JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5353) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9890)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

1 wrz 2024
Najbardziej podoba mi się ekspresowa wysyłka, zamawiałam już wiele razy paczki i najczęściej były one wysyłane tego samego dnia, którego je zamówiłam, bardzo doceniam gratisy do każdego zamówienia, zapakowane produkty są tak aby nic się nie uszkodziło, i nigdy tak się nie stało! Po prostu super, z całego serca polecam, wszystkie top firmy w jednym miejscu, komunikacja z firmą również na wysokim poziomie😍
2 wrz 2024
Dziękujemy za tak miłą opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️ Zapraszamy ponownie 💅🏻
Dziękuję za szybką dostawę,jak zawsze pięknie spakowana i te magiczne małe piankowe serduszka to po prostu rekord. I coś słodkiego w postaci krówki skradło serducho mojego pięciolatka jak widzi paczkę to tylko czeka i pyta czy mam krówkę 😍polecam wszystkim JustNails .
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Ooo, bardzo nam miło! Dziękujemy pięknie za opinię ❤️ Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie 😍
1 wrz 2024
Cudowna obsługa klienta!!!! Jestem zachwycona, zamówienie przyszło do mnie w mniej niż 24h od kiedy je złozyłam!!! PRZEPIĘKNE zapakowanie paczuszki i każdy detal na maksa dopracowany! Jestem zachwycona i na pewno będę wracać!
2 wrz 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️ Dziękujemy za wybór JustNails i zapraszamy ponownie 🥰
13 wrz 2024

Profesjonalna i szybka obsługa

Paczuszka bardzo szybko dotarła do mnie ,lakiery ,żele super zabezpieczone zatopione w serduszkowo różową piankę, dodatkowo kupon rabatowy na następne zakupki 😁i oczywiście przepyszna krówka .Polecam najmocniej Justnails
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Ooo, bardzo nam miło! 😍 Dziękujemy! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w JustNails i że spełniamy Twoje oczekiwania ❤️ Życzymy smacznej krówki i zapraszamy ponownie 😊
4 wrz 2024
Szybka wysylka , pięknie spakowane paczuszki, bardzo dobre produkty w sprzedaży, pyszna krówka niespodzianka i zawsze dodatkowo gratis 😍 Uwielbiam robić zakupy w Justnails.pl Polecam wszystkim stylistkom i nie tylko🙂
5 wrz 2024
Ooo, bardzo nam miło to czytać! ❤️ Cieszymy się, że spełniamy Twoje oczekiwania i jesteś zadowolona z zakupów w naszym sklepie 💅🏻 Dziękujemy za polecenie i zapraszamy ponownie 🔥
Polecam sklep justnails z całego serca, zamawiałam produkty na tej stronie już niejednokrotnie. Wszystko przepięknie zapakowane i ekspresowa wysyłka. Na następny dzień od zamówienia paczka jest już u mnie.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Ojej, bardzo nam miło to czytać! 😍 Takie słowa są dla nas mega ważne - cieszymy się, że spełniamy Twoje oczekiwania i że jesteś zadowolona z paczuszek 📦 Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie do JustNails ❤️
Jestem pozytywnie zaskoczona. W jednym miejscu mogę kupić produkty wielu marek. Przesyłka ekspresowa a paczuszka była pięknie zapakowana. Wszystko idealnie. Polecam serdecznie
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że mogliśmy Cię miło zaskoczyć! ❤️ Dziękujemy pięknie za opinię i zapraszamy ponownie 😍
10 wrz 2024

Zdecydowany sztos.

Ekspresowa wysyłka, paczka świetnie zabezpieczona, pięknie zapakowana. Super detale, które zdecydowanie zachęcają do kolejnego zakupu. I tak też zrobię... Dziękuję ☺️
10 wrz 2024
Ojej, bardzo nam miło to czytać! 🥹 Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom i że jesteś zadowolona z zamówienia. Zapraszamy ponownie ❤️
Starannie zapakowane produkty, to nie jest moje pierwsze zamówienie i zawsze jestem zadowolona, również zawsze miłe gratisy niezależnie od wielkości paczki
30 sie 2024
Frez spełnił moje oczekiwanie,jest mega świetny,to jest must have numer 1. Szybka dostawa. Serdecznie polecam każdej stylistce. Pozdrawiam
2 wrz 2024
Dziękujemy pięknie za wybór JustNails! Cieszymy się, że mogliśmy spełnić Twoje oczekiwania ❤️ Zapraszamy ponownie! 🥰

Rewelacja!

Świetne ceny, ogromny wybór, cały proces zakupu niezwykle sprawny i pączki przepięknie zapakowane ❤️ Napewno będę zamawiała częściej !
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Bardzo nam miło! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z paczuszki. Zapraszamy ponownie 🥰
Jak zawsze i tym razem polecam. Ekspresowa wysyłka, szeroki asortyment, mnóstwo ofert promocyjnych i pięknie zapakowane zamówienie.
Dziękujemy pięknie za polecenie! Bardzo nam miło to czytać 😊

Uwielbiam robić tu zakupy

Jak zawsze mega szybka wysyłka, produkty pięknie spakowane❤️ zaskoczył mnie fakt dostania gratisu i to nie byle jakiego 😍
Ekspresowa wysyłka!! Paczka przyszła w niej niż 24h od zamówienia, pięknie zapakowana i wszytko zgodnie z zamówieniem
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że z paczuszką było wszystko okej! 😊 Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie ❤️
Polecam z całego serca ❤️ Justynka i Piotr wspaniali ludzie ❤️ z resztą cała ekipa justnails jest zajebista ❤️😛❤️😘
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Aww, bardzo nam miło! Dziękujemy ❤️ Pozdrawiamy!

POLECAM <3

Pięknie skompletowana paczka, wszystko cudowanie zapakowane, moje pierwsze zamówienie i na pewno nie ostatnie! <3
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów! ❤️ Do zobaczenia w JustNails 🔥
Błyskawiczna dostawa, cudoooownie zapakowana przesyłka, że aż człowiek nie może się doczekać kiedy ją otworzy ❤️
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Ooo, jak miło! Dziękujemy pięknie! ❤️ Cieszymy się, że podoba Ci się nasz sposób pakowania! Mamy nadzieję, że jeszcze nie raz będziemy mogli Cię tak miło zaskoczyć 😊
Paczka przyszła szybko a produkty które zamówiłam są świetne, paczka zastała pięknie i bezpiecznie zapakowana
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z paczuszki ❤️ Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie 😊
14 wrz 2024
Serdecznie polecam! Szybka wysyłka, paczka pięknie zapakowana. Na pewno zrobie kolejny zakupy. Pozdrawiam.
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Bardzo nam miło! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z paczuszki! Zapraszamy ponownie ❤️
5 wrz 2024
Szybka wysyłka, pięknie zapakowana paczka 🙂 a do tego najlepsza krówka na świecie gratis😍 dziękuję
6 wrz 2024
Dziękujemy za opinie i zapraszamy ponownie ❤️