka zachwyca swoim designem idealnie wpisuje się w nowoczesny, industrialny styl, który chciałem osiągnąć. Tapicerka jest nie tylko estetyczna, ale również bardzo wygodna, co czyni ją praktycznym dodatkiem do każdego pomieszczenia. Materiał, z którego wykonano ławkę, wydaje się być solidny i trwały, a wykończenia są starannie dopracowane a sama ławka dobrze się prezentuje. Szczerze polecam ten produkt każdemu, kto szuka funkcjonalnych i stylowych mebli do swojego domu.
27 sie 2024