JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5359) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9908)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

16 sie 2024
Szybka wysyłka na mega plus! Polecam zrobić na stronie więcej kategorii, bo taka osoba jak ja (początkująca) nie ma pojęcia jaki żel zamówić do naturalnej płytki, jaki będzie odpowiedni do przedłużania itp. Dużo czasu zajęło mi googlowanie produktów zanim kliknęłam zamów.
Cześć Iza! Dziękujemy za opinię oraz sugestię! ❤️
6 sie 2024
Jak zawsze natychmiastowa wysyłka, tym razem zamówiłam frezarkę exo - jest przecudowna, cicha i płynne bez drgań się nią pracuje. Bardzo dziękuję, to na pewno nie był mój ostatni zakup 😊bardzo wszystkim paznokciowym maniaczkom polecam😊
8 sie 2024
Cześć! Bardzo dziękujemy za zaufanie! ❤️ Jest nam bardzo miło czytać Twoją opinię 😊 Zapraszamy ponownie 🔥
16 sie 2024

Polecam🙂

Bardzo staranie zapakowane, szybka wysyłka na czym bardzo mi zależało. Pierwszy raz zamawiałam z waszego sklepu i napewno nie ostatni.Jestem bardzo zadowolona z dokonanych zakupów , kontakt ze sklepem świetny. Dziękuję
19 sie 2024
Dziękujemy bardzo za polecenie! Jest nam bardzo miło czytać Twoją opinię 🥰 Dziękujemy za wybór JustNails i zapraszamy ponownie ❤️
EM
Ewa M.
Gdańsk
9 sie 2024

Zadowolony klient

Starannie i pięknie opakowany asortyment. Dodatkowe atrakcje w postaci rabatu na następne zakupy, kursu zdobienia za darmo i cukiereczka na osłodę. Jak dla mnie wystarczająco żeby z miła chęcią powrócić do JustNails. :-)
12 sie 2024
Ooo, bardzo nam miło! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi 🩷 Zapraszamy ponownie!
23 sie 2024
Całe zamówienie okej tylko żel przyszedł delikatnie uszkodzony był rozlany poza opakowanie, zamawiałam już żel i lakiery i zawsze wszystko było w porządku nie wiem co się stało tym razem.
26 sie 2024
Cześć Julia! Jeśli coś jest nie tak z zamówionym produktem, koniecznie napisz do nas na maila: sklep@justnails.pl. Dziewczyny pomogą ❤️

Zawsze na czas

Bardzo polecam sklep JustNails 💓 Paczka zawsze przychodzi szybko i pięknie zapakowana. Sklep posiada szeroki asortyment i da się wszystko znaleźć czego trzeba. Polecam 💓
19 sie 2024
Dziękujemy bardzo za opinię! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w JustNails! Zapraszamy ponownie ❤️
20 sie 2024
Jeszcze nie mogę nic powiedzieć o produktach bo nie robiłam paznokci ,ale samo to że były pięknie zapakowane już robi wrażenie.Myślę że będzie wszystko super.Dziękuję
Dziękujemy za opinię! ❤️

Zadowolona

Paczuszka była pięknie zapakowana. Dodatkowe prezenciki były miłym zaskoczeniem. Produkty są bardzo dobrej jakości. Jestem zadowolona i chętnie jeszcze raz zamówię
26 sie 2024
Zamówienie zostało wysłane tego samego dnia, a następnego już było u mnie!!! Bardzo starannie zapakowana paczka i mały upominek. Bardzo polecam, super obsługa.
26 sie 2024
Dziekujemy pięknie za opinię! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w naszym sklepie ❤️ Zapraszamy ponownie 💅🏻

Polecam z całego serca !

Bardzo szybka wysyłka , zamówienie dotarło na następny dzień , bardzo duży wybór różnych produktów , w dodatku gratis w paczuszce🥰 polecam serdecznie !
Dziękujemy pięknie za polecenie ❤️

Super obsługa oraz produkty

Szybka obsługa i wysyłka. Przesyłka ładnie zapakowana .Produkty super, plus gratisy w postaci lakieru i nalepek na paznokcie .Polecam Justnails 🙂
26 sie 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w JustNails! ❤️ Jest nam bardzo miło! Zapraszamy ponownie 🔥
17 sie 2024
Bardzo szybka realizacja zamówienia. Usługa na bardzo wysokim poziomie. paczka bardzo dobrze zapakowana i zabezpieczona. Dziękuję za mały gartis .
Dziękujemy pięknie za 5 gwiazdek 🥰 Zapraszamy ponownie ❤️
18 sie 2024

Najlepsza @justnails.pl

Najlepszy sklep z produktami do stylizacji paznokci różnych marek. Paczki zawsze zapakowane bardzo starannie oraz najszybsza dostawa na rynku.
Oo, dziękujemy pięknie za cudną opinię! Zapraszamy ponownie ❤️
19 sie 2024
Błyskawiczna wysyłka, za to uwielbiam JustNails :D Mają mnóstwo wspaniałych produktów, na które nigdy nie muszę długo czekać. Uwielbiam Was 😍
20 sie 2024
Dziękujemy za cudną opinię! Jest nam bardzo miło to czytać. Zapraszamy ponownie ❤️
11 sie 2024

Super prezenty dodatkowe.

Paczka byla z ogromna iloscia wspanialych prezentow co nie zdarza sie u innych d dostawcow i rabat przy wiekszym zamowieniu naprawde spory.
12 sie 2024
Dziękujemy pięknie za opinię i docenienie naszej pracy ❤️ Zapraszamy ponownie 🔥
21 sie 2024
Wszystko Super, ale jeżeli można to poproszę też firmy z Ukrainy, bo mają świetne produkty ❤🙏 firmy: Serebro, Dark, SAGA, Hello i inne ....
22 sie 2024
Dziękujemy za opinię i sugestie! ❤️
15 sie 2024

Najlepszy sklep dla każdej paznokciary

Paczka błyskawiczna, pełna gamą produktów w super cenach ze świetnym opisem, z okazji urodzin wiele rabatów i gratisów. Bardzo polecam !!!
Cześć Irmina! 😊 Dziękujemy za wybór JustNails! Zapraszamy ponownie ❤️
17 sie 2024
Dziękuję za gratisy szybka wysyłka super dokładnie zapakowana paczka ze szczególną starannością dbacie o każdy szczegół dbacie o klienta
Dziękujemy pięknie za opinię! ❤️
18 sie 2024
Najlepsze miejsce gdzie kupisz wszystko co potrzebujesz do stylizacji paznokci i nie tylko. Szybko sprawnie a przede wszystkim uczciwie
Ooo, dziękujemy! Jest nam bardzo miło! ❤️
13 sie 2024

Bardzo szybka realizacja zamówienia. Wszystko bez zarzutu. Produkty zabezpieczone i pięknie zapakowane. Duży asortyment sklepu. Polecam
14 sie 2024
Cześć Martyna! Dziękujemy pięknie za opinię! 🥰 Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zamówienia! Zapraszamy ponownie! ❤️