JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5359) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9908)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

12 sie 2024
Slowa nie oddaja tego jak zetelnie i profesjonalnie a przy tym z ogromna przyjaznia opiekujecie sie klientem...z calego serca dziekuje
12 sie 2024
O jeju, bardzo nam miło czytać takie słowa! Jesteśmy mega szczęśliwi, że spełniamy Twoje oczekiwania i jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️ Zapraszamy ponownie 🔥
22 sie 2024
Jak zawsze wszystko na wysokim poziomie, towar porządnie zabezpieczony i uroczo spakowany uwielbiam przesyłki z waszego sklepu.
26 sie 2024
Bardzo nam miło to czytać! Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie ❤️
11 sie 2024
Rewelacyjny sklep. Szybki czas realizacji zamówienia. Wyjątkowa dbałość o estetykę przesyłki. Klient jest tu rozpieszczany 😁.
Bardzo miło nam to czytać! Dziękujemy pięknie ❤️
13 sie 2024
Expresowy wysyłka. Informacja o każdym etapie realizacji zamówienia sprawia, że spokojnie oczekuje na paczuszkę. Polecam!
14 sie 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi 😊 Dziękujemy za opinię i zapraszamy ponownie ❤️
21 sie 2024
Super paczuszka i super produkty ! Wszystko pięknie zapakowane krówka i bonusowe naklejki były bardzo miłym dodatkiem ❤️
Dziękujemy za opinię ❤️ Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów 🛍️
11 sie 2024
Paczka pięknie zapakowana, super, ale jak dla mnie, można by to spakować do koperty bąbelkowej i też byłoby ok. Polecam!
Dziękujemy za opinię 🥰
21 sie 2024

Bardzo szybka wysylka. Ladnie zapakowane produkty i super gratisy do zamowienia. Dziekuje i pozdrawiam ekipe JustNails😊
22 sie 2024
Dziękujemy bardzo za opinię i również pozdrawiamy ❤️
18 sie 2024

Szybka wysyłka, pięknie zapakowana, dodatkowy gratis, wszystko zgodne z opisem. Polecam bardzo, duży wybór fajne ceny.
Dziękujemy pięknie za polecenie i wybór JustNails! ❤️
21 sie 2024
Uwielbiam was. Pierwszy zakup ale mega zadowolona. Ciągle w kontakcie, informacje na bieżąco, expres wysyłka
22 sie 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z zakupów w JustNails! ❤️ Zapraszamy ponownie 🔥
21 sie 2024

Podoba mi się to że produkty są nie zniszczone

Podoba mi się to że produkty są zapakowane bezpiecznie,bardzo ładnie oraz ekologicznie 😁 Oraz krówka pyszna !
Dziękujemy za opinię! 🔥
14 sie 2024
Jestescie cudowni🤩 Uwielbiam Was za ta naturalnosc i spontaniczność na transmisjach 🥰 A sklep hula cudownie 🥳
Cześć Edyta, dziękujemy za cudną opinię! Jest nam bardzo miło ❤️
30 lip 2024
Uwielbiam zakupy w tym sklepie. Zawsze szybka wysyłka i jest wszystko to czego potrzebuje w jednym miejscu.
31 lip 2024
Dziękujemy pięknie za opinię! ❤️
20 sie 2024
Przesyłki docierają zawsze bardzo szybko , do tego pięknie zapakowane aż chce się je otwierać. Polecam :)
20 sie 2024
Dziękujemy za wybór JustNails! Bardzo nam miło, że doceniasz naszą pracę ❤️ Zapraszamy ponownie 🥰

Najlepszy sklep!!

Jak zawsze jestem ogromnie zadowolona! Zamówienia są realizowane ekspresowo! Najlepszy sklep na świecie!!
19 sie 2024
Oooo, dziękujemy pięknie! Jest nam bardzo miło to czytać ❤️ Zapraszamy ponownie do JustNails 🔥
16 sie 2024
Moje zamówienie przyszło ekspresowo. Wszystkie produkty rewelacja a frez Speed to sztos . Taki must have
19 sie 2024
Dziękujemy za wybór JustNails! Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom ❤️ Zapraszamy ponownie! 🔥
26 sie 2024
Super szybka dostawa,gratis co w tych czasach jest mało spotykane i do tego cukiereczek 😀super dziękuję
27 sie 2024
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z paczuszki ❤️ Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie 🔥
17 sie 2024
Szybka wysyłka 😊 pięknie zapakowana paczka i wszystko zgodne z zamówieniem a do tego jeszcze gratisy ❤️
Dziękujemy pięknie za opinię ❤️
14 sie 2024
Bardzo szybka i porządnie zapakowana wysyłka, a produkty najlepszej jakości, jestem bardzo zadowolona.
19 sie 2024
Cześć Zuzanna! Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej obsługi ❤️ Dziękujemy za wybór JustNails 🔥
10 sie 2024
Wszystko na najwyższym poziomie! Zakupy robię regularnie i nigdy się nie zawiodłam. Polecam na 10000%
Dziękujemy bardzo za zaufanie i wybór JustNails! Jest nam bardzo miło ❤️
17 sie 2024
Pięknie zapakowana paczuszka, gratis do zamówienia, przepyszna krówka, szybka realizacja i wysyłka 😉
Dziękujemy pięknie za opinię 🔥