JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5388) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9976)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

27 sty 2024
Duży asortyment, przejrzysta strona, wiele metod płatność, przepięknie i bezpiecznie zapakowana paczka! I ekspresowa wysyłka! Z całego serca polecam wszystkim!
9 sty 2024
Jestem bardzo zadowolony Obawiałem się zakupu internetowego, a zostałem miło zaskoczony, że paczka doszła w tak szybkim czasie oraz że obeszło się bez stresu.
Paczka przyszła w bardzo szybkim tempie mimo że zakup był dokonywany w Black Friday . Aż miło było otworzyć przesyłkę, która została tak starannie zapakowana!
20 paź 2023

Zamów, będziesz mile zaskoczona

Produkty super,💅rewelacyjnie i ślicznie zapakowane👍🎁. Do każdego zamówienia krówka JustNails gratis, częste promocje. Ekspresowa wysyłka, świetna komunikacja.
29 lis 2023
Pierwsze moje zamówienie w JustNails ❤ najpiękniejsza paczuszka, jaką kiedykolwiek dostałam ❤ dbałość o każdy szczegół ❤ zostaję z Wami na zawsze ❤ dziękuję ❤
30 paź 2023

Jestem zachwycona !

Jestem bardzo zadowolona z działania sklepu just nails ! Zawsze bez problemowo i na czas ! Noi oczywiście ogromy wybór produktów i marek ! Serdecznie polecam

Superr

Wszystko super, szybka wysyłka, zamówienie kompletne Na zachętę również darmowe próbki, krówka i kod na następne zakupy🥰 Napewno jeszcze coś kupię Polecam❤️
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Julia! Mega nam miło! 😍
16 paź 2023
Niesamowita staranność w dopracowaniu detali pakowania. Produkty najwyższej jakości i nie tylko bardzo pięknie zapakowane ale przede wszystkim bezpiecznie.
17 mar 2024
Przesyłka przyszła szybko, a jej forma zapakowania zakupionych produktów powaliła mnie na kolana. Te serduszka i ta staranność o szczegóły........ Brawo!!!
Odpowiedź ze sklepu JustNails.pl
Cześć Kasia 😊 Dziękujemy za tak pozytywny odbiór naszej usługi! 🩷
Zdecydowanie polecam zakupy w Just nails 🩷 paczka przychodzi bardzo szybko, wszystko jest pięknie zapakowane i do tego zawsze w środku jest pyszna krówka 🩷
8 lut 2024

Rewelacja

Zamówienie zostało ładnie i starannie zapakowane, produkty odpowiednio zabezpieczone. Estetyka wykonania zaskoczy na plus na pewno nie jednego kupującego.
1 sty 2024
Wysyłka szybka , i elegancko zapakowana . W srodku wszystko ładnie zabezpieczone i uroczo opakowane . Wszystko mi się podoba i z chęcią odwiedzam strone .
2 gru 2023
Różnorodny towar jest w czym wybierać fajne promki mega plus za szybkie wysyłki. Bardzo fajna sprawa że artykuły które są w sklepie Justyna sama testuje .
Zamówienie bez zarzutu, towar zapakowany bardzo estetycznie, w środku niespodzianka w postaci pysznej krówki i kartki z dwoma prezentami. Polecam bardzo:)
24 lis 2023
Wybór produktów ogromny, mnóstwo promocji cały czas więc zawsze można znaleźć coś w korzystnej cenie, dostawa ekspresowa - najlepszy sklep internetowy :)
22 lis 2023
Serdecznie polecam zakupy w justnails!! Ultra szybka wysyłka, super ceny a paczuszki tak pięknie zapakowane ze szkoda było otwierać💞 i przepyszne krówki🤪💗
31 gru 2023
Wszystko mi się bardzo podoba, począwszy od strony na której Zamawialam a kończąc na ekspresowej dostawie i nie mogę pominąć świetnie zapakowanych rzeczy
4 lis 2023
Świetnie zaopatrzony sklep, ciągle pojawiają sie nowości. Mega szybka realizacja zamówień i niesamowicie pozytywni, kreatywni ludzie na czele ! Polecam!

Najlepsi

Uwielbiam robić zakupy w JustNails żadnych problemów nigdy , wysyłka expres. Kontakt rewelacja telefoniczny czy emailowy. Z całego Serca mogę polecić.
AS
Anna S.
Olsztyn

Jestem zachwycona....

Jestem zachwycona jak zapakowane zostało zamówienie. Serduszka są przesłodkie. Bardzo dziękuję i polecam do tego duży wybór produktów i super promocje.