JustNails.pl- Logo - Opinie

JustNails.pl

Opinie (5359) w ciągu ostatnich 12 miesięcy  Opinie łącznie  (9908)

Jestem zachwycona ! Pięknie zapakowana paczka i zabezpieczone artykuły aby nic się nie wylało. Widać ,że jest włożone w to serce i produkty just Nails zachwyciły moje serce ! Po wysłaniu nowości do moich klientek już się nie mogą doczekac na kolejna wizytę ! ♥️ dużo promocji i firma jest na bieżąco z nowościami wiec można zamawiać wszystko z jednej strony 🌸 teraz już tylko będę wszystko zamawiać od was ! Gorąco polecam bo warto tez wspierać firmę która robi to z pasji i wyróżnia się na tle konkurencji a jak na dzisiejsze czasy mamy ich dużo ! A jeszcze dodatkowo oprócz produktów daje dużo wiedzy i wskazówek ! Super !🌸dziekuje za piekna paczkę i do zobaczenia 💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻💅🏻

27 lip 2024
Przesyłka błyskawiczna. Wszystko pięknie zapakowane (ale aż za dużo tych opakowań, wypełniaczy, kopert, worków). Niestety najgrosze, że frezy absolutnie nie spełniły moich oczekiwań :( Frez Speedy...Do mani beznadzieja.Środkowa część frezu przyzwoicie ściąga masę żelową (ale bez szału), nagrzewając się przy tym obłędnie, natomiast górna końcówka nie robi.Frez okazał się za to super przy pedicure.

Opinie nt. sklepu JustNails.pl

18 sie 2024
Pięknie zapakowana paczka, wszystkie produkty zabezpieczone bardzo dokładnie. Serdecznie polecam!
Dziękujemy bardzo za polecenie ❤️
27 sie 2024

Bardzo szybka realizacja zamówienia, rzeczy odpowiednio zabezpieczone, wszystko w idealnym stanie
28 sie 2024
Dziękujemy pięknie 🤩 Zapraszamy ponownie ❤️
13 sie 2024
Jak zawsze ekspresowa wysyłka.🙂 Paczka pięknie zapakowana i dobrze zabezpieczona. 100 % polecam
Cieszymy się, że jesteś zadowolona z naszej usługi! 🥰 Zapraszamy ponownie ❤️
18 sie 2024
Wszystko zgodnie z zamówieniem, pieknie spakowane. Szybka dostawa. Oceniam na piątkę z plusem!
19 sie 2024
Ooo, dziękujemy pięknie za cudną opinię! Bardzo nam miło, że wybrałaś JustNails ❤️
7 sie 2024
Jak zawsze paczka przyszła bardzo szybko. Pięknie zapakowana. I ulubiony cuks synka w gratisie
8 sie 2024
Dziękujemy za zaufanie i wybór JustNails! ❤️ Zapraszamy ponownie 🥰
27 sie 2024
Szybko, sprawnie i profesjonalnie. Zamówiłam paczkę w poniedziałek we wtorek już była u mnie!
28 sie 2024
Staramy się działać ekspresowo 🔥 Dziękujemy za opinię ❤️
12 sie 2024

Pełen profesjonalizm!

Bardzo szybka wysyłka, pięknie zapakowane produkty, podejście do klienta bardzo profesjonalne!
Dziękujemy za opinię! Jest nam bardzo miło to czytać 😊
13 sie 2024
Polecam, szybka wysyłka i gratisy w paczce. To moje pierwsze zamówienie i miłe zaskoczenie
14 sie 2024
Cześć Zuzanna! Dziękujemy za opinię! Cieszymy się, że mogliśmy Cię miło zaskoczyć 😊 Zapraszamy ponownie ❤️
20 sie 2024
Ekspresowa dostawa, wszystko idealnie zabezpieczone, śliczne spakowane! Gorąco polecam!!!🥰
Dziękujemy pięknie za polecenie ❤️
15 sie 2024
Ekspresowa wysyłka wszystko według opisu piękne kolory żeli pięknie zapakowane polecam 🩵🩵🩵
Dziękujemy za polecenie 🥰 Zapraszamy ponownie 🔥
17 sie 2024
Jestem mega zadowolona, produkty świetny wybór, szybka dostawa i mega obsługa...polecam
19 sie 2024
Dziękujemy pięknie za polecenie! 🔥 Cieszymy się, że mogliśmy sprostać Twoim oczekiwaniom ❤️

Cud miód i hybrydy 😁

Szybka realizacja, pięknie opakowane i super produkty. Więcej do szczęścia nie trzeba 😁
20 sie 2024
Bardzo nam miło! Dziękujemy za wybór JustNails ❤️
15 sie 2024
Paczuszka profesjonalnie zapakowana❤️ wszystko świetnie zabezpieczone❤️ i ta krówka 🤤❤️
19 sie 2024
Cieszymy się, że mogliśmy Cię miło zaskoczyć pakowaniem i że jesteś zadowolona z paczuszki 🥰 Zapraszamy ponownie ❤️
16 sie 2024
Lakier w gratisie meega super i miło No i pięknie opakowane zamówienie BARDZO POLECAM
Dziękujemy za polecenie ❤️
21 sie 2024
Piękne paczuszki, starannie cudnie zapakowane produkty jak prezenty Szybka wysyłka
Dziękujemy za opinię i wybór JustNails ❤️
1 sie 2024
Moje zamówienie zostało w ten sam dzień spakowane i wysłane. Dostawa następnego dnia
2 sie 2024
Cieszymy się, że podoba Ci się nasze ekspresowe działanie 😎 Polecamy się na przyszłość ❤️
24 sie 2024
Zamówienie zrealizowane błyskawicznie wszystko pięknie spakowane ocena 100/100 . ;)
26 sie 2024
Bardzo nam miło! Dziękujemy ❤️ Zapraszamy ponownie 🥰
15 sie 2024
Dziękuję bardzo wszystko ok, sprzęt działa. Paczka pięknie zapakowana. Pozdrawiam
Dziękujemy bardzo za 5 gwiazdek ❤️
15 sie 2024
Świetna obsługa, sklep i produkty ! Polecam bardzoooo🩷🩷🩷 Pozdrawiam, olciak_nails
Dziękujemy pięknie za 5 gwiazdek 🔥
21 sie 2024
Szybka wysyłka, pięknie zapakowane paczuszki. Wszystkow jak najlepszym porzadku🙂
Dziękujemy za wybór JustNails! Zapraszamy ponownie ❤️