JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

29 kwi 2024

paczka

Bardzo dziękuję za najpiękniejszą paczkę jaką kiedykolwiek otrzymałam. Oprócz zamówionych rzeczy całe mnóstwo prezentów. Szacunek dla firmy JustNails. Przepiękna paczka.
30 kwi 2024
Dzięki Ewa za ciepłe słowa! ☺️ Bardzo nam miło ❤️
Jestem bardzo zadowolona z zakupów. Pacuszka prześlicznie zapakowana 💜 Nie spodziewałam się aż tak szybkiej wysyłki. Była na drugi dzień w paczkomacie 🥹 gorąco polecam !
9 mar 2024

Zachwycona 🤩

Pięknie zapakowana przesyłka. <3 Aż człowiek się czuję jakby prezent dostał a nie swoje zakupy 😄 Bardzo szybka dostawa. Na pewno będę zamawiać częściej z tego sklepu.
9 sty 2024
Bardzo fajny sklep dużo promocij z kodami i bardzo szybko spakowane zamówienie to jest bardzo szybko na plus obsługa klienta jest też bardzo fajną przez szefa justnails
19 lis 2023
Zamawiam już w Just Nails od dwóch lat i uważam, że jest to najlepszy sklep. Znajduje w nim wszystko czego mi potrzeba do paznokci. Jest bardzo szybka obsługa i wysyłka.
27 paź 2023
Wszystko zgodne z opisem . Paczuszka dodatkowo pieknie i bezpiecznie zapakowana ❤️ wysyłka paczki ekspresowa ! Jakość na najwyższym poziomie polecam ze szczerego serca!!
Wszystko super zapakowane, braki dosłane w ekspresowym tempie. Bardzo szybka odpowiedź na maila. Jestem zadowolona z produktów oraz z obsługi klienta. Bardzo polecam :)
12 gru 2023

Wszystko super :)

Świetna obsługa, ekspresowy czas realizacji, zamówienie spakowane przepięknie (aż się uśmiechnęłam otwierając paczkę) - wszystko zorganizowane na najwyższym poziomie.
6 maj 2024
Super szybka wysyłka. Towar zgodny z opisem. Jedyny problem jaki miałam, to nie mogłam znaleźć na stronie opcji założenia konta klienta. Może jest gdzieś, ale ukryta.
7 maj 2024
Cześć Beata 😊 Dziękujemy za 5⭐️! Aktualnie pracujemy nad nową stroną internetową, dlatego opcja utworzenia konta jest ukryta. Będzie ona dostępna już na nowej stronie ❤️
Bardzo szybka wysyłka . Zawsze dobrej jakości produkty . Plusem jest ,że na stronie można znaleźć zastosowanie oraz instrukcje obsługi większości produktow. Polecam
4 sty 2024
Przemiła niespodzianka , pięknie zapakowane. Produkty dobrze zabezpieczone . Polecam wszystkim stylistką♥️ na pewno będę częściej robić zamówienia w Waszym sklepie😉

Najlepszy sklep!!!

Serdecznie polecam zakupy od Just nails duży asortyment produktów nie trzeba szukać po innych sklepach bo tu wszystko jest🤗. Szybka wysyłka zgodna z opisem. Polecam
8 lut 2024
To moje kolejne zamówienie od JustNails, jestem bardzo zadowolona, szeroki wybór produktów, świetne ceny oraz expresowa dostawa i precyzyjne zapakowanie produktu.
Bardzo szybka dostawa oraz produkty najlepszej jakości, zamówiłam któryś raz paczuszkę i ani razu się nie zawiodłam. Kocham wasze krówki i pozdrawiam Justynkę ❤️❤️
25 paź 2023
Wszystko na medal dostawa ekspresowa ,zawsze pięknie i bezpiecznie zapakowane ,miłe niespodzianki i dodatki do zamówień .zamawiałam już kilka razy i będę wracać ❤️
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Pięknie dziękujemy, przemiło nam czytać takie słowa 😍❤️
30 gru 2023
nie przyszła mi zaciskarka ,,wygięta” mimo że zamawiałam + moja jedna paczka zaginęła i nie wiem gdzie jest podobało mi się jak paczka została wysłana CUDOWNIE❤️
Jestem bardzo zadowolona ! Piękna paczka najpiękniejsza jaka kiedykolwiek dostałam a wysyłka ekspresowa , to mi je pierwsze ale z pewnością nie ostatnie zakupy 😉
26 lis 2023
Všetko bolo super, balik mi prišiel hneď na druhy den. Ste úplne úžastný. Sledujem vas zo slovenska a dúfam že raz budem robiť toto čo vy. Ste obaja Top Slávka
Kolejne zamówienie z bardzo szybką realizacja. Wszystko zapakowane ze starannoscia, a dodatkowo w kazdej paczuszce jakis gratis. Serdecznie polecam i dziękuję!

Najlepszy sklep!

Super sklep, duży asortyment, dobra jakość produktów, szybka dostawa. Zamawiając produkty z sklepu JustNails mam pewność ze nie kupie bubla! Polecam serdecznie